Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cif Power & Shine Konsantre Mutfak 70 ml

Cif
31,90 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 1
miktar
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (5)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

34,90 TL
49,00 TL
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28003027

Yenilenen Cif Power & Shine Konsantre ile 3 pratik adımda bitmiş Power & Shine şişenizi yeniden doldurun. Cif Konsantre ile, Cif Power & Shine Sprey’in aynısını pratik ve eknomik şekilde elde edin. Bildiğiniz Power & Shine gücüne yarı fiyatına varan avantaj ile sahip olun! Su doldur, tak, çalkala, temizliğe kaldığın yerden devam et!
Cif Konsantre, Power & Shine yüzey temizleyicileriniz bitse de %100 Cif Power & Shine gücü ile temizliğe kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Bitmiş Power & Shine şişenizin sprey başlığını çıkarın. Şişeyi üzerinde belirtilen çizgiye kadar su ile doldurun. Konsantre kapsülü kapağını çıkarmadan şişenin üzerine takın, tık sesi gelene kadar saat yönünde çevirin. Şişenizin içerisine mavi renkli Power & Shine’ın aktığını göreceksiniz. Konsantre kapsül boşaldığında başlığı çıkarın, yerine sprey başlığını takın. Çalkaladıktan sonra temizliğe kaldığınız yerden aynen devam edebilirsiniz.
Cif Power & Shine Konsantre, Cleanboost Teknolojisi sayesinde yanmış ve beklemiş yağ lekelerini %100 söker. Yeni Cleanboost Teknolojisi’ne sahip yağ çözücü sprey, mutfak yüzeylerinde biriken yanmış ve beklemiş yağ lekelerini kolayca %100 çözer. Cleanboost Teknolojisi ile hedefine derinlemesine nüfuz eden güçlü formülü, olay lekeleri kolay çıkarır. Ocak ve tezgah gibi mutfak yüzeylerinizde kalıntı bırakmayan formülüyle yağ sökücü sprey, yemek hazırlanan yüzeylerde kullanılabilir ve mükemmel parlaklık sağlar. Fırından davlumbaza, tezgahtan lavaboya kadar mutfaktaki tüm yüzeylerde kusursuz temizlik ve göz alıcı parlaklık elde etmenize yardımcı olur. 70ml’lik şişesi ile taşıma ve saklama için uygundur.

• 3 adımda Power & Shine şişenizi yeniden doldurun, alıştığınız Power & Shine gücü ile temizliğe devam edin!
• Cif Power & Shine Sprey’in aynısını pratik ve eknomik şekilde, yarı fiyatına varan avantajla elde edin.
• Cleanboost Teknolojisi ile hedefine derinlemesine nüfuz ederek en zorlu yağ lekelerini %100 çıkarır.
• Yanmış ve beklemiş yağ lekelerini kolayca çözer, yemek hazırlanan yüzeylerde kullanılabilir.
• Kalıntı bırakmaz ve mükemmel parlaklık sağlar

Cif Power & Shine Konsantre Banyo ile Cif Power & Shine Sprey’in aynısını pratik ve ekonomik şekilde elde edin, olay lekeleri kolay çıkarmaya devam edin!


 
           
                                        
 
 

En zorlu yağları eşsiz formülü ile çıkaran Cif Ultra Serum Mutfak, Cif Power & Shine gücünde!*

Yanmış ve yapışmış yağları zorlanmadan temizlemek ister misiniz? Tezgâh, yüzey, ocak ve fırın temizliği konusunda güçlü bir yağ çözücü arıyorsanız Cif Ultra Serum Mutfak ile tanışmanın tam zamanı!

Portakal ve limon özü ile evinizde ferah temizlik kokusu sağlayan Cif Ultra Serum Mutfak, kusursuz temizlik sağlayan yapısı ile mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Power & Shine’ı kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Boş Power & Shine şişesine su doldurup Ultra Serum Mutfak ile karıştırdığınızda yeni bir Power & Shine sprey elde edersiniz. Bitmiş Power & Shine şişenize su doldurup, yeni Cif Ultra Serum Mutfak’ı kapağını açmadan “tık” sesi gelene kadar çevirip çalkaladığınızda yepyeni Power & Shine spreyiniz kullanıma hazır olacaktır.

