Braun, mutfaktaki iş yükünüzü azaltan elektrikli mutfak aletleriyle hayatınızı kolaylaştırır, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla ayırmanıza sağlar. Birbirinden fonksiyonel elektrikli mutfak aletleri arasında; blenderler, meyve sıkıcılar, kahve makineleri, su ısıtıcılar, ekmek kızartıcılar, mikserler ve elektrikli mutfak aleti yedek parça ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. 

Braun Çoklu Blender Setleri ve Mikserler

 • Braun elektrikli mutfak aletleri arasında yer alan çoklu blender setleri, 750 Watt ile 1000 Watt arasında güçlerle çalışır. Çırpma, doğrama ve kırma fonksiyonları ile öne çıkan blender setleri; paslanmaz çelik bıçaklara, plastik gövdelere ve turbo çalışma özelliğine sahiptir.
 • 350 mm, 500 mm ve 1,25 LT arasında değişen doğrayıcı hazne kapasiteleri, sessiz çalışma özellikleri ve çeşitli hız kademeleriyle pratik ve konforlu bir kullanım sunar.
 • Modeline bağlı olarak cihazlarda; Active Blade teknolojisi ile topaklanmaya son veren üstün bıçak performansı, Powerbell Plus teknolojisi ile sıçratmaya son, Smart Speed ile tek dokunuşla tüm hız kademeleri ve buz kırma özelliği yer alır. 
 • Braun'un sunduğu meyve sıkıcı modelleri, sıçramayı engelleyen paslanmaz çelik musluk, damlatmayan düğme sistemi, posa kabı ve iticisi ile mükemmel bir bütünlük içinde çalışır. En mükemmel performansı sunmak üzere tasarlanan cihazlar; 7 çeşit meyve-sebze sıkıcı özelliğine sahiptir.
 • Cihazlar ayrıca parlak plastik ya da paslanmaz çelik gövde, meyveleri bölmeden sıkabilmeniz için geniş hazne, 2 LT posa kabı, 4 yönlü güvenlik sistemi, kaymaz taban, çeşitli hız kademeleri, hızlı sıkma performansı, mikro gözenekli paslanmaz süzgeç ve güçlü motor özellikleri ile donatılmıştır. Braun meyve sıkıcılarla tüm mevsim meyvelerini ve sebzelerini kolayca sıkabilir ailenize ve misafirlerinize taze sıkılmış meyve suları ikram edebilirsiniz.
 • 500 Watt güçle çalışan Braun mikserler de fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır. Cihazlar; değişen hız kademeleri, turbo çalışma özelliği, bir tuşla değiştirilebilen başlıklar, çırpıcı, yoğurucu aparatları, akıllı karıştırma, kolay çırpma/karıştırma ve rahat tutuş konforu sunar. 

Geleneksel ve Güncel Lezzetler İçin Kahve Makineleri, Buharlı Pişiriciler ve Su Isıtıcılar 

 • Braun kahve makineleri; 1000 Watt ile 1100 Watt arasında değişen güçlerle çalışır. Tek seferde 10 fincan kahve kapasitesi sunan modeller, 1250 ml su ısıtıcı kapasitesi sunar. Braun kahve makineleri sayesinde hep aynı seçkin tadı ve aromayı yakalayabilirsiniz. 
 • Otomatik kapanma ve damlama emniyeti gibi güvenlik özelliklerine sahip olan Braun kahve makinelerinin su seviyesi göstergesi, Optidemleme sistemi, filtre çıkarma sistemi, kullanıcı dostu kontrol paneli, Optibrew sistem, cam karaf, kaymaz kulp ve kolay sunum özellikleri sayesinde son derece pratik bir biçimde nefis kahveler yapabilirsiniz.
 • Paslanmaz çelik kaplı Braun su ısıtıcılar, 1,7 LT su hacmi, gizli rezistansı, otomatik kapanma özelliği, 2200 Watt ısıtma gücü, her iki tarafta su göstergesi, ergonomik tutma sapı, paslanmaz çelik kaplamalı ısıtma ünitesi ve çıkarılabilen kireç filtresiyle kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Sıcak suyunuzu hazırlamak için beklemenize gerek kalmaz ve suyunuz daima sıcak kalır. 
 • Diyet yemekleri tercih eden ve sağlıklı beslenmek isteyenler için üretilen Braun buharlı pişiriciler, 850 Watt güçle çalışır. 1,2 LT su kapasitesi, beyaz ve kırmızı etleri sağlıklı ve hafif bir şekilde buğulama özelliği, çeşitli sayılarda buğulama sepetleri, damlama kapları, zaman ayarı ve açma kapama düğmesi ışığı gibi pek çok özelliğe sahip olan buharlı pişiriciler sayesinde sağlıklı bir şekilde beslenebilirsiniz. 
 • Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan çıtır çıtır kızarmış ekmekler için Braun ekmek kızartıcıları tercih edebilirsiniz.1000 Watt güçle çalışan ekmek kızartıcılar; otomatik durma, yeniden ısıtma, buz çözme, tüm ekmek boyutlarına uygunluk, ayrılabilir kırıntı tepsisi, ekmek ve hamur işlerinizi ısıtabilme, sıkışma önleyici sistem, 36 mm ızgara genişliği ile güvenli ve temiz kullanım konforu sunar. 
 • Braun kıyma makineleri 1300 Watt motor gücüne sahiptir. 3 mm, 4.5 mm ve 8 mm çaplarında üç ayrı kıyma diski bulunan makineler, ev koşullarında farklı inceliklerde kıyma çekmenizi sağlar. Etini kendisi çekmek isteyenler için ideal ürünlerdir. Metal doldurma tepsisi üzerinden etinizi iticiyle hazneye iterek güvenli ve kolayca et çekebilirsiniz. 

Üstün Alman Teknolojisi: Braun

Yeni ismiyle Braun GmbH, merkezi Almanya'da bulunan bir tüketici elektroniği şirketidir. Birden fazla kategoride üretim yapan gerçek bir mega marka olan Braun, kişisel bakımdan ev ve mutfak aletlerine kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Dünya çapında pek çok kullanıcıya hitap eden uluslararası marka, sektörün önde gelen ve aranan isimlerinin başında yer alır.

Kullanma Önerileri 

Braun elektrikli mutfak aletleriyle bölme, parçalama, sıkma, doğrama, çırpma, karıştırma ve yoğurma gibi mutfakta sizi en çok oyalayan işleri saniyeler içerisinde üstelik de tek bir tuşa basarak kolayca hâlledebilirsiniz. Çeşitli enerji verimliliği sınıflarına mensup olan bu ürünler, enerji tasarrufu sağlayarak bütçenize de katkıda bulunur. Pişirme ve ısıtma ürünleriyle çok kısa sürede sıcak su elde edebilir, kızartma yapabilir, yiyecek ve içecekler hazırlayabilirsiniz. Tüm mutfak aletlerinizi kullanma talimatlarına uyarak kullanır ve temizlerseniz cihazlarınız uzun ömürlü olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Braun Elektrikli Mutfak Aletleri

Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Blender
Blender
Meyve Sıkıcıları
Meyve Sıkıcıları
Buharlı Pişiriciler
Buharlı Pişiriciler
Ekmek Kızartıcılar
Ekmek Kızartıcılar
Su Isıtıcılar
Su Isıtıcılar
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 141 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/braun