Haritalar

Harita Puzzle Yapbozlar

Puzzle, yani yapboz, parçalardan oluşan bir resim veya fotoğrafın birleştirilerek bütününün elde edilmesini amaçlayan bir eğlence aracıdır. Eğlenceli bir hobi aracı olan yapbozlar sayesinde, emeğinizle bütünleşen dekorasyon ürünleri de elde edersiniz. Harita puzzle yapbozları güncel dünya haritalarından tarihi atlaslara, yerel bölgelerden farklı ülkelere kadar pek çok seçenek sunar. Yüzlerce çeşitte ve dilediğiniz boyutlardaki bir harita yapbozunu Educa, Masterpieces ya da Anatolian gibi çeşitli markalardan temin edebilirsiniz.

Harita Puzzle Yapbozlar

Kaliteli kağıt malzemelerden üretilen harita puzzle yapbozları geniş ürün seçeneklerine sahiptir. Beğendiğiniz ürünü, uygun bulduğunuz parça sayısında satın alabilirsiniz. Özel malzemeleri sayesinde, puzzle parçaları uzun süre dayanıklıdır ve birleştirme aşamasında kolay zarar görmez. Puzzle yapışkanları kullanarak, birleştirdiğiniz yapbozları sabitleyip tablo haline getirebilir, yıllarca saklayabilirsiniz. Çerçeve ya da benzeri ürünler kullanarak duvarlarınıza asabilir, dostlarınıza sergileyebilirsiniz. Kayıp parça desteği sağlayan markaları tercih ederseniz, yapboz parçalarınızın kaybolması halinde eksik parçayı temin edebilirsiniz. Yüzlerce ürüne sahip harita puzzle yapbozları, hem eğlenceli bir aktivite, hem de benzersiz dekorasyon aracı sağlar. Görenleri hayran bırakacak pek çok ürüne sahip harita puzzle çeşitlerinden, dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Kişisel zevklerinize ve tercihlerinize uygun dekore edilmiş yaşam alanlarınızı ya da çalışma odalarınızı kendi emeğinizle oluşturduğunuz bir harita ile süslemek herkes tarafından beğeni toplar. 1600'lü yıllarda çizilen bir dünya haritasını birleştirirken eğlenceli zaman geçireceğiniz gibi, tarihin kokusunu evinize taşımış olursunuz. Rengarenk bir Samanyolu tablosundaki gezegenlerle vakit geçirirken, uçsuz bucaksız evreni keşfedersiniz. Hayranı olduğunuz ya da hoşunuza giden bir harita yapbozu seçebilir, yaparken zevkli zamanlar geçirdiğiniz ürünü yıllarca muhafaza edebilirsiniz. El emeğinizle hazırladığınız, üzerinde vakit harcadığınız bir hediye tüm sevdikleriniz için de oldukça değerlidir. Uzun yıllar saklanan ve sergilenen yapbozlar ile eğlenceli vakit geçirirken, değerli hatıralar da bırakırsınız. Sevdiklerinize özel yapbozlar seçerek, hem kaliteli hem de emeğinizin olduğu hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Harita Puzzle Yapboz Modelleri

Harita puzzle yapboz modeller fiyat, parça sayısı ve özellikleri bakımından farklılar gösterir. Harita puzzle modelleri, çeşitli desen ve boyutlarına göre geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Yapboz fiyatlarını değiştiren ilk etken yapbozun oluşturulduğu parça sayısıdır. Bu parça sayısı, yapbozun açıklamalarında belirtilir ve 500, 1000 ya da 3000 gibi değişik miktarda olabilir. Küçük boyutlardaki harita yapbozları 500 parçadan başlar. Puzzle yapmaya yeni başlayanlar ve çok fazla vakit ayıramayanlar için ideal olan bu sayılarda, değişik pek çok desen bulabilirsiniz.

Puzzle birleştirme konusunda daha profesyonel olan ya da vakit ayırmayı, daha fazla uğraşmayı tercih edenler için, daha fazla parça sayısı sunan harita yapbozları da mevcuttur. Bu ürünler 1500, 2000 gibi parça sayıları ile satılırken fiyatları da aynı doğrultuda değişir. Yapbozun parça sayısı arttıkça, birleştirme sonucunda oluşan tablonun boyutları da benzer oranlarda artacaktır. Puzzle yapmada deneyimli iseniz, 1500 ve üzeri parçalı harita desenli ürünleri tercih edebilirsiniz. Herkese uygun parça sayıları sunan yapbozlar, puzzle tutkunlarının dünyasını renklendirirken, hem eğitici hem de öğretici nitelikler taşıyan bir hobi kazandırır.

Puzzle yaparken hoşça vakit geçirebileceğiniz gibi, dünyayı keşfedebilir, ülkeleri ve şehirleri öğrenebilirsiniz. Eski dünya haritaları sayesinde, tarihin ve teknolojinin dünya ve haritalar üzerinde yaptığı değişiklikleri görebilir, farkları keşfedebilirsiniz. Gömülü Planlar adındaki özel seri ile Mısır, Nuh'un Gemisi veya Vahşi Batı gibi fantastik modellere de ulaşabilirsiniz.

Oldukça faydalı bir zihinsel aktivite olan yapbozlar, sunduğu pek çok harita ile sizleri dünyanın farklı yerlerine taşır. Panorama ya da klasik şekillerde üretilen harita yapbozlarından, bütçenize ve zevkinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Harita Desenli  Puzzleları Hobi ve Oyun Konsolları ve Hobi Eğlence Ürünlerini kategorimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Harita Desenli Puzzle Yapbozlar

292 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 292 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?