Kostüm / Parti Malzemeleri

Kostümler Parti Malzemeleri 

Çılgın partilerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan kostümler parti malzemeleri onlarca ürün seçeneği ile sizi bekliyor. Cadılar Bayramı'nda düzenlenen etkinliklerde, kostümlü partilerde ve farklı tematik davetlerde keyifle kullanabileceğiniz bu ürünler, gerçekçi tasarımları ile öne çıkıyor. Kostümden maskeye, elbiseden ayakkabıya, peruktan bıyığa kadar pek çok sıradışı ürün sayesinde partinin yıldızı siz olabilirsiniz.

Kostümler

Partilerin en çok ilgi çeken kıyafetlerinden olan kostümler, maske ve elbise olarak ikiye ayrılır. Hollywood filmlerinden tanıdığınız kahramanların maskelerinin başı çektiği kostümler kategorisinde Darth Vader, Kara Hayalet, Süpermen, Iron Man, Joker ve Fredy Krueger gibi karekterlerin gerçekçi maskelerine ulaşabilirsiniz. Film kahramanlarının yanı sıra, korkunç palyaço, şeytan, kuru kafa, at kafası gibi çok çeşitli onlarca tematik maske türü bulunur. Bu maskeler ile hayranı olduğunuz süper kahramanların kılığına bürünebilir, korkunç karakterlerin görünümüne kavuşabilirsiniz.

Özellikle Star Wars hayranlarının tercihi olan kötü Sith Lordu Darth Vader maskesi, ürünün üzerinde bulunan bir aparat sayesinde tıpkı filmde olduğu gibi kullanıcının sesini değiştirme özelliğine sahiptir.

Esnek bir malzeme olan latexten üretilen maskeler, başınızı tamamen kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle ürünü kullanırken görebilmeniz için göz delikleri, rahat nefes alabilmeniz için de ağız ve burun delikleri vardır. Kullandıktan sonra ürünün temiz kokması ve yumuşak kalması için iç kısmına talk pudrası serpmeniz önerilir. Ürünü ikinci bir kullanıma kadar saklamak için, mutlaka kağıt ile doldurmalısınız. Bu sayede maskeniz formunu korur.

Kostümler ve parti malzemeleri arasında bulunan bir diğer ürün peruklardır. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen peruklar, farklı renk ve şekil seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulur. Peruk çeşitleri arasında mor, mavi, kırmızı ve pembe gibi uçarı renkler bulunurken siyah / beyaz, kırmızı / siyah gibi iki rengin bir arada olduğu tasarımlar da mevcuttur. Ayrıca boncuklu peruklar da en çok ilgi gören ürünler arasında yer alır. Erkekler için tasarlanan peruk çeşitlerinden öne çıkan Karayip Korsanları filminden fırlamış gibi duran peruk çeşididir.

Kostümlü partilerde sıklıkla tercih edilen elbiseler ise kadın ve erkek olarak ikiye ayrılır. Kadınlar genellikle balo elbisesi, prenses kostümleri ve zombi kostümlerini, erkekler ise süper kahraman, hayalet ve zombi kıyafetlerini tercih ederler.

Kostüm - Parti Malzemesi Çeşitleri

Kıyafetlerinizi tamamlayan parti aksesuarları olarak öne çıkan kostüm - parti malzemesi çeşitleri arasında en çok kullanılan aksesuarlar bıyık ve dişlerdir. Set halinde satışa sunulan parti bıyıkları, farklı renk ve formda tasarlanmıştır. Sarı, siyah, kırmızı, beyaz gibi çeşitli renk seçenekleri olan bıyıklar tematik görünümler içerir. Çehrenize küçük bir dokunuşla değiştiren bıyıklar parti ortamına renk katar.

Zombi, vampir gibi korkunç kıyafetlerinizi tamamlayan parti malzemeleri olan dişler ise canavar ve çürük dişler olarak ikiye ayrılır. Canavar dişler ucu sivri ve dudaklarınızdan dışarı sarkan bir formdadır. Bu dişlerin canavar, Drakula, vampir kostümlerini tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Çürük dişler ise adından da anlaşılacağı gibi düzensiz ve çürüklerle doludur. Genellikle zombi kıyafetleri ile birlikte kullanılır.

Eğlenceli ve sıra dışı partilerin tamamlayıcısı olan kostümler ve parti malzemeleri arasından tarzınıza uygun olan seçimi yapmak için ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerin kullanımı ve saklama koşulları hakkında detaylı bilgi alarak, farklı ürün çeşitleri ile tarzınızı yansıtan kombinler yapabilirsiniz. Örneğin zombi elbisesi, peruk, çürük dişler ve bıyık ile herkesi şaşırtan bir kombin yaparak partinin en popüler davetlisi olabilirsiniz.

Kostümler ve parti malzemeleri tasarlayan Rubies, NPW, Spinning Hat, gibi kaliteli markaların ürünleri ile çılgın partiler sizi bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kostümler ve Parti Malzemeleri

10.000+ ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi & Eğlence
Hobi & Eğlence
Hobi
Hobi
Kostüm / Parti Malzemeleri
Kostüm / Parti Malzemeleri
Kostüm ve Aksesuarlar
Kostüm ve Aksesuarlar
Maskeler
Maskeler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1205175