Cif

Hijyenin gittikçe daha da önem kazandığı günlerde banyo, mutfak ve farklı yüzeylerin temizliğinde oldukça etkili bir temizlik sunan Cif, sektörün en çok tercih edilen markaları arasında geliyor. Cif sunduğu geniş ürün yelpazesi ile ev temizliğinde adeta devrim yaratıyor. Kuruluğu ilk günden beri ise yüzeylere zarar vermeden en iyi temizliği sağlamaya devam ediyor. Üretilen ürünler yüzeylerdeki kirleri arındırmakla kalmıyor aynı zamanda parlaklıkla birlikte güzel koku da yayıyor.

Tüm Yüzeylerde Tek Hamleyle Kusursuz Çözüm

Cif tüm yüzeyler, çamaşır suyunun etkili formülü ile yüzeylerin üzerinde biriken kir ve lekeleri derinlemesine temizliyor ve mikroplardan arındırıyor. Tüm işlevlerin tek bir üründe toplandığı ürün, pratikliği ile kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Sadece birkaç damla ile aranılan hijyene ulaştıran Cif Tüm Yüzeyler, kullanıldığı her yere parlaklık ve ışıltı sunuyor. Okyanus, Yasemin, Çiçek ve Bahar kokulu seçenekleriyle ise evin her köşesine tazelik getiriyor.

Evinizi Cif Sprey ile Yenileyin

Power&Shine serisi uygulandığı yüzeylerde sağladığı koruyucu tabaka ile su ve kiri tutmayarak kireç lekelerinin oluşumunu engelliyor. Banyo ve mutfak temizliği için iki ayrı formülde geliştirilen ürün kalıcı ve kusursuz parlaklık sunuyor. Kireç tortularıyla birlikte sabun artıklarını da hızlıca çözerek kirlerin çabucak temizlenmesine yardımcı oluyor. Cif Mutfak Power&Shine portakal ve limon özlü içeriği sayesinde mutfaklarda oluşan en inatçı, yapışmış ve yağlı yemeklerdeki lekeleri bile kolayca çözüyor. Cif Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyiciler ovalamaya bile gerek kalmadan üst düzey temizlik sunuyor. Böylece yüzeylerin çizilmesi de engellenerek her zaman parlak kalmasını sağlıyor.

Cif ile Derinlemesine Temizliği Keşfedin

Cif krem temizleyiciler üstün formülleri sayesinde minimum çabayla maksimum temizlik yapılmasını sağlıyor. Ürünlerin içeriğinde yer alan milyonlarca mikropartikül, yüzeylere zarar vermeden derinlemesine temizlerken, diğer krem temizleyicilere göre daha rahat durulanıyor. Banyo ve mutfakların dışında emaye, plastik, seramik, krom, porselen gibi yüzeylerde de güvenle kullanılabiliyor. Krem temizleyiciler menekşe, kiraz ve müge çiçekli esanslarıyla temizlikten sonra evin içinde ferah bir koku bırakıyor. Türkiye’nin en etkili ve güçlü formüle sahip krem temizleyicileri arasında yer alan Cif Krem Power 3, çamaşır suyu bulunan içeriği ile temizliğin gücünü üçe katlıyor. Tüm zorlu lekelerin üstesinden gelmeyi başaran ürün hızlı bir temizlik yapılmasına fırsat veriyor.

Cif ile Yemek Sonrası Temizlik Çok Kolay

Cif Sprey Ultra Hız silikonlu formülü ve üstün yağ çözücü etkisi ile kirlenmeyi geciktirerek temizliği daha pratik hale getiriyor. Oluşan lekeleri 10 saniye içinde söken sprey sayesinde mutfağın her köşesinde yağdan eser kalmıyor. Bu sayede lekeleri çıkarmak için dakikalarca beklemek, telle ovalamak, yüzeyleri aşındırarak çizmek ve yorulmak tarih oluyor. Mutfaklarda olduğu gibi banyolar için de geliştirilen özel formül baş edilemez kirlere karşı pratik ve hızlı bir çözüm sunuyor. Cif Sprey Ultra Hız Banyo sadece tek bir parmak hareketiyle bile temizlik işleminin zahmetsizce yapılmasına imkan tanıyor.

Cif tüm yüzeyler her yüzeyde kullanılabiliyor mu?

Cif tüm yüzeylerin kıyafet, halı, kumaş, boyanmış ahşap ve muşamba ile temasından kaçınılması ve kullanılmaması gerekiyor. Ayrıca mermer ve boyanmış metal üzerinde uygulandıktan sonra hemen durulanması öneriliyor.

Ürünler satın aldıktan sonra ne kadar süre boyunca kullanılabiliyor?

Çamaşır suyu içerikli ürünlerin raf ömrü 1 yıl iken, diğer ürünlerde bu süre 3 yıla kadar çıkıyor.

Ürünlerin üzerinde yer alan tarih bilgisi neyi belirtiyor?

Tüm ürünlerin üzerinde yazan üretim tarihi bilgisini belirtiyor. Yazılan tarihten itibaren raf ömrünün geçerli olduğu tarihe kadar kullanılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cif

846 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Miktar A-Z
 7. Deterjan Tipi
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Hemen Al Sonra Öde
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön