En ucuz Figür Modelleri ve Fiyatları

Figür

Figürler, çocukların oyun oynamayı çok sevdiği eşyalardır. Ayrıca sadece çocuklar değil, çeşitli koleksiyon yapmayı seven kişiler de figürlere oldukça fazla ilgi duymaktadır. Figür tipleri, karakterleri ve çeşitleri oldukça fazladır. Star Wars, Batman, Harry Potter ve Spiderman gibi pek çok karakterin figürüne ulaşabilmek mümkündür. Bu figürler küçük, orta ya da büyük boyutlarda bulunabilir. Herkes kendi zevki ve isteğine uygun olan boyuta sahip figürleri satın almaktadır. Ne kadar koleksiyoncu insanlar olsa da bu figürleri en çok çocuklar sevmektedir. Kendi sevdikleri çizgi film karakterleri ya da süper kahramanların figürleri ile birlikte oynamak çocukları gerçekten çok mutlu eden bir durumdur. Bunların yanı sıra oldukça fazla yerde kullanılabilen aksesuar niteliği de taşımaktadır. Ürünlerin fiyat performans açısından dayanıklı ve uygun olmasıyla beraber tercih edilirliği artmaktadır. Çizgi film karakteri ya da süper kahramanların figürlerini üreten piyasa üzerinde çok sayıda marka vardır. Müşteriler, bu markalardan alışveriş yaparken mutlaka kaliteli ürün aldığından emin olmalıdır. Özellikle de bu figürler ile birlikte çocuklar oynayacaksa daha çok dikkat edilmelidir.

Harry Potter Figür

Harry Potter, başta fantastik bir roman serisi olsa da daha sonrasından filme çekilmiş bir seridir. Harry Potter serisine ait çok fazla oyuncak ve figür vardır. Harry Potter seven kişiler bu oyuncak ve figürleri alarak koleksiyon yapıyorlar. Harry Potter figür modelleri arasında neredeyse tüm Harry Potter karakterleri bulunuyor. Fazla alternatif olması ve bu ürünlerin birçok farklı dekorasyon eşyası yanında kullanılabiliyor olması tercih edilme olasılığını artıran bir faktördür. Harry Potter başta olmak üzere Voldemort, Dumbledore, Lupin ve daha birçok karakterin figürü bulunabiliyor. İnsanlar da kendi sevdikleri ve zevkine hitap eden karakterin figür ya da figürlerini satın alarak koleksiyon yapabiliyor ve bunları dekoratif olarak kullanabiliyor. 

Spiderman Figür

Spiderman, Marvel Comics tarafından yaratılan ve bir çizgi roman dergisiyle tanıtılan bir süper kahramandır. Çizgi roman dergilerinin yanı sıra çok sayıda Spiderman filmi de bulunmaktadır. İnsanlar arasında Spiderman’i çok seven oldukça fazla kişi vardır. Bu kişiler hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinlerdir. Üretilen bu ürünler fiyat performans açısından tercih edilebilir niteliğe sahip olduğundan dolayı satışları olumlu bir şekilde etkilenmektedir. Spiderman figür modelleri arasında oldukça fazla seçenek bulunmaktadır ve Spiderman seven kişiler bu figürleri satın alarak istedikleri şekilde kullanmaktadır.

Batman Figür

Batman; birçok çizgi roman serisi, animasyon televizyon şovu, video oyunu ve sinema filmi ile tanınan bir süper kahramandır. Batman, DC Comics tarafından yaratılmıştır ve bir çizgi roman dergisi ile birlikte tanıtılmıştır. Daha sonrasında çok fazla ilgi görünce de çeşitli filmleri ortaya çıkmıştır. Dünya üzerinde oldukça fazla sayıda Batman hayranı bulunmaktadır. Bu nedenle de Batman figür modelleri oldukça fazla kişi tarafından satın alınan ürünlerdir. Batman figür modelleri arasında Batman başta olmak üzere Batman’in etrafındaki kişiler ve Batman’in düşmanları da yer almaktadır. İnsanlar Batman’i sevdiği kadar Batman’in etrafındaki kişileri ve düşmanlarını da sevdiği için bu figürlere çok fazla ilgi duyuluyor. 

Star Wars Figür

Star Wars figür ögeleri, onlarca yıldır popüler bir koleksiyon öğesi olmuştur. Orijinal üçlemeden en yeni filmlere kadar, bu oyuncaklar birçok evde kullanılan bir malzeme olmuştur. İster filmlerin hayranı olun, ister sadece bu figürlerin sanatını takdir edin, harika hediyeler ve koleksiyon parçalarıdır. Mevcut çok sayıda karakter ve tasarımla, bu sevilen seride herkes için bir şeyler var. Star Wars, bir bilimkurgu efsanesidir ve oldukça fazla hayrana sahiptir. İlk filmi ile birlikte dünya çapında bir fenomen haline gelmiştir. Filmlerinin yanı sıra kitap, çizgi roman ve video oyunlarında da yer alır. Star Wars figür modelleri arasında tıpkı kendisi gibi oldukça fazla tür bulunmaktadır. Luke Skywalker, Han Solo, Prenses Leia, Chewbacca ve Darth Vader gibi pek çok karakterin figürü vardır. İnsanlar kendi sevdikleri karaktere ait figürleri satın alarak istediği gibi kullanıyor. 

Funko Pop Figür

Funko Pop figürleri, karakterin ve ünlü kişiliklerin oyuncak versiyonlarıdır. Funko pop figür modellerinin her biri kendine özeldir ve özel kutularda satılmaktadır. Özellikle de koleksiyoncular ve hayranlar tarafından oldukça fazla ilgi görür. Bazı etkinliklerde özel sürümleri satışa sunulur ve bunlar sınırlı sayıda üretilmiştir. Özel etkinlikler, lansmanlar ve sezonluk kutular gibi promosyon ürünlerine de sahiptir. Bu figürler hem evlerde hem de ofislerde kullanılabilir. Çok sayıda karakterin farklı kostümle birlikte olan figürleri ve koleksiyonlarını bulabilmek mümkündür.

Yüzüklerin Efendisi Figür

Yüzüklerin Efendisi, Orta Dünya adlı hayali bir dünyada geçen epik bir hikayedir ve dünya çapında ünlüdür. Bu hikaye birçok farklı karakteri ve ırkı içermektedir. Yüzüklerin Efendisi figür üçlemesi, fantastik edebiyatın en sevilen eserlerinden biridir ve birçok hayrana seriden figürler toplama konusunda ilham vermiştir. Yüzüklerin Efendisi figür modelleri, roman serisindeki karakterleri tasvir edecek niteliktedir. Bu figürler arasında karakterlere göre hareketli ya da durgun bir figür bulunabilir. Figürler arasında kıyafet farkı bulunduğu gibi buna benzer daha çok sayıda fark bulunmaktadır ve bu farklar tamamen karakterlere özgüdür. Dolayısıyla farklı istekler karşılanmaktadır.

Nezuko Figür

Nezuko, bir manga ve anime serisinde yer alan bir karakterdir. Çok popüler olan bir karakterdir. Bu nedenle de Nezuko figür modelleri oldukça çeşitlendirilmiştir. Manga ve anime seven kişiler Nezuko karakterine ait bu figürlere oldukça fazla ilgi duymaktadır. Nezuko figürleri, hayranları tarafından hem evlerde hem de başka yerlerde oldukça dekoratif bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda ürünler fiyat performans açısından oldukça fazla sıklıkla tercih edilir.

Örümcek Adam Figür

Örümcek Adam, bir diğer adıyla Spiderman, çok sayıda hayrana sahip bir süper kahramandır. Hayranı olanlar piyasa üzerindeki örümcek adam figür modellerini araştırarak kendi sevdiklerini satın almaktadır. Ürünlerin bu kadar fazla alınmasının birçok sebebi vardır. Başlıca örümcek adam figürlerinin çeşitlerinin fazlalığından söz edilebilir. Ürün yelpazesi geniş olduğundan dolayı bu ürünler oldukça fazla kullanıcının zevkine hitap etmektedir. Dolayısıyla ürünleri satışları doğru orantılı bir şekilde artış gösterir. Aynı şekilde koleksiyoncu kişiler de örümcek adam ve daha çok sayıda süper kahramanın figürlerini alarak koleksiyonlarına yeni bir parça eklemektedir. 

Yoda Figür

Yoda, Star Wars evreninde yer alan karakterlerden bir tanesidir. Yoda figür modelleri ise Star Wars figür modelleri arasında çok satan modellerdir. Farklı boyut ve pozlarda bulunan bu figür, özellikle de koleksiyoncuların sevdiği parçalar arasında yer alıyor. Tıpkı pozları gibi farklı malzemeler kullanılarak da üretilebilirler. Bu durum da koleksiyonculara daha farklı seçenek sunma konusunda olumlu bir durum halindedir. 

Tanjiro Figür

Tanjiro, manga ve anime serilerinden birinde bulunan ana karakterlerden bir tanesidir. Tanjiro figür modelleri de bu karakteri iyi bir şekilde yansıtmak için ayrıntılı şekillerde tasarlanıp boyanırlar. Böylelikle neredeyse gerçek bir Tanjiro figürü bulunabilir. Farklı boyut ve pozlarda da üretilen bu figür, özellikle de manga ve anime seven kişilerin çok ilgisini çekiyor. 

