En Ucuz Stres Çarkı

Stres çarkları eğlenerek stresinizi atmanızı sağlar. Çarkın çeşitli modelleri bulunur. Bu modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Modelin kullanımı oldukça basittir. Basit olması ise stres seviyenizi oldukça düşürmektedir. Stres çarkları çocuk, genç ve yaşlı olmak üzere her yaş düzeyinde rahatlaklıkla oynanır. Stres çarklarının eski alışıldık modellerinin yanında ek olarak son model tasarıma sahip olan stres çarkları da bulunur. Stres çarkı yatay olarak tasarlanan plastik ve metal mekanizmaya sahip bir yapıdadır. Ürünü her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Okulda, ofiste ve evde kullanabileceğiniz bir model çeşididir. Stres çarkını kullanırken, kafe, restoran ve arkadaş ortamında fark yaratabilirsiniz. Ürünlerin dilediğiniz renkte ve tarzda modelleri bulunur. İsterseniz göz alıcı tasarımlarını isterseniz de sade tarzları tercih edebilirsiniz. Modelleri, çantanızda, cüzdanınızda, cebinizde ve dosyanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan stres çarkları aynı zamanda hafif bir yapıdadır. Stres çarkı metal malzemeye sahip olanları paslanmayan yapıda bulunur. Bu sayede güvenle kullanım sağlanır. Ürünler çocuklarda küçük kas motor becerilerinin gelişmesini sağlayarak faydalı bir cihaz olarak sunulur. Modellerin mükemmel işçilik yaratan stilleri bulunur. El emeği olarak sunulan modeller, uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Hassas tasarım olan ürünler, oyun odası ve yetişkinler için tasarlanan dekoratif oyuncak çeşitleridir. Stres çarkı mavi renk tonu, gökyüzü görünümüne sahiptir. Ürünü ellerinizle hızlı çevirdiğinizde, bir bütün oluşturarak göz alıcı tarza kavulur. Zamanı geçirirken oyalanarak eğleneceğiniz ergonomik bir üründür. Modellerin iki renkli olan tasarımları da bulunur. Her renk tonunu içinde barındıran canlı bir tasarım sunar. Stres çarkı beyaz döndürüldüğünde top şeklini alarak yatay bir görüntüden çıkar. Döndürülen bu ürünler insanlara daha uzun süreler oynama imkanı yaratır. Modellerin temizleme işlemi oldukça basittir. Nemli bir bez yardımıyla ürünü temizledikten sonra kurulayınız. Ürünlerin uzun süre nemli ortamda kalması metal kısımlarının paslanmasını sağlar. Bu ürünlerden dilediğinizi sevdiklerinize ya da kendinize gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz.

