En ucuz Figür Modelleri ve Fiyatları

Figür Modelleri 

Figür modelleri, koleksiyoncular ve ev tasarımına özen gösterenler için en önemli eşyalardandır. Popüler kültür, old school tarzda eskiye dönüş, film karakterleri ve daha birçok çeşitte figür yaygın olarak kullanılır. Evinizde harcadığınız zamanları eğlenceli tasarımlarla daha keyifli halde getirmeniz mümkündür. Kendi zevkinize göre hobi figürlerini masalarınızda kullanabilir tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Figür Modelleri

Hobileriyle günlük hayatını birleştirmeyi seven, keyif aldığı film, sanatçı ya da kitap karakterlerini kendi hayatıyla özdeşleştiren herkes için figür modelleri mevcuttur. Koleksiyon toplama, oda tasarımı ve hediyelik eşya seçimi için, çok sayıda model arasından beğenilerinize uygun olanı bulmak, karar vermeniz adına size olanak sağlayacaktır. Farklı kullanım yerlerine göre, kişiye özel hobiler için dizayn edilmiş figürlerin yanı sıra, ürünlerin boyutları ve yapım malzemeleri de seçimlerinize yardımcı olur. Çiftlik yaşamı, vahşi yaşam, deniz hayvanları, mitolojik karakterler, aynı zamanda favori kitabınızın ya da filminizin baş karakeri, figür çeşitleri arasında bulabileceğiniz modellerdendir. Hobilerinize uygun, hayat tarzınızı yansıtabileceğiniz birçok figür arasından sevdiğiniz, nadir bulunan figürlere ulaşabilirsiniz.

Figür modeli koleksiyonculuğu günümüzde çoğu kişi tarafından zevkle yapılan ve özen gerektiren bir hobidir. Son derece keyifli bu hobi, birçok yaş grubuna hitap edebilir. Sevgililer günü, yılbaşı hatta yıl dönümü gibi özel günlerde hediye olarak verebileceğiniz figürler set şeklinde, anahtarlık şeklinde ya da duvar süsü olarak da kullanılabilir.

Uygun boya ve malzemeyle üretilen figür modelleri kullanım kolaylığı açısından farklı boyutlardadır. Şirinler, Minyonlar, Dr. Slump Arele gibi çizgi film karakterlerinin oluşturduğu figür modelleriyle çocukların gönlünü kazanabilir hatta kendi çocukluğunuza ait figürlerle geçmişi yaşatabilirsiniz. Son dönem popüler kültüre ait Breaking Bad, Game of Thrones gibi kült hale gelmiş, hemen hemen herkes tarafından bilinen dizilerin figürleri ileride geçmiş dönemleri yansıtabileceği gibi, güzel anılar toplamanıza olanak sağlar.

Figür Model Fiyatları

Figürlerin kalitesi ve dayanıklı olması, kullanacağınız süre bakımından oldukça önemlidir. Çocuğunuza alacağınız modeller, yıllarca saklanabileceği gibi, sizin de uzun süre hayatınızda olabilir. Bu açıdan sağlam figürleri bulabilmeniz gerekir. Her bütçeye uygun fiyatta figür modellerini bulabilir, Zuzu, Puzzle Vitrini, Bi Dünya Oyuncak gibi markaların ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Genellikle gençler tarafından tercih edilen Marvel, Harry Potter, Star Wars gibi zamansız figür setleri, birçok boyut ve fiyat seçeneğiyle aradığınız nadir parçaları bile bulmanızı sağlayacaktır.

Zamanla değer kazanacak olan figürleri toplamak, çoğu kişi tarafından koleksiyonculuk olarak bilinir. Ürünler sergi için kullanılabilir veya bazıları kutusundan bile çıkarılmaz. Sanatsal tasarımlar, ürün fiyat kalitesi açısından farklılık gösterir. Oluşturulan konsepte göre ev tasarımınızda normalde plastik görünüm istemeseniz de bu ürünleri kalitesi sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir sektör olarak figür modelleri koleksiyonculuğu yalnızca yüksek bütçeli fiyat aralıklarından oluşmaz, öğrenciler ve hatta çocuk yaşta topladığınız oyuncaklardan da oluşabilir. Figür modellerini cam vitrinlerinizde koruyabilir, adeta bir müze gibi ev içini dekoratif biblo tasarımları ile donatabilirsiniz. Lisanslı ve sınırlı sayıda üretilen nadir parçalarla kendinizi eşsiz hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz bir karakterin değişik ölçek ve malzemede alternatiflerine erişmeniz bu açıdan mümkündür.

Her yaştan kişiye hitap eden figür model çeşitleri, filmlerde kullanılan kılıç, silah, miğfer, tabanca gibi ekipmanları da kapsa. Bu tarz ürün çeşitlerine figür koleksiyonculuğu piyasasında ‘replica’ denir. Hobi figürleri dekorasyon için kullanılan replica ürünlerinin yanında, kablo tutucu, iğnelik, kumbara gibi fonksiyonel şekillerde de kullanılabilir. Yüksek kalitede, polystone materyalinden üretilmiş, elde yapılmış ve boyanmış özel üretim, sınırlı figür modellerini çeşitli fiyat skalasında bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Figür Modelleri

Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi & Eğlence
Hobi & Eğlence
Hobi
Hobi
Figür Modeller
Figür Modeller
Çiftlik Yaşamı
Çiftlik Yaşamı
Vahşi Yaşam
Vahşi Yaşam
Deniz Hayvanları
Deniz Hayvanları
Şövalyeler ve Askerler
Şövalyeler ve Askerler
Fantastik Karakterler
Fantastik Karakterler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 4109 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1204342