Stres Oyuncağı

Evdeki tırnak makasının körelmesinden tutun da sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafın istenildiği kadar beğeni almamasına kadar her şey artık insanlar için stres sebebi olmuş durumda. Stresle başa çıkmak için uzmanlarca önerilen pek çok yöntem bulunuyor. Ancak düzenli uyku, sağlıklı beslenmek, günlük tutmak, egzersiz yapmak gibi pek çok öneri sizleri stresten uzak tutmaya çalışırken başka bir şeyler yapmaya teşvik ediyor. Bir şey yapmalıyım düşüncesi de başlı başına bir stres kaynağı olduğundan stresten kaçtıkça daha çok yaklaşılan bir kısır döngü haline geliyor. Günümüzde stresten kaçmanın imkansıza yakın olduğunu bilerek yaşamak da geriye kalan tek çare gibi görünüyor.

İnsanları fiziksel ve psikolojik olarak zor duruma sokan, onlara soğuk soğuk terler döktüren, bazen önemli bir dersin ya da iş toplantısının bir kelimesinin bile anlaşılmadan bitmesine neden olan stres, kimi zaman da insanı kamçılama açısından faydalı olabiliyor. Günümüzde her yaş grubu için kaçınılmaz olan stresle başa çıkabilmek amacıyla insanlar çok çeşitli aktivitelere başvuruyor. Aşırı stres sonucu hayatları çekilmez bir hal alan bu insanlar paketlemede kullanılan patlangaçlı ambalaj naylonu patlatmak, bacak sallamak, kalem çevirmek, tırnak yemek, tespih sallamak ve benzeri ilginç aktiviteler deniyor. Her ortamda yapılması mümkün olmayan ve diğer insanlar tarafından anlamsız bulunan bu aktivitelere başvurarak kimi zaman toplum tarafından da yadırganıyorlar. Bu durum ise onlarda halihazırda var olan stresi azaltmaya çalışırken daha fazla stresle karşı karşıya gelmek dışında pek bir sonuç veremiyor.

Stres Oyuncakları 

Hem stres seviyelerinde her zaman olumlu bir değişim yaratamayan hem de kendinizi bir şeyler yapmak için zorlarken odaklanma problemleri yaşamanıza neden olan bu ilginç yöntemlere artık bir son verebilirsiniz. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte son yıllarda eğlenceli ve alternatif bir çözüm olmak amacıyla stres oyuncakları üretiliyor. Stres seviyesini azaltmak için üretilmiş olan ve çağımızın da bir vazgeçilmezi haline gelmiş bu stres oyuncaklarının sağladığı ruhsal rahatlama imkanı sunuyor. Stres altında olduğunuz sıkıcı ve yoğun iş toplantılarınızda ya da öğrencilerin ders esnasında dikkatlerinin dağılmasını engellemek için fazladan bir çaba gerektirmeyen bu oyuncaklar ile içinizdeki negatif enerjiyi başınızdan atabilirsiniz. Her anınızda yanınızda bulunabilecek boyutlardaki bu oyuncaklar çocuklarınızın güvenle oynamasına da uygun üretildiklerinden onları gönül rahatlığıyla cebinizdeki küçük stres dostunuz olarak kullanabilirsiniz. Büyük bir çoğunluğu avuç içinize rahatlıkla sığacak boyutta üretilmiş olup her ortamda kullanımınıza imkan sağlıyor.

Bu oyuncaklar ayrı ayrı oyuncaklar ya da kendi içinde çoklu seçenekler barındıran tek bir oyuncak olarak çeşitli şekillerde tamamen sizlerin tercihine bağlı seçeneklerde üretiliyor. Topaç benzeri, çark şeklinde çevirerek ve döndürülerek kullanılabilen, yumuşak ve avuç içinde sıkmaya müsait yapıda, sıkıştırılabilir, ezilebilir ya da hamursu yapıda olabilen, küp şeklinde, silikon ya da ipten yapılmış, mıknatıslı birkaç parçadan oluşan, yay benzeri uzayıp kısalabilen farklı renk ve şekillerde üretilen bu oyuncakların birçok farklı çeşidi bulunuyor. Bu küçük stres dostları sizi stresten uzaklaştırmayı kendilerine görev ediniyor. Ayrıca bu ürünleri genellikle dikkat çekici bir görüntüye sahip oldukları için kullanmadığınız zamanlarda iş yerlerinizde, okulunuzda ya da evinizde masalarınızın üzerine koyarak dekoratif bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Bu oyuncak dostlarınız sizleri çocukluk günlerinize götürecek ve küçük bir çocuk gibi mutlu olmanızı sağlayacak. Her bütçeye uygun fiyatlara satıldıkları için de kolayca sahip olabileceğiniz bu oyuncak çeşitleriyle hem stres atabilir, hem kafanızı dağıtabilir hem de eğlenerek hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stres Oyuncakları

3491 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 3491 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/80207015/80207018