Denizin büyülü dünyasından vazgeçemeyenlerin ortak tutkusu olan dalış, birçok gereksinimi beraberinde getirir. Denizin sonsuz güzelliğini keşfe çıkmak isteyenlerin yanında bulundurması gereken araç ve gereçler aynı zamanda güvenli bir dalış deneyimi için de önemli. Spor outdoor kategorisinde doğa sporlarına dair yüzlerce ürünü sporseverlere sunan hepsiburada.com, deniz tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeleri de dalış malzemeleri kategorisinde sunuyor.
Deniz dünyasına göz atmak ve derinlere dalarken güzelliklerin farkına varmak isteyenler için en temel ihtiyaç olan şnorkel ve deniz gözlüklerini bu kategoride bulmanız mümkün. Şnorkel ve deniz gözlüğünde iyi bir kullanım için kaliteden önem vermemek gerektiğini bilen deniz tutkunları birbirinden kaliteli ürünler arasından dilediğini seçebilir. Ayrıca sadece boruya ihtiyaç duyanlar için özel tasarıma sahip borular da mevcut.
Denizin dibinde avlanmayı tercih edenlerin vazgeçilmezi olan zıpkınlar da dalış ürünleri kategorisinde sunuluyor. Her seviyede zıpkınlar mevcutken zıpkın ucu ve zıpkın teli gibi yardımcı aparatlara da ulaşmanız mümkün. Dalışı basit bir hobinin ötesinde profeyonel olarak yapanların derinlere hızla ulaşmasını sağlayan deniz scooterları da sunulan dalış ürünleri arasında sunuluyor.
Spor kategorisinde 75 TL üzerinde alışverişlere ücretsiz kargo imkanı sunulması da deniz tutkunlarına uygun bir alışveriş imkanı sunuyor. Yüzlerce spor ürününü kapınıza getiren hepsiburada.com kalitesiyle dilediğiniz ürünü seçmeniz yeterli.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dalış Ürünleri

64 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Apnea Dalış Ürünleri
  2. Seac Sub Dalış Ürünleri
  3. Bestway Dalış Ürünleri
  4. Cressi Dalış Ürünleri
  5. Free-Sub Dalış Ürünleri
  6. Yılmaz Dalış Ürünleri
  7. Seafrogs Dalış Ürünleri
  8. Seaman Dalış Ürünleri
  9. Technısub Dalış Ürünleri
  10. Free Sub Dalış Ürünleri
  11. Martek Dalış Ürünleri
  12. Problue Dalış Ürünleri
  13. Serial Dive Dalış Ürünleri
  14. Silencia Dalış Ürünleri
  15. Unidive Dalış Ürünleri
  16. Vitkovice Dalış Ürünleri
 4. Güncel Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/60001186/60001191
Başa dön