Cif Ultra Serum Mutfak, zorlu yağ ve yemek lekeleriyle etkili bir şekilde mücadele ederek ocak, fırın, tezgâh ve fayans temizliği konusunda güçlü çözümler sunar.

Mutfak temizliği için özel olarak geliştirilen Cif Ultra Serum Mutfak, yüzeyleri çizmeden temizleyerek parlak kalmasını sağlar.

En zorlu yağlarda bile %100 etkili yağ sökücü Cif Ultra Serum Mutfak; ankastre, evye, tezgâh, davlumbaz gibi zorlu kirlerin bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilir. Fırın temizliğinde ve cam ocak temizliğinde de etkilidir.

Mutfak temizliğinde vazgeçilmeziniz olacak Cif Ultra Serum Mutfak’ın %100 geri dönüştürülebilir şişesi**, Power & Shine şişelerine göre %75 daha az plastik içerir*** ve %40’a kadar fiyat avantajı sağlar!**** Power & Shine şişelerini Ultra Serum sayesinde tekrar kullanarak doğaya karşı duyarlı hareket edebilirsiniz.

Temizlik denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Cif, ev temizliğinde yepyeni bir dönem başlatacak Ultra Serum’larıyla %100 Cif gücünü size sunuyor. Bitmiş Power & Shine şişenize su doldurup, yeni Cif Ultra Serum Mutfak’ı kapağını açmadan “tık” sesi gelene kadar çevirip çalkaladığınızda yepyeni Power & Shine spreyiniz kullanıma hazır olacaktır.

Boş Cif Power & Shine Mutfak sprey şişesini, üzerindeki çizgiye kadar su ile doldurun, Cif Ultra Serum’u şişeye takın, çevirin, çalkalayın ve Cif Power & Shine spreyiniz hazır!

Mutfak temizliğine saatlerce vakit ayırmadan pürüzsüz parlaklık sunan Cif Power&Shine temizliğinin tadını daha uzun süre çıkarmak için %100 doğal kaynaklı yağ çözücü aktif içeren Cif Ultra Serum Mutfak’ı hemen deneyin.

Cif Ultra Serum Mutfak, temizlik için doğru seçim!

*Kullanma talimatına göre hazırlandığında

**Kullandıktan sonra %100 geri dönüştürülebilir olması için renkli dış ambalajı çıkarın.

***Cif Power & Shine orijinal şişelerine kıyasla

****Tavsiye edilen satış fiyatları karşılaştırıldığında

Güvenlik Bilgileri:

· Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Göz ile temasında bol su ile yıkayın ve tıbbi yardım/müdahale alın.

Yönergeler:

· Konsantre halini direkt olarak kullanmayın.

· Kapsülün kapağını açmayın.

· Cif Power&Shine şişesinde seyreltin.

· Seyrelteceğiniz şişe içinde başka ürün olmadığından ve temiz olduğundan emin olun.

Power&Shine şişesinin sprey başlığını çıkarın ve şişenin üzerindeki çizgiye kadar su doldurun. Kapsül kapağını çıkarmadan şişenin boynuna takın ve “tık” sesi gelene kadar saat yönünde çevirin. Hafifçe çalkalayın. Kapsül boşaldığında çıkarın ve sprey başlığını yeniden takın.

En zorlu yağlardan kurtulmak için boş Power&Shine şişesinde su ile karıştırdığınız Cif Ultra Serum Mutfak’ı yüzeyin üzerine püskürtün. Nemli bir bez veya sünger ile temizleyin ve durulayın. Daha parlak sonuçlar için son aşama olarak kuru bir bez ile de silebilirsiniz.

İçindekiler:

%15-30 Noniyonik Yüzey Aktif Madde. < %5 Parfüm, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol.Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000019DAEV
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön