Yeni nesil oyuncaklar arasında yerini alan stres oyuncakları sadece çocuklar tarafından değil büyükler tarafından da giderek talep görüyor. Zihni dağıtmak ve stresi azaltmak için tercih edilen stres oyuncaklarının çok farklı tasarımları bulunuyor. Bu oyuncaklar arasında son zamanlarda en çok dikkatleri çeken çark tasarımlarken genellikle 3'lü olarak bilinen bu oyuncakların 4 ve 5 kanatlısı da üretiliyor. Metal ve plastik malzemelerin karışımı ile üretilen bu oyuncaklar sadece metal malzemeden de üretiliyor. 

Stres çarkı kanat sayılarındaki değişikliğin yanı sıra renkli özelliğe sahip olması ile de çeşitlilik kazanıyor. Işıklı özelliğe sahip olan ürünlerin dışında fosforlu yapısı sayesinde renkli bir görüntü sunan modeller de dikkatleri çekiyor. Sadece Türkiye'de değil aynı zamanda da dünyanın her yerinde ciddi talep gören oyuncaklar arasında basit düzeyde özellikle çocukların oynayacağı modeller gibi büyükler için tasarlanmış profesyonel modeller de bulmak mümkün oluyor. Zamanla tasarım konusunda kendini geliştiren oyuncaklar arasında gemi dümeni, örümcek, yıldız, kuru kafa modelleri bulunurken bazı modellerde gökkuşağı rengi kullanılıyor. 

Bilgisayar oyunlarına düşkünlüğü olanlar için üzerinde oyun kolu figürleri olan modeller de bulunuyor. Her zevke ve tarza hitap eden stres oyuncakları içerisinde özellikle metal tasarımlı ürünlerde Kaptan Amerika ya da burç konseptli ürünler de ürün yelpazesini genişletiyor. Çeşitliliği her geçen gün artan oyuncaklar arasında kanatlı ürünlerin dışında tek bir parça olan ve sekizgen özelliğe sahip olan tasarımlar da bulunuyor. 

İçerisindeki mıknatıslı yapı ve bilyeler sayesinde uzun süre dönen stres çarkı orta kısımdan tutulduğunda dönme işlemi gerçekleşiyor. Fizik kurallarından yararlanılarak üretilen çark içindeki bilyeli yapı sayesinde 5 dakikaya kadar dönebiliyor. Stres oyuncakları arasında en çok çark modeller dikkat çekse de stres topu olarak adlandırılan ve yumuşak bir iç malzemeye sahip ürünler de oldukça talep görüyor. Rengarenk smile figürlü oyuncaklar stres atmanın yanı sıra el kaslarının da gelişimine katkı sağlıyor. Güvenilir ve kaliteli PU materyaller ile üretilen bu oyuncaklar enerjinin güvenli bir biçimde boşaltılmasına yardımcı oluyor. Sık sık modeline sahip olan bir başka oyuncak ise yine içi yumuşak ve içinde jölemsi malzemeden üretilen oyuncaklar olmak ile birlikte bu oyuncakları avuçta sıktıkça oyuncak üzerinde küçük baloncuklar oluşuyor. Bırakıldığında ise oyunca eski haline geri dönüyor.

Stres Oyuncağı Fiyatları

Metal yapıya sahip yüksek kaliteli stres oyuncaklarının sökülebilir bir kanat yapısı bulunuyor. Yumuşak özelliğe sahip olan top ürünler ise kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun süreli kullanım avantajı sağlıyor. Minimal tasarım özelliği sayesinde avuç içine rahatlıkla sığan ve çevreyi rahatsız etmeyen sessiz yapısı ile Fidget Cube fonksiyonlu oyuncaklar ile joystick ve yuvarlama hareketlerini yapmaktan vazgeçemeyenler için ideal ürünler arasında bulunuyor. Bu ürünlerin 12 farklı renk seçeneği de bulunuyor. Silikon malzeme kullanılarak üretilen telefon görünümündeki oyuncaklar da özellikle büyükler için ideal stres oyuncakları arasında yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli ve orijinal bu ürünleri daha iyi muhafaza ederek uzun süreli kullanım sağlamak amacıyla stres oyuncağı kılıfı tercih ediliyor.

Stres oyuncağı fiyatları ise ürün kataloğundaki çeşitliliğe göre değişiklik göstermektedir. Çünkü oyuncakların kimisinde metal malzeme kullanılırken kimisinde plastik ya da jölemsi malzeme kullanılıyor. Özellikle çark biçiminde tasarlanmış olan oyuncaklarda farklı kanat yapıları bulunuyor. Ayrıca bu ürünlerin ebatlarında da değişiklikler gözleniyor. İşte tüm bu farklılıklar oyuncakların fiyatlarında da değişikliklere neden oluyor. Fakat her bütçeye uygun oyuncaklar bulmak ve stresten eğlenceli bir biçimde kurtulmak mümkün görünüyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Stres Oyuncakları

Stres Çarkı
Stres Küpü
Stres Topu
Stres Oyuncağı
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 622 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/80207015