Cam ve porselen gibi farklı yapılarda üretilen kavanozlar, mutfakta birçok ürünü saklamanıza imkân tanır. Baharat ve bakliyatları muhafaza etme konusunda çok işe yarayan kavanozlar, hem güvenli hem de sağlıklı şekilde saklama görevi görerek mutfağınızda size yardımcı olur. Kullanışlı mutfak gereçleri arasında yer alan Emsan kavanozlar, son dönemde farklı model ve tasarımlarıyla ön plandadır. Renkli kapaklı, modern çizgiler taşıyan ve her kullanım için farklı boyutlarda bulunan kavanozlar büyük, orta ve küçük boy seçenekleri ile aradığınız modeli bulmanızı kolaylaştırır. Emsan kavanozlarını set olarak alabilir, ya da tek tek alıp kendiniz bir takım oluşturabilirsiniz.

Bakliyatlarınızı Uzun Süre Hava Almadan Saklar

Esman kavanoz modelleri, içine koyulan besinlerin hava almasını engeller. Bu sayede sağlıklı şekilde uzun süre saklamanıza izin verir. Bu kavanozlar bakliyat ve baharatları saklamak için tercih edilse de mutfak dışında kiler ya da çalışma odalarınızda saklama gereci olarak da kullanılır. Özellikle çalışma odalarında hem dekoratif açıdan hem de düzeni sağlamak için birçok nesneyi saklamanız için yardımcı olur. Emsan kavanoz ürünleri, böylelikle birden fazla alanda kullanılarak pratik ve işe yarar bir görev üstlenirler.

Reçel ve turşu gibi gıdaları da muhafaza etmek için tercih edilen kavanozlar, yaptığınız kurabiye gibi tatlıları da uzun süre saklayarak bayatlamasını önler. Ayrıca mutfakta kullanılan küçük kek kalıpları ve pipet gibi gereçleri de bir araya toplayarak mutfağınızdaki düzeni korur. Tezgâh üzerinde açık şekilde sergilenerek şık tasarımlarıyla mutfağın dekorasyonuna da şıklık katar.

  • Ufak boyutları mutfaklarda genellikle baharatlık olarak kullanılan kavanozların daha büyükleri ise bakliyatları saklamak için idealdir.
  • Metal ve porselen kavanozlar, kahve gibi ürünlerin saklanmasında daha çok tercih edilir.
  • Hava almasını önleyen, içerisindeki ürünü uzun süre koruyan ve özel kapakları bulunan Emsan kavanozlarda her şeyi rahatlıkla saklayabilirsiniz.
  • Sıcak besinleri saklamak için üzerinde baskı olmayan, boyasız kavanozlar en doğru seçimdir.
  • Özel kapakları sayesinde hava yaptığınız konserveleri de saklamak için oldukça uygundur.

Dekoratif Kavanoz Modelleriyle Mutfağınızı Renklendirin

Emsan, hem tasarımı ön planda tutan hem de her ihtiyacı karşılayan kavanoz modellerini beğeninize sunar. Set şeklindeki modellerinde genellikle 3 ya da daha fazla kavanozlar yer alır. Renkli ve desenli çeşitleri ile ilgi çeken kavanozlar, züccaciye ürünleri arasında ön plandadır. Mutfak harici diğer alanlarda kullanım için daha sade modelleri tercih edebilirsiniz.

Metal ve üzerinde çeşitli baskılar bulunan kavanozlar da tezgâhınıza eğlenceli ve hoş bir görüntü katabilir. Seçtiğiniz kavanozları tezgâh üzeri gibi göz önünde kullanmayı düşünürseniz tasarım yönünden estetik bir hava katan modelleri seçebilirsiniz. Tuz, şeker ve pirinçlerinizi bu kavanozlarda kullanarak bu sayede mutfağınıza daha renkli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tek bir model yerine birden çok kavanoza ihtiyacınız varsa set halinde satılan modeller sizin için daha uygun olabilir.

Mutfakta gıda ürünlerinizi korumak ve taze kalmasını sağlamak için iyi bir şekilde saklanması çok önemlidir. Bu aşamada büyük bir görev üstlenen Emsan kavanoz çeşitleri, hijyenik iç ve dış kaplamaya sahiptir. Besin ürünlerinin muhafaza edilmesinde kullanıldığı için cam dışındaki diğer kavanozların üretildiği malzemeye çok dikkat edilmelidir. Bu nedenle her gıdaya uygun en doğru kavanoz seçimi yapılmalıdır. Tek kullanımlık olmayan, kusursuz bir saklama aracı olan kavanozlar, işlevselliği ile en pratik ev gereçlerinden biridir. Emsan kavanozlar, buzdolabında uzun süre saklamaya dayanıklı yapıdadır. Her zevke hitap eden ve ihtiyacınıza uygun kavanozlara Emsan farkıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emsan Kavanoz

38 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 38 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/80330139/emsan