ARA
Loading interface...
Loading interface...
Activision
Call of Duty WWII PS4 Oyun

Call of Duty WWII PS4 Oyun

Activision
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226057/60003893

Call of Duty WWII PS4 Oyun


Oyun dünyasına İkinci Dünya Savaşı’nı konu edinerek giren Call of Duty serisi, uzun bir aradan sonra rotayı yeniden İkinci Dünya Savaşı’na doğru kırıyor. Hemen her oyunundaki epik konu anlatımıyla ses getiren serinin yeni oyunu Call of Duty WWII PS4 platformunda göz alıcı grafiklere sahip olurken harikulade multiplayer deneyimi ve oyuncuları korkudan titreten zombi moduyla oyuncuların eğlence dolu uzun saatler geçirebilmelerini sağlıyor.

Normandiya Çıkarmasına Call of Duty Yorumu

  • Daha önceleri sinema filmlerinde ve farklı oyunlarda karşılaşılan Normandiya Çıkarması’nı bu defa daha farklı bir şekilde oyunculara yaşatan Call of Duty WWII PS4, savaşın acımasızlığını tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.
  • Nazi askerlerine karşı amansız mücadelelere girişilen yapımda kullanılabilecek onlarca silah yer alırken, oyunda yönetilen karaktere yardım eden takım arkadaşları da olabiliyor.
  • Geniş sahalarda gerçekleşen çatışmalarda yaralanma durumunda saklan-iyileş mekanizması yerine yine eski oyunlarda olduğu gibi sağlık çantalarının bulunması ve kullanılması gerekiyor.
  • Çok sayıda dramatik sahneyle donatılan yapımın ara sahnelerinde görevlere dair tanımlamalar yapılırken yapımda karşılaşılan kişilerin karakterleri kolayca tespit edilebiliyor.
  • Detaylı çok oyunculu haritalarına sahip Call of Duty WWII PS4, başarı kazandıkça seviye atlama ve yeni silahlar kullanabilme mekaniklerini sürdürüyor. Oyundaki zombi modu ise şimdiye kadar CoD serisinde görülen en karanlık ve ürkütücü zombi modu olarak değerlendiriliyor.

1. Piyade Bölüğü Askerlerinin Gözünden D-Day

İkinci Dünya Savaşı’nda Batı Cephesi’nde gerçekleşen tarihi olayların, 1. Piyade Bölüğü askerlerinin gözünden deneyimlenebilmesini sağlayan Call of Duty WWII PS4 oyununda, Ronald “Red” Daniels isimli karakter kontrol ediliyor. Savaşın farklı noktalarında görev alarak hayati öneme sahip olayların altına imzasını atan Daniels, oyun süresince takım arkadaşlarından cephane, el bombası ve sağlık çantası alarak çatışmalardaki etkin rolünü sürdürüyor.

Adı: Call of Duty: WWII

Tür: FPS

Platform: Windows, PlayStation 4, Xbox One

Çıkış Tarihi: 2017

Geliştirici: Sledgehammer Games

Yayıncı: Activision

PEGI Derecelendirmesi: 18 yaş

Önceki yapımlarından farklı olarak geleneksel Call of Duty oyun mekaniklerini beraberinde getiren Call of Duty WWII PS4, Black Ops serisinde sıklıkla yer verilen “dolphin dive” siper alma sistemini “hit-the-deck” ile farklılaştırarak oyuncularla buluşturuyor. Hareket esnasında yerde kayarak siper arkasına ulaşılması temeline dayanan “hit-the-deck” özellikle yoğun çatışma ortamlarında, oyundaki karakterin hayatını kaybetmemesini sağlıyor. "Guild Wars 2: Path of Fire", "Lara Croft and the Temple of Osiris" ve "Star Wars: The Old Republic" gibi oyunların müziklerini besteleyen Wilbert Roget II tarafından hazırlanan oyun müzikleri, yapımın bir oyundan çok sinema filmine benzemesini ve daha derinlikli hâle gelmesini temin ediyor.

Call of Duty Takipçilerinin Yeni Favorisi

Modern savaşlar yerine tarihi savaşları konu alan FPS oyunlarına meraklı olan ve Call of Duty serisini yakından takip edenlerin yeni favorisi olan Call of Duty WWII PS4, sade bir kutu içeriğiyle geliyor. Oyunun kutusundan; oyun diski ve oyuna dair bilgilerin bulunduğu kitapçık çıkıyor.

Modern Warfare ve Advanced Warfare Serileriyle Tanınan Geliştirici

Michael Condrey ve Glen Schofield tarafından 2009 yılında kurularak Activision’ın çatısı altında faaliyetlerini yürüten Sledgehammer Games, stüdyo lideri Aaron Halon önderliğinde 2011’den bu yana Call of Duty serilerinde asıl veya yardımcı stüdyo olarak görev alıyor. Şimdiye kadar Call of Duty WWII PS4 oyununun da dahil olduğu üç farklı Call of Duty oyunu yapan şirket, başarılı çizgisini yıllardır koruyor.

Oturma Odası Konforunda Maceraya Katılmak İsteyenlere Özel

PlayStation 4 platformunun tüm gücünü gözler önüne seren kapsamlı grafikleri, detaylı fizik etkileşimi ve savaş atmosferini en iyi şekilde yansıtan ses efekti ve müzikleriyle klasikler arasında kendine yer bulan yapım, konsol sahibi oyun tutkunlarıyla buluşmayı bekliyor.


Call of Duty WWII PS4

Call of Duty WWII Kampanya modu, ikonik Dünya Savaşı savaşlarında geçen yepyeni bir Call of Duty® hikayesi ile oyuncuları Avrupa tiyatrosuna taşıyor. Multiplayer, daha önce hiç olmadığı kadar II. Dünya Savaşı'ndaki çocuğu içine sokan Duty oyununun Call of Duty'u çizmelerine dönüş yapıyor. Otantik silahlar, geleneksel sürüş ve silah eylemi ve heyecan verici oyun tarzları, oyuncuları tarihi İkinci Dünya Savaşı temalı mekanlara ve heyecan verici Çok Oyunculu aksiyona sokar. Kooperatif modu, beklenmedik, adrenalinle pompalanan anlarla dolu bir deneyimde karanlık yeni bir düşmana sahip orijinal bir hikayeyi ortaya çıkarıyor.

Call Of Duty serisi köklerine dönüyor ve Normandiya çıkarmasına odaklanıyor!

İkinci dünya savaşının en önemli olaylarından biri olan Normandiya'da, D-Day zamanında çıkarma yaparak başlayan bu oyunda, Avrupa'nın birçok yerinde savaşın en zor dönemlerini göreceğiz.

Oyunun ana senaryo modundaki mekan, her ne kadar Normandiya üzerinde geçecek olsa bile eski Call of Duty oyunlarında olduğu gibi Ruslar,Amerikalılar, Almanlar ve Japonlar arasındaki mücadeleleri gözler önüne serecek ve zaman zaman farklı karakterler ile 2. dünya savaşındaki birçok önemli yeri ziyaret edeceğiz. 

Günümüzün en iyi grafiklerine sahip WW2 temalı oyun olacak!

Ülkesine özgürlük vermek için savaşan ve ayrılmaz bir kardeşliğin hikayesini anlatan oyunda, daha iddialı senaryo modu, yenilikçi ve daha gerçekçi bir sinematikler yer alacak. Grafik seviyesi de günümüzün en iyi grafiklerine sahip World War II temalı oyunu olacak.

 

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön