Model Arabalar

Model araba modelleri, minyatür bir yapıya sahip olarak dekorasyona katkıda bulunan oyuncaklar arasında yer alır. Sadece dekorasyona katkıda bulunmak amacıyla değil, her yaş grubunun ve cinsiyetinin de keyifli dakikalar geçirerek oynayabilmesini de sağlar. Yetişkinler, kız ve erkek çocukları da sıkılmadan oynayarak kolay bir şekilde mutlu olabilirler. Rengarenk ve çarpıcı tasarımları sayesinde oyuncak araba tutkunlarının vazgeçilmez ürünleridir. Model araba boyutları genellikle gerçeği yansıtabilmek adına orijinalinin belirli oranda küçültülerek oluşur. Statik ve dinamik yapıları sayesinde hem maket hem de oyuncak olarak kullanıma uygun modelleri vardır. Dinamik yapıya sahip araçlar hareketli kullanıma uygun modellere sahiptir. Genellikle oyuncak ve dekorasyona katkı amacıyla satın alınır. Çeşitli ve birbirinden farklı minyatür araba modelleri her yaş grubuna uyum sağlayarak dekorasyonu renklendirmeye yardım eder. 1/36 model araba ölçeğinde küçültülerek genellikle çek bırak özelliğine sahiptir. Kaliteli malzemelerle satışa sunularak uzun yıllar kullanılabilen bir etkiye sahiptir. Her yaş grubunun sıkılmadan oynayabileceği model araç çeşitleri set halinde de satın alınabilir özelliğe sahiptir. Uygun model araba fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Oyunu daha keyifli hale getirmek isterseniz model araba aksesuarları arasında bulunan yarış pisti çeşitlerini satın alarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Maket araba kategorisi statik alanda satışa sunularak hareketsiz halde bulunan araçları içerir. Bu araçlar dekorasyonun vazgeçilmez parçalarını oluşturarak renkli ve canlı bir görünüme sahiptir. Model araba satın alıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca renk çeşitleri arasından mobilyalarınıza uygun bir tercih yapabilirsiniz. Koleksiyon yapmak istiyorsanız da her rengini satın alarak evinizin güzel köşelerinde sergileyebilirsiniz. Avantajlı maket araba fiyatlarına ulaşarak kolayca temin edebilirsiniz.

Model Araba Tutkunlarının Vazgeçilmezleri

Vitrinlerin ve dolapların eşsiz bir görünüm kazanmasını sağlayan birbirinden farklı dekorasyon fikirleri arasında yer alan model araba koleksiyonu oluşturmak oldukça etkileyici bir görünüm sunar. Bir çok farklı renk ve tasarıma sahip olarak yaşam alanlarının büyüleyici ve etkili görünüm kazanmasına yardım eder. Koleksiyon yapmak için sıklıkla tercih edilen klasik model araba gerçek hayatta var olan yapıların ayrıntılı bir şekilde serginlenmesini sağlar. Araba tutkunları bir araba maketi oluşturmakla birlikte koleksiyon yaparak bunları sergileyebilir. Model araba Chevrolet her yılın gözde ürünlerini üreterek lisanslı bir şekilde satışa sunulur. Çek bırak özelliğinin yüksek olduğu bu modeller oyun amaçlı da kullanılabilir. Model araba BMW sportif yapılara sahip olarak nostaljik bir hava oluşturabilmenize yardım eder. Özel serilerin yer aldığı modelleri satışa sunarak zenginleşmiş bir koleksiyon elde etmenizi sağlar. 1/18 model araba ölçeklerinin hakim olduğu bu tasarımlar metal parçaların sunduğu estetik detaylara sahiptir. Açılan kapılar ve süspansiyon sistemlerini net bir biçimde görebileceğiniz yapısı sayesinde gerçeği andıran bir görünüm sunar. Kara Şimşek model araba çeşitleri ise genellikle koyu renklerin hakim olduğu bir koleksiyon oluşturabilmenizi sağlar. Lisanslı bir şekilde üretilerek koleksiyonerlere uygun biçimde işlenir ve kaliteli metal parçaları sayesinde parlak bir görünüm sunar. Model araba Mercedes her yapının hakim olduğu bir koleksiyon elde etmenizi sağlar. Çeşitli renklerin hakim olduğu bu tür Mercedes tutkunlarının vazgeçilmez koleksiyonunu oluşturur. 1/24 model araba ölçeklerine sahip olarak gerçek bir kazanabilmenize yardım eder ve bu sayede eşsiz bir dekorasyon görünümü sunar. Yüksek model araba kategorisinde de pek çok kullanışlı alternatif yer alır. Bunlardan biri olan Jeep model araba çeşitleri derin bir nostalji etkisi sunarak eşsiz bir ortam oluşturabilmenizi sağlar. Avantajlı fiyata satın alarak koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Uygun bir fiyat kategorisine sahip olan ucuz model araba çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dekorasyona Uyum Sağlayan Model Araba Çeşitleri

