Maskeler

Kostüm Parti Maskeleri

Kostüm parti maskeleri; her zaman yerinde olmak için can attığınız roman, çizgi roman ve film karakterlerinin yerine geçmenizi sağlayan, özellikle kostümlü partilere oldukça hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı olan aksesuarlardır.

Kostüm Parti Maskesi

Kostüm parti maskesi; lateks başta olmak üzere vinil, kumaş ve benzeri materyallerin birlikte ya da ayrı ayrı kullanılması ile birlikte üretilebilirler. Maske seçimi yapılırken görünümü ile birlikte bazı unsurları da değerlendirmeniz satın aldığınız maskeden sağlıklı ve verimli bir kullanım elde etmeniz için oldukça önemlidir.

Yüzünüzü komple kapatan bir maske tercihinde bulunuyorsanız, kullanılan malzemenin cildinize ve size yeteri kadar hava sağlayıp sağlamayacağına dikkat etmeniz gerekir. Seçtiğiniz maskenin göz kısmının etrafınızı görmenize izin verecek bir boşluk barındırması gerekir. Elbette maskenin görüşünüzü, özellikle sağ ve sol kanatlardaki görüşünüzü) bir miktar engellemesi doğaldır. Ama maskeler bulunduğunuz ortamla bağlantınızı koparmamalıdır.

Diğer taraftan maskelerin bir çoğu lateksten üretildiği için, oldukça yaygın olan lateks alerjisine sahipseniz, diğer materyallerden üretilmiş seçenekler sizin için saha sağlıklı olabilir. Maskenin kaliteli materyaller, özellikle de boyalar, kullanılarak üretilmesi, ürünler cildinizle temas halinde olduğu için önemlidir. Düşük kalite kostüm parti maskesi, başta hassas cilt tipine sahip kullanıcılarda olmak üzere, kullanıcıların cildi üzerinde toksik etki göstererek cil tahrişlerine sebebiyet verebilir.

Kostüm parti maskesi ile birlikte kullanacağınız kıyafetlerin uyumlu olması, karakterin doğasına yakın gerçekçi bir hava kazanmanıza ve oldukça şık görünmenize yardımcı olur. Eğer maskenin rengi vücudunuzda da devam etmeli ya da kıyafetinizde de yer almalı ise yakın tonlar yakalamaya çalışabilirsiniz. Yüzü açık mavi, vücudu koyu mavi bir Şirinler karakteri çok da hoş görünmez, değil mi?

Kostüm Parti Maskesi Çeşitleri

Söz konusu kostüm parti maskeleri olunca, hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarımlarla karşılaşmaya kendinizi hazırlamanız yerinde olur. Kostümlü parti denilince ilk akla gelen maskeler sadece gözleri kapatarak kullanılan süslü maske çeşitleridir. Bu tip maskeleri yüzün sağ ya da sol kısmını kapatan yarım maskeler takip eder.

Albenisi ve renkleriyle gönüllerde taht kuran maske çeşitlerinden biri de Venedik maskeleridir. Geleneksel Venedik maskelerinden ilham alınarak tasarlanan bu maskeler size o dönemin gösterişini yaşatabilir.

Maymun, kedi, at gibi hayvan kılığına girmenize yardımcı olan maskeler de bulabilirsiniz. İhtiyar kadın / adam, uzaylı, dinozor, palyaço, şeytan gibi genel kategoriye hitap eden maskeler bulabileceğiniz gibi Hulk, Freddy Krueger, Testere, Darth Vader gibi ünlü karakterlerin maskelerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Maskeler çocuklar için ve yetişkinler için olmak üzere iki ayrı kategoride üretilirler. Çocuklar için üretilmiş maskeleri, şart olmasa dahi, belli yaş gruplarına göre kategorilendirilmiş halde bulabilirsiniz. Yetişkin maskeleri genel olarak standart boyutlarda üretilirler. Çocuk ve yetişkin maskelerinde farklı karakterler ön plana çıkabilir.

Bu kadar çok çeşit olunca kostüm parti maskesi seçerken zorlanmanız hiç de yadırganacak bir şey değildir. Kostümlü partiyi bir araç olarak kullanıp, her zaman yerine geçmek istediğiniz veya ürkütücülüğü ile çevrenizdekilere şakalar yapabileceğiniz karakteri seçmek ve bu karakterin kostümüne bürünmek sizin elinizdedir.

Kostümlü partinin sizin eğlenmeniz için olduğunu göz önüne bulundurarak seçim yapmayı unutmayın. Maske size tam olarak oturmadıysa, kaliteli malzemelerden üretilmediyse, işçiliği yeterince iyi değilse ya da cildinizin yeterince hava almasına müsaade etmiyorsa, ne kadar cool görünürseniz görünün, partiden keyif almayacağınızı unutmayın. Hayranı olduğunuz karakterin maskesini tercih ederseniz sizin için saklayacağınız, hatta süs olarak sergileyebileceğiniz bir anı niteliği taşıyacağını da atlamamalısınız.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kostüm ve Parti Maskeleri

5999 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 5999 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1205175/14001663