Günlük hayatın yoğun temposu içinde, hepimizin başa çıkması gereken en önemli sorunlardan birinin stres olduğu biliniyor. Artık neredeyse hayatlarımızın her alanına hükmetmiş stres faktörü, kimi zaman çevremizdekilere karşı kırıcı olmamıza, kimi zaman kolaylıkla halledilebilecek bir durum karşısında çözümsüz kalmamıza sebep oluyor. Yediden yetmişe herkes, farklı durum ya da olaylar karşısında stres faktörüne bağlı olarak hata yapmaya meyilli bir hale geliyor. 

Stres topu, işte tam bu noktada, hayatın doğal akışı içindeki olağan sıkıntılarla baş ederken, stresin kişiler üzerindeki olumsuz etkisini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Canınızı sıkan bir durum yaşandığında, stresli olduğunuzu düşündüğünüz anlarda, kendinizi yoğun baskı altında hissettiğiniz zamanlarda; sesinizi yükseltmek, kırıcı davranmak, fevri olmak artık rahatlamanız adına tek çözüm olmaktan çıkıyor. Stres topu, zorlu zamanlarda, öfkenizi bastırmanız ve sakinlemeniz konusunda, rahatlatıcı etkisiyle sizlere yardımcı oluyor. 

Stres Topu Fiyatları

Farklı renk ve boyutlarda hazırlanmış stres topu modelleri, size yük olmayacak ebatlarda hafif ve küçük oldukları için çantalarda kolaylıkla her yere taşınabiliyor. Nerede olursanız olun ya da yaşınız kaç olursa olsun, karşılaştığınız stresli durumlarda yanınızda bir stres topu olması, öfkenizi kontrol altına almanızı sağlıyor. Her bütçeye uygun olduğu bilinen stres topu fiyatları da bu kullanışlı ürüne sahip olmanızı kolaylaştırıyor. 

Stres topu, damarlarınızdaki kan dolaşımını hızlandırarak, kan akışının genişlemesini sağlıyor. Bu fonksiyonuyla da vücudunuzdaki dolaşımı destekleyerek rahatlamanıza ve sakinleşmenize olanak veriyor. Yine bu rahatlatıcı etkisi sayesinde eklem ağrılarının ve eklem rahatsızlıklarının giderilmesinde öenmli rol oynuyor.

Bütün bu özellikleriyle son zamanların gözde oyuncaklarından biri olan stres topu, sizin için son derece kullanışlı ve gerekli bir ürün olmakla birlikte, stresle başa çıkmasına yardımcı olmak istediğiniz sevdikleriniz için de muhteşem bir hediye olma özelliği taşıyor. Yapımında kullanılan malzemeler itibariyle de her yaştan insanın rahatlıkla kullabileceği bir ürün olması dolayısıyla, çocukların kullanımı da tavsiye ediliyor.

Stres Topu Modelleri 

Stresin zararlı etkileri üzerinde ciddi faydaları olduğu bilinen bu ürün, kişinin tercihlerine bağlı olarak, yorgunluk hissedilen durumlarda parmakları rahatlatmak amacıyla da kullanılabiliyor. Baskıya karşı direnç sağlayan bu toplar, kas ve eklemlere gevşeme ve rahatlama hissi veriyor. Gün içinde kısa molalarda kullanıldığında bile büyük oranda faydası görülen bu ürün, düzenli olarak kullanıldığında, genişleyen kan dolaşımının da etkisiyle uzun vadeli rahatlama yaşamanıza faydalı oluyor. 

Elinizde sıkarak kullanabileceğiniz stres topları, aynı zamanda masa üzerinde yuvarlanarak kullanıldığında bütün kol kaslarının çalışmasına, avuçlarınıza, bileklerinize ve parmaklarınıza masaj uygulaması yapmanıza olanak sağlıyor. Dolayısıyla ilaç kullanmaksızın romatizmal rahatsızlıklar konusunda yaşadığınız  ağrı ve sıkıntıların azalmasına yardımcı oluyor. 

Ne kadar sakin bir insan olursanız olun, günlük hayatın getirdiği iş yükü, çocukların sorumlulukları, trafikte geçirilen uzun zamanlar, maddi sıkıntılar, insan ilişkileri, zamanla yarışma, şehir hayatının zorlukları gibi oldukça fazla sayıda sebep kendinizi çoğu zaman baskı ve stres altında hissetmenize sebep oluyor. Bunlarla başa çıkmak için, günümüzde artık herkesin stres kontrolüne yönelik tedbirler alması gerekliliği kaçınılmaz görünüyor. İşte günlük stres kontrolüne yönelik alacağınız bu tedbirler arasında en büyük yardımcınız olan stres topunu tüm gün yanınızdan ayırmayarak, elinize geçen her fırsatta onunla eklem ve kaslarınızı rahatlamanız stresin vücudunuzda ve iç dünyanızda yarattığı olumsuz etkilerden büyük oranda korunmanızı sağlıyor.

Stres topu, fiziksel olarak sizi rahatlatma özelliğine ek olarak mental anlamda da zihninizi yaşadığınız olumsuz duygu hallerinden uzaklaştırıyor. Bu sayede gün içinde kendinize verdiğiniz kısa molalarla, tüm günün yorgunluğundan büyük oranda uzaklaşmanızı ve stresin size zarar veren yönlerininden korunmanızı sağlamaya yardımcı oluyor. Farklı renk ve modellerde hazırlanan stres topları hem sizin için hem sevdikleriniz için stresi, baş edilmesi zor bir durum olmaktan çıkarıyor. 

Stres Topu

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Delta
  2. SD Toys
  3. Altis
  4. Anka
  5. BlueZen
  6. Bundera
  7. Etica
  8. Helen's
  9. King Sport
  10. Orijinal Kulüp
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/80207015/80207017
BAŞA DÖN