İlginç Ürünler

İlginç Ürünler

İlginç ürünler, hiçbir yerde bulamayacağınız, farklı işlevsel özelliklere sahip olmasıyla ya da eğlenceli sunumu ile dikkat çeken araçlardır. Bu eğlenceli ürünler, mutfakta, evde, kampta ya da herhangi bir anda işinize yarayacak özelliklere sahiptir. GB Eye, Aim Gifts ve Zaytung gibi markaların ürünleri arasından, kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi sevdiklerinize özel günler için aradığınız ilginç hediyelikleri de bulabilirsiniz.

İlginç Ürünler

İlginç ürünler, yokluğu büyük sıkıntı yaratmayan ama varlığı hayatınızı kolaylaştıran, gününüzü keyiflendiren araç gereçlerdir. Kitap okumak için sayfa arasına yerleştirebileceğiniz LED’li aydınlatmalar, rengarenk fosforlu çubuklar, saçlarınızı kendiniz renklendirebileceğiniz şekilde kolaylık sunan saç tebeşirleri, bileklik yapma seti, elinizin sıcaklığına göre renk değiştiren oyun hamurları gibi birçok eğlenceli ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 3D çizimler yapmanızı sağlayan araç gereçler, 3Doodler yapımında kullanılabilecek çubuklar, pedal ve püskürtme uçlarını da inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın doğum gününü kutlamak ya da Sevgililer Günü'nde sevgilinize eğlenceli bir hediye vermek istiyorsanız ofiste kullanabilecekleri türde birçok seçeneği görebilirsiniz. Eğlenceli mesajlara sahip kupaları, farklı tasarımlara sahip defterleri, mug’ları, kalemtıraş ve silgileri bulabilir; hediye etmek istediğiniz kişiye uygun birini seçebilirsiniz. Kişisel kullanıma yönelik dudak parlatıcıları, tırnak törpüleri, kulaklıklar da burada bulunabilecek ürünler arasında yer alır.

Ürünler arasında mutfak ve banyo eşyalarına yönelik gereçler de bulunur. Diş macunu sıkmak için kullanılan aparatlar ve diş fırçalıkları, sıvı sabunluk modelleri banyoları eğlenceli hale getirebilir. Mutfak eşyalarında ise, genellikle masa üstü gereçler bulunur. Komik tasarımlara sahip tuzluk ve biberlikler, kurabiye kutuları, servis soğutucuları eğlenceli seçenekler sunar. Ayrıca değişik çalar saatler de sabahları uyanmak bilmeyen arkadaşlarınız için uygun bir hediye olabilir. Bu ürünler arasında anahtarlık olarak tasarlanan alarm, dinamit şeklinde çalar saat, maymun tasarımlı saat gibi farklı modeller yer alır.

En İlginç Ürünler

En ilginç ürünler arasında hem sevdiklerinizi hem de sizi ilgilendiren eğlenceli ve romantik hediyelikler de sunulur. Sevgilinizle birlikte kullanabileceğiniz kırmızı sevgili eldiveninin bir teki, el ele tutuştuğunuzda elinize geçirebileceğiniz şekilde tasarlanır. Sevgiliniz ya da eşiniz ile içeceğiniz çay ve kahveler için kalpli sunum tabağı ile kupaları burada bulabilirsiniz. Eşinize sürpriz mesajlı yumurtalardan hediye ederek sevdiğinizi tekrar tekrar söyleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

İşe yeni başlayan arkadaşlarınız için ilginç ürün modelleri arasından seçeceğiniz eğlenceli kravatlar, hediye edilebilir. Birçok kravat içinden farklı modellerdeki gitar, saksafon ve trompet şeklindeki kravatları inceleyebilirsiniz. İş yerinde masa üstüne koyabilmesi için eğlenceli notluklar, post-it iliştirme gereçleri ve ilginç mesajlı kupalardan hediye edebilirsiniz. Oyun kartları, notalı desenlerin kullanıldığı kumaşlar, kravatlar, çatal ve kaşık setleri de müzikle uğraşan ya da hayatında müzik olmadan yaşayamayanlar için, her zaman kullanabileceği gereçleri sunar. Bazı şaka gereçlerini de burada bulabilirsiniz. Arkadaşınıza uzattığınız sakız paketinden bir türlü sakızı alamaması ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Bu tarz ürünler, incelerken dahi insanı eğlendiren, bir tanesini gördüğünüzde hayatınızda biriyle ilişkilendirebileceğiniz özelliklere sahiptir. Böyle olması da arkadaşlarınız, sevgiliniz ya da yakınlarınız ile paylaşım alanlarınızı pekiştirmenizi sağlar. Eğlenceli bir ürün gördüğünüzde, onu kiminle özdeşleştiriyorsanız hemen alıp hediye edebilirsiniz. Genellikle ilk saniyelerdeki çağrışımlar, doğru yol gösterir. Bazen de eğlenceli ürünleri kendinizle bağdaştırdığınızı göreceksiniz. Hatta aklınıza gelmeyen; ancak günlük kullanımda size kolaylık sunacak birçok ürünü de bu sayfalarda görebilirsiniz. LED’li kitap okuma ışığı sayesinde, gece yatmadan önce kitaplarınızı okuyabilir, bileklik yapma setiyle kendi bilekliklerinizi tasarlayabilir ve renkli saç tebeşirleri ile istediğiniz her an rengarenk saçlara sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İlginç Ürün ve Hediyeler

1423 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1423 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60005520