Disney'in en sevilen kahramanlarından olan Cars anne bebek çocuk ürünlerini süslüyor. Çocukların gönlünde taht kuran ve yediden yetmişe herkesin severek izlediği Cars animasyon filminin kahramanları, pek çok Disney karakteri gibi oyuncaktan ev tekstiline, kırtasiye ürünlerinden kupalara kadar pek çok ürüne renk katıyor. Cars kahramanları, miniklerin en sevdikleri oyuncaklarının ve kişisel malzemelerinin üstünde kendine yer buluyor.

Özellikle 0-6 yaş grubundaki çocukların en büyük ihtiyacının oyun olduğu konusunda pedagoglar hemfikirdir. Cars'ın karakterleri de özenle seçilmiş oyuncaklarla çocuklarınızın bilişsel becerilerini geliştirmek, el ve öz bakım becerilerini arttırmak, onları eğlendirmek için oyuncak dünyasındaki yerini alıyor. Ama Cars karakterlerinin görevi yalnızca bunlarla sınırlı değil. Örneğin nevresim takımı ya da yastıklarda da yerini alan McQueen karakteri, uyku saati geldiğinde çocuğunuzun yatağa koşmasını sağlayabilir. Bütün Cars karakterlerinin yer aldığı bir çanta, kalemlik ve defter çocuğunuzun okulu daha çok sevmesini sağlayabilir. Cars ürünlerinin yer aldığı beslenme çantaları, suluklar, bardak ve tabaklar ise çocuğunuzu eğlenerek yemek yemeye teşvik edebilir.

Cars Karakterleri Hayatın Her Anında Çocukların Yanında

Oyun çocukların bilişsel ve bedensel gelişimlerini hızlandıran, hayal güçlerini harekete geçiren bir etkinliktir. Özellikle erken çocukluk dönemi diye adlandırılan 0-6 yaş arası çocuklar için oyun çok önemlidir. Bu dönemde çocukların sevdikleri karakterleri barındıran oyuncaklar, çocukların oyun süresini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlar. Favori oyuncaklardan olan arabalar ise Cars karakterleri ile maceralı oyuncaklara dönüşerek, çocukların hayal gücü yolculuklarına eşlik eder.

Bu dönemde oyun çocukların doğru alışkanlıklar kazanmalarında da önemli rol oynar. Cars karakterleri de çocukların bu alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı olur. En sevdiği Cars karakterlerini içeren pijamasını giyerek, yine aynı karakterli nevresimlerde erkenden uykuya dalan bir çocuk, güne daha enerjik ve sağlıklı başlar. Sonra lisanslı Cars bardağında koca bir bardak süt içer, Cars tabaklarını kullanarak kahvaltısını eder. Bayıldığı Cars tişörtünü ve Cars tasarımlı ayakkabılarını giyer, en sevdiği Cars çantasını, beslenme çantasını ve matarasını alarak keyifle okula gider. Okula gidince lisanslı Cars ürünlerinden oluşan defterlerini, kalemlerini, kırtasiye malzemelerini çıkarır. En sevdiği karakterler sayesinde derslerde konsantrasyonu en üst seviyede kalır ve öğrenme süreci daha keyifli bir hal alır. Beslenme saati geldiğinde Cars ürünleri yine çocuğunuzun yanındadır. Beslenme çantaları ve yemek kaplarında da kendine yer bulan Cars karakterleri, çocuğunuza kendi kendine yeme alışkanlığı kazandırır. Çocuğunuzun çok seveceği Cars matarası da göz kırparak, çocuğunuzun yeterli su içme alışkanlığı kazanmasında rol oynar. Eve gelen çocuğunuz lisanslı Cars oyuncaklarıyla hayal dünyasında birbirinden keyifli yolculuklara çıkarken, ders çalışma ve ödev vakti geldiğinde de Cars ürünleri onu yalnız bırakmaz. Cars defter ve kalemleriyle ders çalışma vaktini de keyifle geçiren çocuğunuz uykuya yine en sevdiği karakterlerle birlikte koşar.

Cars Ürünlerini Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Çocuklar için oyuncak tercih ederken sağlığa zararlı boya ve kimyasallar içermemesine dikkat etmek son derece önemlidir. Lisanslı Cars oyuncakları bu konuya ekstra önem gösterir. Bütün lisanslı ürünler gerekli akreditasyonları içermektedir.
  • Çocuklar için kullanılan tekstil ürünlerinin doğal liflerden oluşması ve üretiminde ciltte hassasiyet yapabilecek tekstil boyalarından kaçınılması son derece önemlidir. Lisanslı Cars ürünleri bu konuda gösterdiği özeni gerekli sertifikalarla desteklemektedir.
  • Kırtasiye ürünlerinin çocuk sağlığı açısından aromatik (koku verici) olmaması gerekir. Cars kırtasiye ürünlerinde aromatik hiçbir materyal kullanılmaz.
  • Oyuncakların herhangi bir kırılma ve bozulma durumunda çocuğa zarar vermemesi de dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Disney Cars oyuncakları Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş, sağlam ve güvenli oyuncaklardır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...