Dijitsu Su Sebili Fiyatları

Dijitsu su sebil modelleri pratik ve ergonomik yapılarının yanı sıra şık görünümleriyle de dikkat çeken ürünler arasındadır. Ev ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı modeller ve tasarımlar sayesinde hemen her ihtiyacınızı karşılayabilir ve gündelik yaşamdaki su tüketiminizi daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Geniş kapasiteli, sıcak ve soğuk su tankı gibi ayrıntıları hangi ortamlarda kullanacağınızı göz önünde bulundurarak kolay bir şekilde ürün seçimlerinizi de yapabilirsiniz.

Dijitsu Su Sebili Modelleri 

Su sebili modelleri arasında hemen herkesin ihtiyacına uygun olabilecek farklı tasarımlar vardır. Seçim yaparken öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu tespit etmeniz yeterli olacaktır. Örneğin, Dijitsu DJT 100 su sebili gibi modeller sizlere sıcak ve soğuk su alternatifini aynı anda sunar. 85 ile 95 derece sıcak su ısıtma derecesi ve 6 ile 10 dereceye kadar soğutma derecesi sayesinde istediğiniz sıcaklıktaki suya tek bir seferde erişebilirsiniz.

Dijitsu DJT 30 Dicle su sebili ise sıcak ve soğuk seçeneğiyle birlikte sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çeker. Aşırı ısınmalara karşı motor koruması ile uzun yıllar dayanıklı şekilde kullanabilmenizi sağlayan ürün teknik detaylarıyla da dikkat çeker. Bu tür modeller 10 dereceye kadar soğuk su ve 90 dereceye kadar ise sıcak su kullanımı imkanı verir.

Dijitsu’nun damacanayı saklayabileceğiniz kabin tasarımıyla sunduğu modelleri de vardır. Bulunduğu ortamda şık bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu modeller istediğiniz derecelere kolaylıkla erişebilmenizi sağlarken aynı zamanda günlük su tüketimini de kolaylaştırır.

Estetik ve İşlevsel Tasarımlar

Kullanım kolaylığı ve pratik olmasıyla ilgi gören Dijitsu su sebili modelleri kurulum gerektirmeyen tasarımlarıyla ofislerinizde ve evlerinizde zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz modellerdendir. Damacanayı kolay bir şekilde yerleştirebileceğiniz ve uzun süre kullanabileceğiniz su sebili modeli su kapasitesi ve derece göstergesi sayesinde kullanımınızı kontrol edebilmenizi sağlar.

Mekanlarda fazla yer kaplamayan ufak boyutlu su sebilleri aynı zamanda estetik görünümleriyle bulunduğunuz ortamdaki dekorasyon stiline de uyum sağlar. Teknolojik olarak istediğini gelişmiş düzeylerde bir su sebilini seçerek sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özgün tasarımları ve farklı teknik detaylarıyla birbirinden farklı şekilde ön plana çıkan su sebilleri değişik fiyat seçeneklerine sahiptir. Dijitsu su sebili fiyatları ürünlerin modeline, sıcak ve soğuk su seçeneklerine, teknik detaylarına ve boyutlarına göre değişebilir. Örneğin, gizli damacana bölgesine sahip olan tasarımlarda fiyat farklılıkları görülebilir. Renk seçenekleri de fiyatları etkileyen temel detaylar arasındadır.

Su Sebili Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su sebili seçiminizi yaparken su derecelerinin ortalama olarak ne kadar sıcaklıkta istediğinizi belirlemelisiniz. Maksimum ısı değerlerini kontrol ederek kullanım sırasında kaç dereceyi istediğinizi de belirleyebileceğiniz modellere yönelebilirsiniz. Böylelikle daha doğru tercihler yapabilirsiniz. Ayrıca tank kapasitesi de seçim esnasında dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır. Sıcak su ve soğuk suyu kaç litre olarak muhafaza edebileceği ve sizin ihtiyacınız olan kapasiteyi göz önünde bulundurmanız su sebili seçimlerinizi kolaylaştırır.

Kapasiteleri ve dereceleri kontrol edebilmek istiyorsanız dijital göstergeli olan modelleri seçerek kullanım ve kontrol kolaylığı elde edebilirsiniz. İş yerleri için uygun olabilecek bir su sebili arıyorsanız tam boy olarak adlandırılan geniş boyutlu ve kapasiteli olan modelleri satın alabilirsiniz. Tezgah üstü olan modelleri ise ufak mekanlar için seçebilirsiniz. Bu cihazlar elektronik cihazlar olduğu için enerji tasarrufu elde edebileceğiniz modelleri de seçmeniz gerekebilir. Genel olarak beyaz, gri ve siyah gibi farklı renklerde üretilen sebillerin renklerine karar veremiyorsanız mekanınızdaki genel dekorasyon stilini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijitsu Su Sebili

3 ürün listeleniyor
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483637/235604/236214/dijitsu