Şirinler Figür

Şirinler, çizgi roman ve animasyon serisidir ve çok sayıda kişi tarafından sevilir. Eski yıllardan beri ilgi görmektedir ve bu ilgisini hala devam ettirmektedir. Mavi renkli ve sevimli küçük yaratıklar olarak bilinen Şirinler, çok sayıda yetişkin ve çocuğun dikkatini çekmektedir. Bu nedenle de piyasada bulunan Şirinler figür modelleri oldukça çeşitlidir. Her şirin çeşidine uygun olan figürlerin yanı sıra bu figürlerin farklı poz, kıyafet ve boyutta figürüne ulaşmak da mümkündür. 

John Wick Figür

Aksiyon filmi serisi John Wick’in başkarakteri olan John Wick, yetenekli bir suikastçı rolünü oynar. Çok sayıda hayrana sahip olduğu için de piyasada çok sayıda ve modelde John Wick figür modeli yer alır. Modellerin bu şekilde farklı alternatiflerinin olması satışları olumlu etkileyen bir faktör dur. Aynı zamanda uzun kullanım vaat eden bu ürünler dekorasyon amaçlı oldukça uygun ögelerdir. John Wick hayranları, bu figürler ile birlikte kendi koleksiyonları elde ediyorlar. 

Papo Figür

Papo figür modelleri, oldukça gerçekçi ve iyi görünümlü figürlerdir. Çok çeşitli modelleri ve boyutları bulunur. Üretilen bu figürler arasında farklı boyut, renk, şekil ve duruşlarda ürünler üretilmektedir. Beraberinde getirmiş olduğu ürün çeşitliliği ile birlikte satışlar olumlu yönde etkilenmektedir. Çeşitli karakterleri yansıtan figürlerin yanında daha ilginç karakterlerin figürleri de bulunur. Bu nedenle de çok sayıda insanın dikkatini çekmeyi başarır. Aynı zamanda uzun kullanım ömrü olması ve ürünlerin fazla alternatif olmasıyla birlikte satışlar olumlu yönde etkilenir.

Figür Fiyatı

Dekoratif ve koleksiyon parçası olarak kullanılan figürlerin modelleri kadar fiyatları da sevenleri tarafından bir merak konusudur. Bu ürünlerin oldukça fazla satın alınması ile birlikte farklı platformlarda satışları da bulunmaktadır. Bu satışlar ile beraber ürünlerin boyutları, şekilleri, renkleri ve fiyatları değişkenlik gösterir. Geniş ürün yelpazesi olması ile birlikte bu figürler oldukça fazla kullanıcının isteklerini karşılamaktadır. Figür fiyatı genel olarak figürün çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bu özellikler arasında karakter, kıyafet, poz ve boyut bulunur. Ögelerin bu şekilde farklı alternatifleri olması ile fiyat aralıklarında değişkenlik gösterir. Ürünlerde kullanılan materyallerin kalitesi ve elde edilen ürünün maliyeti oldukça önemlidir. Ürünü Üretirken yapılan harcamalar beraberinde maliyeti de etkilemektedir. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurularak fiyat aradıkları belirlenir. Ürünler üretilirken fiyat performans açısından tercih edilebilir nitelikler de üretilmektedir. Bu durum alıcıların figür fiyatları açısından oldukça fazla önem verdiği bir durumdur.

Figürler Ne İşe Yarar?

Figürler, genel olarak dekoratif amaçlı kullanılan eşyalardır. Özellikle de çocuklar ya da koleksiyon yapan insanlar tarafından çok sevilirler. Bu nedenle de herkesin zevkine uygun figürleri bulmak oldukça kolay bir durumdur. Çok sevilen eşyalar oldukları için piyasa üzerinde çok sayıda figür üreticileri vardır. Bu da istenen figürü bulmayı kolaylaştırır. 

Figürler Nerelerde Kullanılır?

Figürlerin kullanılabileceği çok sayıda alan bulunur. Çocuklar, figürler ile birlikte oyun oynamayı tercih etseler de koleksiyoncular bu figürleri dekoratif olarak kullanmaktadır. Genel olarak raf, komodin üstleri ve benzeri yerlerde bu figürler dekoratif olarak kullanılabilir. Kişiden kişiye figürlerin işlevi ve kullanım alanı değişiklik gösterebilir. 

Figür Çeşitleri Nelerdir?

Figürlerin çok sayıda çeşidi bulunur. Bu çeşitler genel olarak çizgi film karakterlerinden oluşur ya da süper kahramanlardan oluşur. Çocuklar ve koleksiyoncular bu figürlere oldukça fazla ilgi duyarlar. Çocuk ya da koleksiyoncu fark etmeksizin herkes kendi zevkine uygun olan figür ya da figürleri satın alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Figür Modelleri

6838 ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi & Eğlence
Hobi & Eğlence
Hobi
Hobi
Figür Modeller
Figür Modeller
Çiftlik Yaşamı
Çiftlik Yaşamı
Vahşi Yaşam
Vahşi Yaşam
Deniz Hayvanları
Deniz Hayvanları
Şövalyeler ve Askerler
Şövalyeler ve Askerler
Fantastik Karakterler
Fantastik Karakterler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın