Çiftlik Yaşamı

Çiftlik Yaşamı Figür Modelleri

Figür modelleri, oyuncaklar arasında hayal dünyasını en çok geliştiren türlerden biridir. Hem çocukların severek oynadığı hem de büyüklerin oyun ve koleksiyon amaçlı satın alabileceği bu figürler, gerçekçi ve minyatür halleriyle fazlasıyla ilgi çekici bir hale gelir. Çok sevilen ve satılan oyuncaklar arasında yer alan çiftlik yaşamı figürleri aynı zamanda, çocuklarınızın doğayla iç içe olmak isteyecekleri geliştirici ve öğretici bir oyuncak kategorisi olmasıyla da önem kazanır. Schleich, Safari, Eureka Puzzle gibi farklı markaların eğlenceli tasarımlarıyla sunulan figürler, farklı dünyaların kapılarını aralar. Oyun çeşidine, hayvan türüne, boyut ve malzemesine göre değişen pek çok figür modeli arasından, size uygun olanını seçerek, hayal dünyasında geçen zamanı tamamen zenginleştirebilirsiniz.

Çiftlik Yaşamı Figürleri

Farklı pek çok çiftlik hayvanı figürünü içinde barındıran hobi oyuncakları, gerçekçi detaylarıyla çocukların ve büyüklerin hayal dünyasında kendine yer ediniyor. Figür modelleri; çiftlik yaşamı, köpekler, Kızılderililer, küçük evcil hayvanlar, orman yaşamı ve periler gibi çeşitli alt temalardan oluşur.

Hobi oyunlar arasında yer alan, gerçek ve fantastik figürlerden oluşan çiftlik yaşamı figürleri, 3 yaşından büyük çocukların kullanımına uygundur. Çiftlik hayatı temasından esinle tasarlanmış olan rengarenk hobi oyuncakları, farklı konseptlerden figürlerle de birleştirip fantastik oyun dünyaları kurgulanabilir.

Çocuklarınızın farklı hayvan türlerini tanımasını ve onlar hakkında bilgilenmesini sağlayacak olan ve ölçek dahilinde küçültülerek üretilen eğlenceli figürlerin boyları 3-30 cm arasında değişir. Oyuncakların tüm detayları elle özenle boyanmıştır ve ürünler çocukların sağlığı açısından hiçbir tehlike taşımaz. Plastik maddeleri yumuşatmak için kullanılan fitalat maddesinin çocuklar üzerinde olumsuz etkileri saptandığından, oyuncakların yapımında fitalat kullanılmaz. Ayrıca ürünler kurşun içermez. El boyaması olan ürünler, kullanılan boya ve ham madde itibariyle de çeşitli testlerden geçer ve sağlığa uygunluğu onaylanmış olarak ithal edilir.

Farklı alt konseptlerde tasarlanmış olan figür oyuncaklar, harika birer doğum günü hediyesi olarak da değerlendirilebilir. Büyüklerin de ilgisini çeken bu modelleri koleksiyonunuza eklemek için ürünleri hemen şimdi kolayca inceleyebilirsiniz.

Çiftlik Yaşamı Figür Modelleri

Çiftlik yaşamı figür modellerini seçerken öncelikli olarak sağlığa zararlı olmayan malzeme ve boyaların kullanıldığına dikkat edilmesi gerekir. Bu anlamda figürlerdekullanılan boya, ham madde ve tüm malzemeler çeşitli testlerden geçerek sağlığa zararsız bileşenlerden oluşturulmuştur. Aradığınız pek çok modele kolayca ulaşabileceğiniz figür modelleri arasında inek, Texas öküzü, at, keçi, papağan, köpek, tavşan, kuzu, ayı, sincap, muhabbet kuşu, tavus kuşu, koç, kuğu gibi birbirinden farklı pek çok hayvan türü yer alır.

Farklı hayvanların hem büyük halleri hem de yavru halleri de seçenekler arasında bulunur. Bunun yanı sıra köknar ve çam gibi farklı türde ağaçlar ve bitkiler, yeşil çit, mini at arabası, sulama tankı, otlak çiti, tavşan kafesi, midilli binek seti, ormancılık sahnesi, köpek tahtravelli sahnesi, çiftçi, çoban, ormancı, at binicisi, kameralı kız, at bakıcısı, veteriner, çim kesen işçi gibi çeşitli insan figürleri de zengin hobi oyunlar dünyasının ilgi çekici nesneleri olarak karşınıza çıkar. Ek olarak en ince ayrıntısına kadar uygun bir şekilde üretilmiş olan oynayan köpek ve kedi figürleriyle birlikte böcek safarisi setleri ve kelebek, tavuk ve uğur böceği gibi canlıların yaşam döngüsünü anlatan set halindeki figürler de beğeninize sunulur.

Çiftlik yaşamını anlatan otantik minyatür figürler arasından özellikle atlar, köpekler ve kediler pek çok farklı türde ve duruşta tasarlandığı için, bu modeller arasından beğeninize uyanı kolayca koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Bu figürler sayesinde çiftlik havasını evlerinize taşıyabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çiftlik Yaşamı Figür Modelleri

66 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 66 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?