En Ucuz Stres Çarkı

Yeni nesil el oyuncaklarından biri olan stres çarkı, iki ya da üç rulmandan oluşan bir oyuncak oluyor. El hareketi ile rulmanları döndürme prensine dayanan ürün, yurt dışında kullanıma başlanmasıyla dünya çapında hızla yayılarak popüler bir kullanım kazanıyor. Ortadaki ana rulmana bağlı üç ya da daha fazla rulmanlardan oluşan ürün, basit bir el oyuncağı olarak tanınıyor ve eğlenceli kullanımı ile her yaş grubundan insanın ilgisini çekiyor. Hızlı dönen rulmanları ile hoş bir görüntü ve hoş bir eğlence oluşturan ürünler, keyifli bir kullanım sunduğu için stres atmaya yardımcı oluyor. Çalışma prensibi ve modelleri neredeyse aynı olan stres çarkları; desen tasarımı, üretildikleri malzeme, rulman sayısı gibi özellikleri ile değişiyor.

Stres Çarkı Fiyatları

Stres çarkı fiyatları ürünlerin tasarımından üretildiği malzemeye kadar birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Çoğunlukta plastikten üretilen fakat kaliteleri değişiklik gösteren ürünler arasında metalden, ahşaptan ve farklı kalitede plastikten üretilen ürünler yer alıyor. Özellikle metalden üretilen ürünler hem biçim olarak hem de kalite açısından değişiklik gösteriyor. Benzer stres çarklarına oranla alüminyum kapaklara sahip olan ve sökülüp takılabilen kapakları ile daha eğlenceli bir oyuncak olan gereçler, fiyatları ile öne çıkıyor. Metal ürünler dışında üç adet rulmanın kullanıldığı ürünler bulunuyor. Tasarımsal olarak şık bir tarza sahip olan modeller, dönme biçimi ile en çok tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Çoklu rulmanları ile dönerken hoş bir görüntü oluşturan ürünler arasında rulmanları balık gibi biçimlere sahip ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz.

Stres çarkı çeşitleri arasında şık tasarımlı ürünler de yerini alıyor. Birden fazla rengin kullanıldığı ürünler görsel açıdan göze hitap eden güzel modeller olarak dikkat çekiyor. Şık tasarımları ile öne çıkan stres çarkı fiyatları ise marka ile paralel oluyor ve aynı markanın farklı biçimlerdeki ürünlerini aynı fiyat aralığında bulmanız mümkün oluyor. Tasarım açısından sıra dışı biçimlere ve detaylara sahip stres çarkı modellerinin ise daha uygun fiyatlara sahip olduğu görülüyor. Daha uygun bütçelere hitap eden modellerde ise daha basit ve sade bir tasarıma sahip aynı zamanda malzeme seçimi açısında da değişen ürünleri bulabilirsiniz.

Stres Çarkı Satın Al

Türkçe adıyla döndürgeç olarak adlandırılan stres çarkı, eğlenceli kullanımı ile ilgi çeken bir oyuncak türü oluyor. Özellikle kısa aralarda zaman geçirmek için tercih edilen ürünler, dönme kapasitesi gibi özellikleri ile eğlenceli bir el oyuncağı görevi görüyor. Yürürken, ders aralarında, otobüste, film izlerken veya sohbet ederken hareketsiz kalmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir eğlence aracı oluyor. Dönme şekli ile sizin için küçük bir eğlence aracı olan çark çeşitleri, kalem çevirme gibi el alışkanlıklarının yerini alıyor.

Orijinal tasarımı ile elinizden düşürmeyeceğiniz stres çarkı modelleri dönme hızı açısından da değişiyor. Maksimum 4 dakika dönebilen ürünler, ilk kullanıldığında dönme hızı açısından daha yavaş oluyor. Kullandıkça hızı artan ve hızlı dönmesi ile kişiyi eğlendiren stres atma gereci, üzerindeki desenler ve tarzı ile de dönerken hoş bir görünüm ortaya çıkarıyor. Özellikle rulmanlar çevresinden renkli şerit geçen tasarıma sahip olan modeller, dönerken güzel bir görünümde de oluşturarak ilgi görüyor. Dönme hızı neredeyse hepsinde aynı olan ürünler arasında figürlerle süslü ürünleri tercih edebilir, kaliteli tasarımları ile yedek parça desteği sunan markalara erişebilirsiniz. Tasarımları, renkleri ve kaliteleri ile değişen çarkların özellikleri inceleyebilir, stres çarkı satın alarak eğlenceli bir kullanım sunan ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Stres Çarkı

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 118 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/80207015/80203011