Eğlenceli Stres Çarkı Çeşitleri

Işıklı stres çarkı döndürüldüğünde ışıklı bir görünüme sahiptir. Bu sayede hem stres atılır hem de ışıkların oluşturduğu görüntü hoş bir tarz sağlar. Stres çarklarının birden fazla kanadı bulunur ve bu alanlardan parmaklarınız yardımıyla döndürme işlemi gerçekleştirilir. Ürünler, ekseni boyunca dönerek hoş bir görüntü sağlar. Renkli olan çarklar, hareket halinde olduklarında tek bir renge dönüşürler. Metal stres çarkı plastik olanlara göre hacim olarak biraz daha ağırdır. Metal olmasından dolayı, elinizde pürüzsüz bir biçimde kayarak oynama işlemi gerçekleştirir. Popitli stres çarkı popitli kanatları sayesinde eğlenerek stres atmanızı sağlar. Bu sayede hem popitler hem de çark sayesinde stres atılmasını sağlar. Popitli oyuncaklar gibi stres çarklarının kanatlarında plastik baloncuklar yer alır. Bu alandan baloncuklar patlatılarak çarkın döndürülme işlemi gerçekleştirilir. Kalemli stres çarkı kalem şeklinde olan yapısıyla büyük bir ilgiyle karşılanır. Ürün hem kalem olarak hem de oyuncak olarak kullanılabilir. Model, stres gidermek için rahatlatıcı bir özellik sunar. Ürün sayesinde keyifli ve hızlı zamanlar geçirebilirsiniz. Modelleri çalışırken, film izlerken ya da yürürken kullanabilirsiniz. Model, kalem, tesbih ve anahtarlık yerine tasarlanır. Mermili stres çarkı gerçek mermi görünümünde olan metal bir modeldir. Ürün, ortada yer alan yuvarlak kısımdan döndürülerek oynanır. Oyuncak mermilerin hızlı hareketi, hoş bir görüntü sunar. Model sağlam bir malzemeye sahip olduğu için kırılma gibi herhangi bir olumsuz duruma sebep olmaz. Bıçaklı stres çarkı model, orta kısmı yuvarlak olup kanatlarında bıçak olan modeldir. Modelin sahte bıçak detayı, sivri bir yapıdadır. Bu nedenle bu model, yetişkinlere uygun olarak tasarlanır. Sivri ve keskin tasarımlı stres çarklarını çocuklarınızın ulaşamayacağı alanlarda saklayınız. Stres çarkı sarı renk modeli güneş gibi parlayarak hoş bir görüntü sunar. Size uygun olan çeşitteki modeli alabilirsiniz.

Kaliteli Stres Çarkları

İkili stres çarkı ikili görünümlü bir yapıdadır. Model oynatıldığı zaman iki adet stres çarkının bir arada hareket etmesi sağlanır. Demir stres çarkı parlak bir görünüme sahip olmasıyla büyük bir beğeni toplar. Model kanat kısımları dahil her yeri saf metal malzemeye sahiptir. Stres çarkı popit çeşidi, gövde çevresine yerleştirilen 5 adet silikon balon içerir ve bu baloncuklara basıldığında ise ses çıkarır. Bu ses, duyuları geliştirir. Hızlı bir şekilde döndürdüğünüz çarkı, ses çıkarması için arka arkaya basabilirsiniz. Çocuklarınızın severek oynayacağı bu model, motor becerilerinin gelişmesine de katkı sağlayabilir. Dilerseniz çarkların ses çıkarmayan tülerini de alabilirsiniz. Altın stres çarkı sarı altın görünümlü şık bir tasarıma sahiptir. Göz alıcı tasarıma sahip olan bu ürünü, dekorasyon olarak da kullanabilirsiniz. Ürün, bulunduğu yerde parlayarak kaliteli bir görünüm sunar. Bir ürünün kalitesi malzemesinin yanında, ne kadar süre hızlı döndüğü ile de ilişkilidir. Uzun süreler boyunda dönen stres çarkları yüksek beğeniyle karşılanır. Parmak stres çarkı tek bir parmak üzerinde hareket ettirilerek kullanılır. Minimalist yapısı sayesinde farklı bir tarzda kullanım imkanı sağlar. Farklı hızları ve açıları olan modeller bulunur. Aynı zamanda farklı tutuş yollarıyla yüksek hızda manevralar yapılabilir. Strese girdiğiniz zaman kullanabileceğiniz harika stres giderici bir oyuncaktır. Kaliteli modeller hem içerde hem de dışarıda kullanmak için tasarlanır. Küçük stres çarkı yanınızda rahatlıkla taşımanızı sağlar. Bu hafif ürünleri dilediğiniz yere taşıyarak anında oynayabilirsiniz. Modeller, yaklaşık 6, 7 ve 8 cm ölçülerinde bulunur. Metal stres çarkları, plastik olanlara göre daha hızlı döner. Yüksek kalite rulman malzemesi, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Modellerin yağlanmaya gerek duyulmadan hızla dönmesi sağlanır. Ürünleri çevirdikçe dönmesi süresi uzar. Kolay taşınabilir olan ürünler müşterilerin gözdesini oluşturur. Sinirli hissettiğiniz anlarda dilediğiniz tarzdaki stres çarkına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Rahatlatıcı Stres Çarkı Modelleri

