Çay Kaşıkları

Sofralarınızın ve beş çaylarınızın vazgeçilmezi olan çay, yanında bulunan çay kaşıkları ile taçlanıyor. Çay kaşığı, özelikle çay tüketicilerinin en çok tercih ettiği materyallerden biridir. Çay kaşığı sadece çay için değil, aynı zamanda kahve gibi sıcak içecekler, ya da bazı soğuk içecekler için sıklıkla tercih ediliyor. Hem evlerinizde, hem de çeyizlerde oldukça kullanışlı olarak kullanılabilecek olan çay kaşıkları, farklı tasarım, boyut ve modelleri ile göz dolduruyor.

Çay Kaşığı

Zarif ve şık çay bardaklarınızın, kahve takımlarınızın yanına çok yakışacak olan çay kaşıkları, sizin zevkinize sunuluyor ve beğeninizi kazanıyor. İster klasik, isterseniz de modern bir duruşa sahip olan çay kaşıkları, özel günlerinizde de masanızda olmak için görücüye çıkıyor. Çayınızı keyifle yudumlarken çay tabağı ve çay bardağı ile büyük bir uyum içerisinde göze hitap edecek olan çay kaşıkları, göz dolduran bir sunumu beraberinde getirirken, özel günlerinizi de daha anlamlı kılıyor.

Çay kaşıkları görsel olarak evinizdeki takımlarınızla büyük bir uyum içerisinde bulunarak hem sizleri memnun ediyor, hem de misafirlerinizin duyularına hitap ederek uyumlu bir birliktelik oluşturuyor. Paslanmayan, renk değişimine uğramayacak olan, hem bulaşık makinenizde hem de elinizde rahatlıkla yıkayabileceğiniz çay kaşıkları, sizlere büyük kullanım rahatlığı sunuyor. Hem cam, hem de porselen olan çeşitler ile sağlıklı bir kullanımda bulunmanızı sağlıyor.

Çay Kaşığı Fiyatları

Çay takımları ve kahve takımları ile birlikte hem uyum sağlayacak hem de işlevsel olacak çay kaşıkları, fiyat noktasında çeşitlilik gösteriyor. Hem modeline, hem boyutuna, hem kalitesine, hem markasına, hem de sayısına göre değişiklik gösteren çay kaşığı fiyatları, yine de yüzünüzü güldürüyor. Bazı çay kaşığı takımları 12 parça olarak bulunmakla birlikte; bazı çay kaşığı takımları 6 parça olarak beğeninize sunuluyor. Bu takımlar arasında 4'lü olarak mevcut olan takımlar bulunmakla birlikte, tekli olarak da zevkinize uygun olan çay kaşığı temin etmeniz mümkün olabiliyor.

Çay kaşıkları arasında ayırt edici bir sebep olan fiyatlar, bu anlamda hem duyularınız ile hem de cebiniz ile dost oluyor. Zengin ve geniş ürün yelpazesine sahip oluşu ile sizi etkileyecek olan çay kaşıkları, her bütçeye uygun oluşuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu sebeple de 12 parça, 6 parça ya da 4 parça olarak mevcut bulunan çay kaşıkları, bütünlüğe ve trende önem veren tüm hanımlar tarafından kendilerine uygun fiyat skalasında tercih ediliyor.

Çay Kaşığı Modelleri

Çay kaşıklarında ilgiyi ve beğeniyi oluşturan en önemli nokta, çoğu zaman çay kaşıklarının hangi modelde olduğu konusudur. Çay kaşığı modelleri arasında; isterseniz modern çizgi ve dokunuşlara sahip olan duru bir modeli tercih edebilir, isterseniz de klasik ve alışmış olduğunuz bir modele yönelebilirsiniz. Ancak renkli ve canlı renk ve dokunuşlardan hoşlanıyorsanız; bu ruh halinize yakışan renklerde canlılıkta da çay kaşığı modelleri görebilirsiniz.

Camdan yapılmış, şık ve zarif çay kaşıklarından; her biri farklı renkte olan bahar gibi çay kaşıklarına, porselen olup modernize edilmiş çay kaşıklarından, paslanmaz çelik ve klasik duruşunu koruyan çay kaşıklarına kadar pek çok çay kaşığı modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca çay kaşığı modelleri arasında çok sık tercih edilen Osmanlı motifli çay kaşıkları ile de masalarınızda farklı bir esintiyi yakalayabilirsiniz. Sapları farklı figür ve süslemelerle bezenmiş, hem göze hem de cebe hitap eden çay kaşığı modelleri ise, hem sizin kullanabileceğiniz kolaylıkta, hem de istediğinizde sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz şıklıkta sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çay Kaşıkları

696 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 696 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?