Model Uçak

Model uçaklar, uçak severleri havacılık dünyasının efsanevi uçakları ile buluşturuyor. Pek çok ülkenin geçmişte kullandığı ya da hala aktif olarak görev yapan uçak çeşitlerinin belirli ölçeklerde küçültülerek hazırlanan modelleri, koleksiyonunuza girmeyi bekliyor. Sivil ve askeri havacılıkta kullanılmış kayıtsız kalamayacağınız birçok model, parçalarını birleştirerek harcadığınız güzel vaktin bir ödülü olarak vitrininizde yer alarak, hoş bir anı oluşturuyor.

Model Uçak Fiyatları

Model uçaklar, zorluk seviyesine göre çeşitlilik gösteriyor. Kolay, orta ve zor seviyeden size uygun olanı seçebilir, başlangıçta kolay modelleri seçerek tecrübe kazandıkça seviyeyi yükseltebilirsiniz. Ürün açıklamalarına baktığınızda kimi ürünlerin boyanmasına gerek olmadığını, kimi ürünlerin içinde boya malzemelerinin olduğunu, kimi ürünlerin boyalarını ise ayrı olarak satın almanız gerektiğini görürsünüz. Bazı ürünler, kutusu içerisinde bulunan çıkartmalar ile son halini alabiliyor.

Kimi modellerin yapıştırılması gerektiği, kimi modellerin ise yapıştırmaya gerek olmadan parçalarını kolayca birleştirebileceği gibi bilgiler, tercih ettiğiniz ürün tipine göre sizi yönlendiriyor. Ürünlerin kılavuzunda ürünün tamamlanmış halini görebileceğiniz gibi, maketlerinizi nasıl yapabileceğiniz ile ilgili yönlendirmeler ve açıklayıcı bilgiler, nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda size yardımcı oluyor.

Model Uçak Nedir?

Model uçak dünya havacılık sektöründe yer almış, literatüre girmiş, kullanım amacı ve teknik özelliklerine göre farklılık gösteren birçok tipte uçağın, birebir aynısını görebileceğiniz küçültülmüş kopyalarıdır. Kaliteli ve detaylı modeller, havacılık sektörüne olan merakınızı pekiştirecek, bilgi birikiminizi arttırmanıza yardımcı olacak niteliktedir.

Ürünleri incelerken sivil uçaklar, tarihi uçak modelleri, askeri jetler, helikopterler gibi uçak severlerin beğenisine sunulan çeşitler olduğunu görebilirsiniz. İlgi alanınıza giren ürünler hakkında bilgi edinirken, geçmişten günümüze uzanan, yaşanmışlıklarıyla havacılık tarihine imza atmış olan birçok çeşit ve özellikte model tanıma imkânınız olur.

Havacılık sektörüne özlem duymuş ancak meslek olarak seçememiş birçok insan, bu sektörün bir ferdi olma isteğini bu yolla tatmin edebilir. Okuduğunuz kitaplardaki, izlediğiniz filmlerdeki ilginizi çeken uçakların prototipleri, bu alanda daha çok bilgi edinmenizi sağlar. Her biri ayrı hikayelere sahip olan model uçaklar sayesinde, havacılık sektörü hakkında öğrenmek istediğiniz birçok detaya yoğunlaşabilirsiniz.

Her yaştan, her cinsiyetten ilgi sahibi kişilerin, hobi olarak hayatına değer katabileceği bu uğraş için, siz de öncülük edebilirsiniz. Yeni bir hobi arayışında olan arkadaşlarınız, çocuğunuz veya eşiniz hediye paketini eline aldığında, hemen tüketilmeyecek, verdiği emekle değer kazanacak hediyelerini çok beğeneceklerdir.

Bu ürünleri hediye ettiğinizde, model uçak hakkında konuşabileceğiniz birçok konu, uçaklara ait pek çok hikaye ve maketlerin yapımı ile ilgili birçok ayrıntı olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünler size, uzun vadeli ve kaliteli bir uğraşın kahramanı olma tatminini yaşatır.

Model Uçak Boyutları

Modellerin uzunluğu, pervane çapı, kanat genişliği, malzeme cinsi, modeli, hızı gibi bir takım teknik özellikler, tüm ürünleri birbirinden kolayca ayırt etmenizi sağlıyor. Uçaklar 1/32, 1/200, 1/400 gibi çok çeşitli ölçeklerde beğeninize sunuluyor. Uçaklarınızı en, boy ve yüksekliklerine göre ya da tarihi önemlerine göre bir sıraya koyarak sergileyebileceğiniz raflar ve cam bölmelerle zengin bir müze görünümü oluşturabilirsiniz.

Çeşitli boyutlarda uçakları koleksiyonunuza dahil ederek, evinizde, iş yerinizde özel bir köşe oluşturarak eserlerinizi sergileyebilirsiniz. Dolapların üzerinde, vitrin raflarında yer verebileceğiniz model uçaklar, duvarlardan ışık yansıttığınızda, odanızın daha zengin ve şık görünmesine katkı sağlar.

Bazı ürünler küçük parçalar içerdiği için, parçalar birleştirilirken uygun bir ortamın sağlanması önemlidir. Parçaların kaybolmaması, küçük çocuklardan ve hayvanlardan uzak tutulması, olası tehlikelerin önüne geçer. Bir örtünün üstünde çalışma yaparsanız, kaldırmanız gerektiğinde parçaları bir arada tutabilir ve kaybetmeden istediğiniz zaman çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.


Model Uçak Fiyatları

40 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lyonaeec
  2. TK Collection
  3. CajuArt
  4. Revell
  5. Hopim Çocuk
  6. T-Bek
  7. Arsevi
  8. Mattel
  9. Power Hob
  10. Welly
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60001091/1204341
BAŞA DÖN