Sinirlerinizi yatıştıran havalı stres çarkı modellerini döndürmek için, merkezin iki yanından tutup parmağınızla döndürebilirsiniz. Hızlı dönen modeller, rengarenk bir görüntü oluşturur. Siyah stres çarkı mat ya da parlak olarak müşteriye sunulur. Mat yapısı havalı bir görünüm sunar. Ürün, yeterli sürede dönme işlemi gerçekleştirilir. Uzun süre dönen modelleri sevilerek kullanılır. Yüksek kaliteli versiyonlara sahip olan stres çarkı modelleri bulunur. Aksesuar olarak kullanıma sunulan modeller, gençlerin tercih ettiği modellerdir. Bazı stres çarkları özel kutusuyla birlikte sizlere ulaşır. Bu sayede ürünü herhangi bir etken maddeden zarar görmeden koruma avantajı sağlanır. Kanat kısımlarında madalya tarzı görünüm olan modelleri bulunur. Havalı olan bu tarz modeller yetişkinlerin tercihleri arasındadır. Teknoloji harikası olan LED ışıklı stres çarkı dönerken yanan ledleri sayesinde görsel bir şölen oluşturur. Yüksek kaliteli dayanıklı malzemesi uzun kullanım avantajı sağlar. Işıklı stres çarklarının kanatlarında bulunan LED ışıkları, dönme sırasında yanar. Genellikle çocukların ellerinden düşürmedikleri bir oyuncak modelidir. Rulman malzemesinden üretilen çark, yağsız bir yapıdadır. Bu sayede hızla dönerek siz istemediğiniz sürece durmaz. Profesyonel stres çarkı çevirme işlemi yaptıkça daha iyi döner ve süresi uzar. Güçlü rulmanları, 4 dakika boyunca dönebilen özelliğe sahiptir. Stres yüzükleri çark görünümünde olan ancak döndürme mekanizması farklı olan ürünlerdir. Ürünler nanoteknoloji ile kaplanarak kaydırma özelliğine sahip olması sağlanır. Bu ürünler manyetik serbest halkaların bir araya gelmesiyle oluşur. Halkaları çevirebilir ve fırlatılabilir. Aynı zamanda stres yüzükleri yüzeylere yapışır. Çeşitli oynama olanakları olan bir modeldir. Stres çarkı çeşitleri dilediğiniz her alanda sıkılmadan kullanabileceğiniz döndürme aletleridir. Çocuğunuza ya da arkadaşınıza eğlenerek rahatlayacağı bir cihaz arıyorsanız, stres çarklarını tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Stres Çarkı Avantajları

Her alanda yaşanan olaylar insanların stresli olmalarına sebep olur. Stresle başa çıkmak için önemli bir alet olan stres çarkları birçok faydayı da beraberinde getirir. Modelleri, arkadaşlarınızla ya da ailenizle toplanarak toplu halde oynayabilirsiniz. Oyun stratejileri geliştirerek kazananın belirleyebilirsiniz. Örneğin, kronometre tutarak en uzun süre stres çarkını döndüren oyunu kazanabilir. Kendi aranızda kazanan kişiye ödüller verebilirsiniz. Ucuz stres çarkı modelleri uygun fiyat avantajı gösterir. Stres çarkı faydaları şu şekilde özetlenebilir:

