Kostüm ve Aksesuarlar

Kostüm Aksesuarları

Kostüm aksesuarları, özel günleri renklendirmenin en eğlenceli yoludur. Pelerinler, maskeler ve diğer iddialı aksesuarlar, yalnızca film karakterlerine ait değildir. Siz de kolaylıkla onlardan birine dönüşebilirsiniz. Konsept partilerin, festivallerin ve Cadılar Bayramı gibi etkinliklerin en önemli unsuru olan kostümler, bambaşka karakterlere bürünebilmeniz için yaratılmışlardır.

Kostümler ve aksesuarlar yardımıyla, dakikalar içerisinde en sevdiğiniz çizgi roman kahramanına dönüşebilir ya da hayal gücünüzü kullanarak kendi karakterinizi yaratabilirsiniz. Farklı renk, çeşit ve modelde üretilen kostümler arasından, aradığınızı bulmanız çok kolay olacaktır.

Kostüm Aksesuarları

Takma dişler, renkli peruklar, ilginç maskeler gibi kombinlemesi kolay aksesuarların yanı sıra, baştan aşağıya özelleştirilmiş bir kostüm de tercih edebilirsiniz. Onlarca kostüm aksesuarı arasından yaratıcılığınızı kullanarak kendiniz için birçok farklı karakter stili oluşturabilirsiniz. En sevdiğiniz filmdeki karaktere dönüşmek, farklı ve eğlenceli kostümler sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kostümünüzü bir bütün olarak algılar ve ince detaylara da dikkat ederseniz, bir film setinden çıkmış kadar ikna edici görünebilirsiniz. Özel günlerde, partilerde rengarenk, sevimli bir kostüm tercih edebilir ya da bir korku filmi karakterine dönüşebilirsiniz. Kostüm partilerine giderken ne giyeceğiniz üzerinde çok fazla düşünmek istemiyorsanız, sevdiğiniz bir karakterin kılığına bürünebilir ve maskenizin ardında mutlulukla gülümseyebilirsiniz.

Kostüm giymek, yetişkinler kadar çocukların da çok keyif alarak yaptığı bir eylemdir. Çocuğunuzun bir süper kahramana dönüşmesi için ihtiyacı olan her şeyi kostüm aksesuar çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Prenses elbiseleri, çizgi film karakterlerinin kıyafetleri ve renkli tasarımlarla çocuğunuza keyifli bir doğum günü partisi yaşatabilirsiniz. Üstelik, çocuğunuz kostümleri sadece partilerde değil, evde oyun oynarken de giyebilir. Böylelikle oynadığı oyundan daha çok keyif almasını sağlayabilir ve kostümün karşılığını aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Kostümler, eğlenceli vakit geçirmeyi sağlamasının yanı sıra, çocuğunuzun hayal gücünü de olumlu yönde etkileyen ürünlerdir. Aksesuarlar kullanarak kendi kostümünü oluşturmak ve karakterler yaratmak, çocukların yaratıcı güçlerini pekiştiren eylemlerdir. Televizyonda gördükleri bir karakterin kıyafetlerine erişebildiklerini görmek, çocuklar için çok kıymetli bir duygudur. Çocuğunuzun dünyasını ve hayal gücünü renklendirmek isterseniz, her yaşa hitap eden kostüm aksesuarları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kostüm Aksesuar Fiyatları

Günümüzde kostüm endüstrisi çok gelişmiştir ve aradığınız modeli bulabileceğiniz çok fazla seçenek vardır. Kostümler bütün olarak satın alınabilir ya da küçük aksesuarlarla kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Çeşitli modellerde bıyık aksesuarları ve farklı özelliklerde takma dişlerle bile bütün görüntünüzü bir anda değiştirebilirsiniz. Kullanacağınız aksesuar sayısı ve özellikleri tamamen sizin yaratıcı gücünüze kalmıştır. Kostümünüz sizin özgürlük alanınızdır ve burada istediğiniz bütün tasarımları deneyebilirsiniz. Böylelikle birbirinden ilginç tasarımlara imza atabilir, severek kullanacağınız kombinler yaratabilirsiniz. Kostüm partilerine, diğer misafirlerle aynı kılığa bürünmüş olarak gitme riskiyle karşı karşıya kalmamak için kostümünüzü dilediğiniz kadar kişiselleştirebilirsiniz.

Kostüm aksesuarları değerli yatırımlar olarak algılanırlar, çünkü modaları geçmeyecektir. Dünyanın her yerinde, her Cadılar Bayramı’nda mutlaka bir hemşire, zombi ya da hayalet kostümü görmenizin sebebi bundandır. Üstelik kostüm gardırobunuzda ne kadar çok aksesuar var ise, gelecek etkinliklerin temasına göre kıyafetinizi çeşitlendirebilme kabiliyetiniz de o kadar artar.

Kumaş, lateks, PVC gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen kostüm aksesuarları, renk ve model açısından da farklılık gösterir. Rengarenk peruklar, kuru kafa maskeleri, kara hayalet kostümleri, punk zombi giysileri ve maskeleri, Darth Vader pelerini ve maskesi ile Superman kıyafeti arasından dilediğiniz modeli inceleyebilirsiniz.

Siz de, partinin yıldızı olmak isterseniz ya da sadece bir günlüğüne de olsa çocukluğunuza dönmek isterseniz çeşit çeşit aksesuar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kostümler ve Aksesuarlar

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?