Kalitesi ve kullanışlılığı ile tercih sebebi olan Eminçelik Ocak çeşitleri yemek pişirme sürecini kolaylaştırması ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ocaklar farklı özelliklerle harmanlanıyor ve ortaya birçok gereksinimi en iyi derecede karşılayan modeller çıkıyor. Ürünlerin hem pişirme özellikleri hem de tasarımları değişkenlik gösteriyor. Ocak gözü sayısı, yüzey materyalleri, kontrol mekanizmaları, güvenlik seçenekleri, ısı dereceleri, toplam güç ve elektrik tüketimleri, ateşleme tipleri modellere göre farklılaşıyor.

Gereksinimlerinize Uygun Modeller

Eminçelik ocaklar farklı beklentileri karşılayacak fonksiyonel özelliklerle imal ediliyor, böylece geniş kitlelere hitap edebiliyor. Bununla birlikte, pişirme süreçleri gibi pişirme işlemleri sonrası temizlik aşamalarında da kullanıcıya kolaylık sağlayan seriler en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Bu nedenle kolay kir tutmayan ve zahmetsiz biçimde temizlenebilen ocaklarda yemek hazırlamak son derece keyifli oluyor. Göz sayıları, gözlerin ısı yayma kapasiteleri ve yakıt tipleri de farklılaştığından dolayı ihtiyacınıza uygun modeli bulmanız kolaylaşıyor.

Fonksiyonelliği Artıran Tasarımlar

  • Önden ve yandan düğmeli ocaklar, LPG ve DG uyumlu olanlar, alüminyum çerçeveli modeller, döküm ızgaralılar, özel emniyet seçenekliler, çift yanışlı Wok gözlü Eminçelik ocaklar gibi özelliklerden beslenen ocaklar hem kullanışlı hem de fonksiyonel bir yapı sergiliyor.
  • Farklı güçte ısı yayan gözler sayesinde çeşitli pişme derecelerine sahip gıdalar hazırlanabiliyor. Örneğin 1 adet kuvvetli, 2 adet normal ve 1 adet de ekonomik göz tasarımlı dört gözlü ocaklarda hem sebze yemekleri hem de et ürünleri ideal biçimde pişiyor. Böylece gıdaların besin değerleri korunurken tatları ve kıvamları da tam istediğiniz gibi oluyor. Bu nedenle dokuz gözlü ısı kademeli ocaklar ilgi çeken modellerden biridir.
  • Gözler arasındaki mesafe, aynı anda farklı yemekler pişirmenize imkan tanıyor. Sıcaklık uyarısı, otomatik gaz kesme emniyet sistemi ve çocuk kilidi olan ocaklar mutfakların daha güvenli olmasını sağlıyor.
  • 4 gözlü gazlı modeller, Wok gözlü set üstü tasarımlar, bağımsız ızgaralı ocaklar, düğmeden otomatik ateşlemeli, dokunmatik ateşleme sistemli, geniş ızgaralı ve sekiz ızgara dizaynlı olanlar başta olmak üzere pek çok set üstü serisi bulunuyor.
  • Bağımsız ızgaralar temizlik noktasında da büyük fayda sağlıyor. Örneğin taşma, dökülme ya da devrilme sonucu bir ya da birkaç ocak gözünün lekelenmesi durumunda tüm ızgarayı yıkamak yerine yalnızca kirlenenler temizlenip geri yerleştirilebiliyor.

Dikkat Çekici Tasarımlar

Eminçelik ocaklar donanım özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla da farkını ortaya koyuyor. En fazla tercih edilen renklerden olan beyaz ve siyah tasarımlı ocakların yüzeyleri, kontrol bölgeleri ve göz aparatları; şık, zarif ve modern bir görüntü sunuyor. Son trendleri içeren tasarımlar farklı dekore edilmiş mutfaklara yakışıyor. Ürünlerin boyutları ve ağırlıkları değişkenlik göstermekle birlikte ana materyalleri ve ocak üstü dizaynları da farklılaşıyor. Örneğin gazlı, elektrikli, ankastre, iki gözlü ya da dört gözlü, ızgaralı ya da ızgarasız modeller bulunabiliyor. Ürünlerdeki ocak gözü sayıları ve bu gözlerin boyutları ve ısı çıkışları farklı olabiliyor. Yüzeyde cam, emaye ve seramik gibi materyaller tercih edilebiliyor. Ateşleme düğmelerinin konumu da farklılık gösteriyor. Bu basit tasarım niteliği sayesinde ocağı konumlandırmak istediğiniz alana uygun şekilde dizayn edilmiş modelleri seçmeniz mümkündür.

Tezgah kesim ölçüleri ve ızgara tipleri de çeşitlilik gösterdiğinden dolayı bunlar arasından size uygun olanları da tercih edebilirsiniz. Örneğin tüm yüzeyi çevreleyen ızgaraları, yalnızca ocak gözleri etrafında ızgara bulunanları ya da ızgarasız ocakları satın alabilirsiniz. Modern dizaynları ile mutfaklara yakışan Eminçelik ocaklar performans ve fonksiyonelliklerine kıyasla avantajlı bir satın alım olanağı da sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eminçelik Ocak Fiyatları

43 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Gazlı Ocak Gözü
Toplam 43 / 43 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?