Dekorasyonlarınızın güzel bir dokunuşla renklenmesini isterseniz model araba maketi oluşturarak canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu market sayesinde evlerinizin muhteşem bir dekoratif dokunuş kazanmasını sağlayabilirsiniz. Göz alıcı model araba markalarına göz gezdirerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. En iyi model araba markaları ile birlikte kaliteli ve hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz. Araçların yapısı sayesinde kaliteli metallerin hakim olduğu bir koleksiyona imza atabilirsiniz. Model araba Mustang metal malzemelerin birleşimi ve kaliteli görüntüsüyle çizilmez bir yapıya sahiptir. 1/87 model araba ölçeğinde küçültülerek eski yapıların hakim olduğu birbirinden farklı çeşitlilik sayesinde nostaljik bir hava kazanmanıza yardım eder. Boyaların kaklmaması ve atmaması için kaliteli malzemelerin yanı sıra özel bir dış yüze sahiptir. Bu dış yüzey aynı zamanda aracın çizilmesini önleyerek güzel bir görünüm oluşturabilmenize yardım eder. Metal model araba çeşitleri hayranı olduğunuz birbirinden farklı minyatürlerin yapımında oldukça kaliteli bir yapı sağlar. Lisanslı model arabalar daha dekoratif bir görünüm sunarak evinizin renklenmesinde etkilidir. Genellikle daha geniş bir alanda sergileyebileceğiniz özel markaları içerir. Bu markalar istediğiniz modellerin minyatür yapılarını içererek statik maketlerinde hakim olduğu bir koleksiyon imkanı sağlar. Model araba klasik çeşitleri daha küçük yapılara sahiptir. Genellikle daha az bir alan kaplayarak koleksiyonun zengin bir görünüm kazanmasını sağlar. Daha az bir alan kaplamasını istiyorsanız küçük model araba çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Keyifli Vakit Sağlayan Model Arabalar

Boş zamanların değerlendirilebilmesi için araba oyunları oynamak ve yarışlar yapmak daha keyifli bir vakit geçirme imkanı sağlar. Oyuncak model arabalar bu vaktin değerlendirilmesini sağlayarak eğlenceli bir zaman dilimi oluşturabilmenize yardım eder. Daha çok yarış tutkunuysanız RC model araba çeşitlerini satın alarak çocuklarınızla ya da arkadaşlarınızla mücadele içinde zaman geçirebilirsiniz. Çek bırak özelliğine sahip olan bu araçlar genellikle daha hızlı ve çarpışmalara karşı kuvvetli bir sistematiğe sahiptir. Dilerseniz maksimum hız ayarına getirerek rakiplerinize karşı daha güçlü bir potansiyel oluşturabilirsiniz. 1/64 model araba ölçülerinde küçültürek satışa sunulur. Ailecek daha da eğlenceli bir vakit istiyorsanız kumandalı model araba oyuncaklarını tercih edebilirsiniz. Oyun zamanlarını keyifli bir hale getirerek güzel bir alan oluşturabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için kumandaya uygun pil satın alabilirsiniz. Daha canlı bir görünüm için ışıklı model araba tercih ederek daha neon bir görünüm oluşturabilirsiniz. Çek bırak özelliğine sahip olan bu çeşit sayesinde çocuğunuza renkleri öğreterek bilgi edinmesini de kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca model araba standı satın alarak dilerseniz bu araçları sergileyebilirsiniz. Evinizin en güzel köşesinde göz alıcı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Her boyutta satışa sunulan bu stand sayesinde içine istediğiniz miktarda araç sığdırabilirsiniz. Model araba satan yerler hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bu aşamada aklınıza model araba nereden alınır sorusu gelebilir. Birbirinden güzel model arabaları Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

Sıklıkla Tercih Edilen Model Araba Ölçüleri Nelerdir?

Sıklıkla tercih edilen model araba ölçüleri daha gerçekçi bir kullanım sunar. 1/32 model araba gerçek araçta ölçülen 32 cm’in minyatür arabada denk gelen 1 cm’ini gösterir. 1/43 model araba ölçüsü gerçek aracın 43 kat küçültülerek oyuncak hale getirilmesini yansıtır.

Model Araba Kiti Nedir?

Demonte olarak satışa sunulan ve oyuncak olmayan model araba kiti aracın hazır hale getirilmesini sağlayan tamamlayıcıları içerir. Pencerelerden kaputa, motor bölümünden farlara kadar her parça en ince ayrıntısına kadar düşünülür.

Model Araba Parçaları Nedir?

model araba parçaları aracın yanında sunulan ek ve yardımcı malzemelerin tümünü oluşturur. Bunlar boya ve uzaktan kumanda gibi işlevinin kolaylaştırılmasını sağlayan yapılardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Model Araba

9568 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 9568 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60001091/296159