 • Stres çarkları dikkat dağınıklığının oluşmasını engelleyebilir.
 • Stres çarkı orjinal modeli çocukların anksiyete yaşamalarının önüne geçebilir.
 • Çocuklarının konsantrasyonun ve pratik becerilerini eğitmek için kullanılır.
 • Yumuşak tasarımlı modeller, küçük çocukların güvenle kullanmasını sağlar.
 • Çocukların ve gençlerin üzerindeki kaygının giderilmesinde katkı sağlayabilir.
 • Günlük iş hayatında maruz kalınan stresinden üstesinden gelerek rahatlatabilir.
 • Plastik stres çarkı çocukların küçük kaslarının gelişmesine yardımcı olabilir.
 • Kaliteli stres çarkı oyuncağa odaklanarak günlük problemlerinizden uzaklaşmanızı sağlayabilir.
 • Stres çarkları psikolojinizi olumlu yönde etkileyerek sizi mutlu edebilir.
 • Model, mantık yürütmenizi geliştirebilir.
 • Matematik yeteneğini artırabilir.
 • Stres çarkları her yaş seviyesine uygun olarak sunulur.
 • 6 kollu stres çarkı modelinin kanat sayısının fazla olması hızlı ve uzun süre dönme avantajı sağlar.
 • Ürünleri otobüs, metro, vapur, uçak gibi toplu taşıma araçlarında kullanabilirsiniz.
 • Ağır olmayan yapısı ve dikkat çekmeyen özelliğiyle avantajlı bir yapıdadır.
 • Stres çarkı satın alarak iş yerinde, okulda ya da evde keyifli ve hoş vakitler geçirebilirsiniz.
Doğru Stres Çarkı Modeli Seçimi

Çeşitli desen ve tarzlarda müşteriye sunulan stres çarklarının bazı modelleri çocuklara uygun değildir. Örneğin, stres çarkı bıçaklı modeli çocuklar için tasarlanmamıştır. Keskin ve sivri yapısı çocuklara zarar verebilir. Ürünleri çocuklarınız için satın alırken nasıl kullanmaları gerektikleri hakkında bilgiler verebilirsiniz. Eğer rahatlamanın yanında eğlenmek de istiyorsanız ışıklı ve sesli modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte oynamak istiyorsanız stres çarkı 2 li modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik stres çarklarından farklı bir tarza sahip olmak için 5 kollu stres çarkını tercih edebilirsiniz. Modellerin kol sayıları arttıkça farklı bir tarza bürünürler. Stres çarkı 6 kollu modeli, hem şık bir tasarım sunar hem de hızla dönerek büyüleyici oyun deneyimi sunar. Oyuncaklarında farklı ayrıntılara yer vermek isteyen çocuklar, stres çarkı desenli modellerini tercih edebilirler. Çizgili, puantiyeli, dalgalı, damgalı, emojili, gökyüzülü ya da hologram desenli çark modellerini tercih edebilirler. Ürünü havuz ya da deniz gibi ortamda kullanmak isteyenler su geçirmez özellikli olan tarzları tercih edebilirler. Yüksek kalitelde su geçirmeyen stres çarkları su ve nem olan ortamlarda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar. Stres çarkı şekilli modelleri, yuvarlak, kare, diktörtgen, sivri uçlu, kare uçlu ya da elips kanatlı modellere sahiptir. Alışılmışın dışına çıkmak isteyenler bu tarz kanatlı olan stres çarklarını tercih edebilirler. Üçgen stres çarkı hava akımına meydan okuyarak hızlı bir dönme etkisi gösterir. Tek bir parmak darbesiyle uzun süreler boyunca dönme işlemi gerçekleştirilir. Ürünler siz çevirmeyi sürdürdükçe her defasında çok daha fazla döner. Stres çarklarının rulmanlarını dilediğiniz zaman kolayca değiştirebilirsiniz. Verimini kaybeden ya da kirlenen rulmanlar yedeklerle değiştirilir. Ürünleri kullanırken herhangi bir yağlanmaya ihtiyaç duyulmaz. Elinizden hiç düşüremeyeceğiniz bu stres çarklarına sahip olabilirsiniz.

