Denon Ev Sinema Sistemleri

Farklı parçalarda ve özelliklerde satılan ev sinema sistemleri, yüksek kalitede film keyfini evde yaşamanıza imkan tanıyan cihazlardır. Ses sitemi ile birlikte büyük ekran televizyon ya da projeksiyon kullanılarak oluşturulan ev sinema sistemleri, ihtiyaca ve ev ortamına göre seçilir.

Ev sinema sistemleri arasında set halinde satılan ürünlere ve hoparlör ya da amplifikatörü ayrı satılan sistemlere ulaşabilirsiniz. Ev için tasarlanan sinema sistemleri ile birlikte hoparlör ve amplifikatör çeşitlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Denon Ev Sinema Sistemi

Çok odalı ses sistemleri, ağ müzik ürünleri ve hoparlör çeşitleri üreten markanın, ev sinema sistemi ürünleri arasında, farklı parçalardan oluşan setler bulunuyor. Denon ev sinema sistemleri arasında amplifikatör, CD çalar ve ikili hoparlörleri ile satılan ürünlere ulaşabilirsiniz. Set içinde gelişmiş audio dinamiklerine sahip amplifikatör modeli ile evde kaliteli bir şekilde film izleyebilirsiniz. CD çalarda ise yüksek ses kalitesi ile müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda hoparlörleri ile satılan Denon ev sinema sistemleri arasında farklı tasarımlara sahip ürünler bulunuyor. Küçük veya uzun hoparlör çeşitleri ile satılan setlerden evinize uygun olanı kolayca seçebilir, şık tasarımı ile dikkat çeken ürünleri tercih edebilirsiniz. Ev sinema sistemlerinde yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlar için tasarlanan soundbar ve kablosuz subwoofer çeşitleri de bulunuyor. Kablosuz tak çalıştır bağlantısı ile oldukça kolay bir kullanım sunan ürünler ile film izleme, oyun oynama ve yüksek ses kalitesi ile müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Plak çalar modellerinin de bulunduğu Denon ev sinema sistemleri arasında, analog plakları dijital dosyalara dönüştüren ürünlere ulaşabilirsiniz. USB girişi ile dönüştürdüğü belgeleri USB belleğe kaydetmenize imkan veren cihazlar, doğrudan USB bellekten dinlemeye imkan tanıyor. Plak çalarlar Dali Zensor 1 AX bluetoothlu hoparlörleri ile set halinde satıldığı için, kablo karmaşasına gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Tekli satılan amplifikatör çeşitlerinde ise farklı modellerde ürünler bulunuyor. Özellikle modern tasarımları ile dikkat çeken ürünler arasında, çok odalı ev sinema sistemleri için tasarlanan kablosuz ürünler yer alıyor. Kendinden beslemeli HEOS hoparlör modelleriyle çalışmak için tasarlanan cihazlar, hoparlörde de kablo kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Yüksek güç düzeyi ile konser salonu seviyesinde ses kalitesi sunan cihazlar, optik dijital girişi ile CD çalmaya imkan veriyor ve USB girişi ile taşınabilir cihazlar ile bağlantı sağlayarak oldukça kolay bir kullanım sergiliyor. Üst seviye ses duyarlılığı ve görüntü kalitesi ile radyo istasyonları ve farklı müzik servislerinden müzik dinlemeye imkan tanıyor.

Çok odalı evler için tasarlanan extender wireless ile kablosuz ağın sinyal gücünü artırabilirsiniz. Evin her yerinden aynı ses kalitesinde müzik dinlemeye imkan veren cihazlar dışında taşınabilir hoparlör çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Kablosuz ses aktarımı için dahili Wi - Fi özelliği ve nem geçirmez tasarımı ile evin her odasında hatta banyoda bile müzik dinlemenize imkan veren ürünleri tercih edebilirsiniz. Taşınabilir hoparlörlerde güçlü ses performansı sergileyen ürünlere de ulaşabilirsiniz. Özellikle parti ve çeşitli organizasyonlar için ideal bir ürün olan güçlü taşınabilir hoparlörler ethernet girişi, analog hat girişi gibi özellikleri ile kolay bir kullanım sergiliyor.

Denon ev sinema sistemlerinin fiyatları da farklılık gösteriyor. Hoparlör, amplifikatör, CD çalar gibi parçalar ile satılan setler uygun fiyatlara sahip oluyor. Tek satılan amplifikatör çeşitleri ise özelliklerine ve modellerine bağlı olarak değişiyor ve oldukça farklı bütçelere hitap ediyor. Plak çalar çeşitleri ise cazip fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Aynı zamanda birden farklı modele sahip taşınabilir hoparlör çeşitlerinin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Denon Ev Sinema Sistemleri

14 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Sinema Sistemi
Sinema Sistemi
Receiver Amfiler
Receiver Amfiler
Soundbar
Soundbar
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?