Yarış Pisti

Birbirinden ilginç görünümü ve çok sayıda çeşidi ile çocukların ilgisini çeken oyuncaklardan bir tanesi de oyuncak yarış pisti setleridir. Renkli tasarımlarıyla dikkat çeken setler, hem kız hem de erkek çocukların en gözde oyuncaklarındandır. Alanında uzman olan birçok farklı markanın ürettiği ürünlerle çocuklarınıza eğlenceli aktiviteler hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz, setlerin kurulumunu birlikte yaparak çocuklarınızın el becerilerini keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Pistlerin kurulumu sırasında çocuğunuzun renk ayrımı yapması ve yaratıcılığını geliştirmesine yardımcı olmanız artık çok daha kolay.

Oyuncak Yarış Pisti

İlginç, eğlenceli ve yaratıcılıkta sınır tanımayan yarış pisti tasarımları ile aile boyu eğlenceyi yakalamanız mümkün. Bu setler ile kıyasıya bir araba yarışı yapabilir, bir kuleye tırmanarak keyifli maceralara atılabilir ya da helikopter, gemi ve tren yarışları ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla daha kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak oyuncaklar, kişi sınırlaması olmaksızın ailenizin tüm bireyleriyle oyun oynama imkanı tanır. Ailenizle birlikte çok özel zamanlar geçirmenizi sağlayan oyuncak pistleri çocuğunuz için en ideal seçeneklerden bir tanesidir.

Çocuklarınızın en sevdiği çizgi film karakterlerini barındıran oyuncak yarış pisti setleri basit kurulumuyla da kullanıcılarına kolaylık sağlar. Ürünün içerdiği parça sayısına göre, birkaç dakika içinde kurulumunu kolayca yapabilir, eğlenceye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Tüm kurulum ve kullanım süreçlerinde çocukların güvenliği ön planda tutularak üretilen oyuncaklar, belirli yaş aralıklarına hitap eder. Küçük parçalar içeren oyuncak setlerinin 3 yaş altı çocuklar için ebeveyn gözetiminde kullanılması önerilir.

Çok farklı çeşitlerini bulabileceğiniz oyuncak yarış pisti fiyatları paket içeriklerine göre farklılık göstermektedir. Marka, tasarım, araç sayısı, aksesuar ve paket içeriğindeki parça sayısı gibi özellikler ürün fiyatları açısından belirleyici niteliğe sahiptir. Her biri eğlence dolu olan bu paketleri çocuklar için ideal hediye seçeneklerinden biri olarak değerlendirebilirsiniz. Her bütçeye uygun seçenekler bulabileceğiniz oyuncak yarış pisti çeşitleri, çocukların vazgeçilmez oyuncağı olmaya aday.

Oyuncak Yarış Pistleri

Her geçen gün popülerliği artan yarış pistleri çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de tutkusu. Aktiviteleri sırasında en az çocukları kadar keyif alan yetişkinler eğlenceli anlar yaşarken, hız, rekabet ve yarış tutkularını da beslemiş olurlar. Çocukların hayal gücünü genişletmek üzere tasarlanmış olan ürünler aynı zamanda öğretici içeriğe sahiptir. Çocukların temel motor yeteneklerini ve mantıksal düşünce sistemlerini geliştirmek üzere tasarlanan ürünler eğlendirirken öğretmeyi amaçlar.

Birbirinden farklı araçlar, kuleler, yollar, tren rayları, rampalar ve mükemmel hız çemberleri ile çocuklarınız için eşsiz bir oyuncak şehri yaratabilirsiniz. İster pist ile, ister tek olarak paket içeriğindeki araçlar ile farklı oyunlar yaratmanız mümkün. Uyumlu parçalar ile her oyunda farklı pistler yaratabilir, sevimli miniklerinize her seferinde yeni bir oyuncak deneyimi yaşatabilirsiniz. İçerdiği parçaların yanı sıra, çocuğunuzun zihinsel gelişim süreçlerine uygun olarak farklı şekillerde üretilen oyuncaklar belirli yaşlara hitaben gruplandırılır. Oyuncak kutularının üzerinde bulunan yaş aralıklarını dikkate alarak çocuğunuz için en uygun oyuncak çeşidini belirleyebilirsiniz.

Belirli standartlara uygun olarak üretilen oyuncaklar sağlıklı plastik ve benzeri materyallerden oluşur. Çocuklarınızın sağlığını en az sizin kadar düşünen markalar, tüm ürünlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutar. Tüm mekaniği güvenli şekilde üretilen oyuncakların pil ve benzeri enerji kaynakları ile çalışan aksesuarları özenle korunarak üretilir. Oyuncakların tasarımı sırasında çocuklar için risk oluşturabilecek her türlü unsur göz önünde tutulmuştur. Tüm mekanik sistemi kapalı tutularak üretilen araç ve aksesuarlar oldukça dayanıklıdır. Açılması, kırılması ya da olası bir darbe anında çocuklara zarar verme olasılığı minimum seviyede tutulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyuncak Yarış Pistleri

492 ürün listeleniyor
Hot Wheels
Sunman
Dede
Vardem
MEGA
Carrera
Hasyılmaz
Maisto Tech
Thomas ve Arkadaşları
Dolu
Maisto
Matchbox
Pilsan
Zhouhuan2shop
Disney Cars
Vardem Oyuncak
Adore Oyuncak
Mattel
Nantuan-HB
Polesie
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 492 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?