Stres Çarkı Fiyatları

Stres çarkı fiyatları tasarım özelliklerine ve işlevselliklerine göre değişir. Fiyat aralıklarını belirleyen en önemli özelliklerden biri malzeme kalitesidir. Kaliteli malzemeye sahip olan ve ekstra fonksiyonları içinde barındıran stres çarklarında fiyat farklılıkları görülebilir. En ucuz stres çarkı sade ve plastik malzemeden üretilen modellerdir. Bu tür farklı desen ve fonksiyonu bulunmayan ürünler uygun fiyat avantajlarıyla müşterilerin karşısına çıkar. Modelin içeriğinde yer alan bilyeler hızlı bir şekilde dönmesini sağlar. Modellerin içindeki bilyeler düşmeyen bir yapıdadır. Stres çarkıyla bütünleşmiş olan bilyeler cihaza hızlı dönme imkanı sunar. Ürünlerin sessiz olarak çalışması, her ortamda rahatlıkla kullanma imkanı sunar. Bu nedenle cihazı sıkıcı geçen iş toplantılarında ya da kütüphane ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın ve sevdikleriniz güvenle kullanabileceği bir üründür. Kurşunlu stres çarkı hacim olarak büyük ve ağır olduğu için diğer stres çarklarına oranla fiyatında değişimler görülebilir. Bu tür ışıklı, kurşunlu, popitli, bıçaklı ve kalemli modeller fiyat farklılıkları gösterir. Işık sensörü olan ve ses çıkaran stres çarkı pembe modelleri çocuklar tarafından büyük ilgi ile karşılanır. Dayanıksız malzemelerle üretilen modelleri, uygun fiyatla müşteriye sunulsa da çabuk bozulan ve rulmanlarının çıkan cihazlardır. Bu tarzdaki ürünler, size yarardan çok zarar getirir. Tercih edeceğiniz ürün, üretildiği malzeme kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. 4 lü stres çarkı, dört adet kanat sayının olduğu, hızlı dönen kaliteli modellerdir. Yüksek kalitede olan tasarımları avantajlı fiyatlarla satın alabilmek için indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli ve kaliteli malzemeden üretilen stres çarkı modellerini, Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

Stres Çarkı Nedir?

Stres çarkı nedir sorusunun cevabı, gövde ve kanatlardan oluşan az çabayla hareket ettirilen metal ya da plastik malzemeden üretilen bir oyuncaktır şeklinde verilebilir. Mıknatıslı stres çarkı orta kısmında yer alan yağlanmış küçük bilyeleri bulunur. Orta kısım ağırlık merkezini oluşturarak ürünün dengede durmasını sağlar. Bu ürünü oynayarak rahatlayabilir, ruh halinizi geri kazanabilir ve stresinizden kurtularak eğlenebilirsiniz.

Stres Çarkı Ne Zaman Kullanılır?

Ürünü, sıkıldığınız ve sinirli hissettiğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Zamanın akıp geçmediği anlarda, eğlenerek rahatlamak istediğiniz günlerde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman diliminde kullanıma uygun olarak tasarlanır. Stres çarkı siyah renk tonu çok dikkat çekmediği için iş toplantılarında rahatlıkla kullanılabilir. Ürünü boş zamanlarınızda stresten uzaklaşmak için kullanabilirsiniz. Stres çarkını kullanmak oldukça eğlenceli ve her yerde kontrol etmek kolaydır.

Stres Çarkını Kimler Kullanabilir?

Çocuk, genç, yetişkin ve yaşlılar olmak üzere her yaş seviyesine uygundur. Stres çarkı renkli modelleriyle herkesin renk zevkine ve desenine uygun olarak sunulur. Farklı fonksiyonlara sahip olan modelleri, yetişkinlerin severek kullanmasına sebep olur. 3 lü metal stres çarkı sevdiklerinizle birlikte oynamanız için geliştirilmiştir.

Stres Çarkı Nasıl Oynanır?

Stres çarkının, orta kısım olan merkezinden parmağınızla tutunuz. Ürünün içi bilyelerle dolu olduğu için dönmeye başlar. Ardından merkez kısımdan sıkıca tutarak diğer parmaklarınız ile kanatlarına vurduğunuzda stres çarkı hızla dönmeye başlar. Bu sayede dilediğiniz süreler boyunca oynayabilir ve rahatlayabilirsiniz. Japon stres çarkı olarak da bilinen bu ürün, 5 dakikaya kadar dönebilen yapıdadır. Stres çarkını oynarken döndürmek ve dengede tutmak önemlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stres Çarkı

243 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 243 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/80207015/80203011