Hobi

Hobi Oyunlar

Hobi oyunları iyi vakit geçirmek isteyenlerin en zevkli uğraşlarındandır. Tek başına vakit geçirmek isteyenler için de, ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyenler için de farklı oyun çeşitleri bulunur.

Kendinize ayırdığını zamanı keyifli hale getirmek için, bulunduğunuz ortama göre en uygun hobi ve oyunları seçerek, zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz küçük molalarda bir oyun arası verebilir ya da saatlerce oynayarak zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak kadar eğlenebilirsiniz.

Hobi ve Oyunlar

Evlerde olduğu gibi, birçok eğitim ve öğretim kurumunun raflarında da lisanslı pek çok oyun çeşidi ve hobi oyun araç gereçlerini görebilirsiniz. Hobi oyunlar güvenilir ve rahat mekanlarda, nitelikli ve samimi zaman geçirmek isteyen herkesi buluşturur.

Bir kişilik oyunlar olduğu gibi, eşli olarak oynayabileceğiniz ve çok kalabalık ekipler kurarak yarışabileceğiniz oyun çeşitleri de bulunur. Ruh halinize ve ortamın enerjisine göre farklı hobi oyunlar seçebilirsiniz.

Arkadaşlık, dostluk, birliktelik duygularını pekiştiren, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız kadar gerçek dünyadan uzaklaştıran, stres ve gerilimi azaltan oyunlara yöneldiğinizde, hayatınıza kısa bir mola verdiğiniz gibi, kendinizi yenileme imkanınız da olur.

En popüler oyunlar arasında Tabu, Monopoli, Set, Scrabble ve Jenga gibi kalabalık gruplar halinde, iki ve daha fazla kişinin oynayabileceği temalı çeşitleri bulabilirsiniz. Uzun yıllardır oynanan, adeta bir yılbaşı klasiği olan tombala, Twister, kızmabirader gibi kutu içine girmiş olan birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Hobi ve Oyun Çeşitleri

Beğendiği araba, motorsiklet ve uçak serisini tamamlamak isteyen model araç tutkunu koleksiyonerler için, yüzlerce seçenek görebilirsiniz. Buhar makinesi figürü modelleri ve motor kitleri birçok ürün arasından sıyrılır.

Figür modeller, çocukluk yaşlarından itibaren ilgi duyduğu figürleri, filmlere, çizgi filmlere hayat veren karakterleri evine taşımak isteyenlere maskot, biblo, anahtarlık gibi birçok formda boy gösterir.

İnce işçilik gerektiren, hüner sahiplerine uygun maketler plastik, seramik, montajlı, ahşap gibi birçok alternatif, aksesuarlarıyla birlikte meraklılarına sunulur.

Parti meraklıları için eğlenceli birçok maske çeşidi bulunur. Palyaço maskesi bulabileceğiniz gibi, korkunç yüz ifadelerinin olduğu maskeleri de inceleyebilir, eğlenceli bir tema seçerek partilerinizi renklendirebilirsiniz. Çeşitli renk ve boylarda peruklar alabilir, parti malzemeleri arasında bulunan kostümlerle kombine ederek göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Oyun ve Hobi Malzemeleri

Puzzle'lar, model araçlar, maketler, akıl oyunları gibi oyunlar arasında ailelerin çocuklarına nitelikli zaman geçirmek adına seçebileceği onlarca ürün bulunur. Geometrik algılama, mantık yürütme, hafıza ve konsantrasyonu arttırma, hayal dünyasını genişletme temalarında pek çok oyun özellikle çocuklar için alt yaş sınırı ve oynama biçimi hakkında aydınlatıcı bilgilerle setler halinde sunulur. Eğlenerek öğrenmenin denenmiş en güzel yolları, oyunlar halinde evlerinize girer.

Bebekler ve çocuklar için 3-4 parçadan başlayan ilgisini çekecek meyve, hayvan, çizgi film kahramanları gibi temaları konu alan ahşap, karton, plastik puzzle çeşitleri olduğu gibi, 10.000 parça ile ancak puzzle uzmanlarının baş edebileceği profesyonellere özel alternatifler de bulunur. 3D, 4D manzara, portreler, tarihi, fantastik temalı birçok puzzle çeşidi arasında seçim yapmak zor olabilir. Hem tamamlamaktan zevk alacağınız hem de tamamladıktan sonra yapıştırarak duvarınıza asabileceğiniz tüm seçenekler sizleri bekler.

Strateji oyunları günün yorgunluğundan sıyrılmanın ve zihni başka konulara yönelterek dinlenmenin zevkini yaşatır. Puzzle severler için istediği zorluk ve kolaylık derecesini seçerek, desen, model, şekil tercihini istediği şekilde bulabileceği birçok alternatif yer alır.

Hobi ve oyunlar birlikte oynamanın keyfi bir yana, sosyalleşmeye katkı sağlar, yeni tanışanların iletişimini güçlendirir, birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlayacak faydalı bir zemin oluşturur. Hayatınızı renklendirmek, zihninizi harekete geçirmek ve sevdiklerinizle ortak güzel paylaşımlarda bulunmak için zevklerinize uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Puzzle Parçaları 

301 - 500 Parça Puzzle 

501 - 1000 Parça Puzzle 

1001 - 1500 Parça Puzzle 

1501 - 3000 Parça Puzzle


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hobi ve Oyunlar

10.000+ ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi & Eğlence
Hobi & Eğlence
Hobi
Hobi
Puzzlelar
Puzzlelar
Model Araçlar
Model Araçlar
Maketler
Maketler
Kostüm / Parti Malzemeleri
Kostüm / Parti Malzemeleri
Kutu Oyunları
Kutu Oyunları
Figür Modeller
Figür Modeller
Akıl Oyunları
Akıl Oyunları
Mıknatıslar
Mıknatıslar
Müzik Kutusu
Müzik Kutusu
İlginç Ürünler
İlginç Ürünler
Aksesuarlar
Aksesuarlar
El İşi Malzemeleri
El İşi Malzemeleri
Stres Oyuncakları
Stres Oyuncakları
3D Kalemler
3D Kalemler
Koleksiyon
Koleksiyon
3D Baskı Parçalar
3D Baskı Parçalar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 62 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?