Bisiklet yaka t-shirt, ince örme kumaşlardan imal edilen, yakası geniş ve yuvarlak olan t-shirt çeşididir. Erkek bisiklet yaka t-shirt'ler, kısa kollu ve uzun kollu seçenekleriyle dört mevsim giyilebilen sezonsuz tekstil ürünleri arasında oldukça popülerdir. Yazın şort ve pantolonlarla pratik bir seçenek olan t-shirt'leri diğer mevsimlerde gömlek içlerinde, hırkalarla veya ceketlerle kullanarak şık ve rahat giyim tarzınızı koruyabilirsiniz. Erkek bisiklet yaka t-shirt kumaşları, genellikle pamuklu karışımlardır. Fakat keten, modal, viskon gibi diğer sağlıklı elyaf çeşitlerinden üretilen ürünler de markaların koleksiyonlarında yer almaktadır. Bütün bu doğal liflerin nefes alan yapıları, bisiklet yaka erkek t-shirt'lerin ergonomik ve rahat giysiler olmasına olanak tanır. Dilerseniz likra karışımlı kumaşlardan üretilen slim-fit modellerle çok daha spor tarzları benimseyebilirsiniz. Ama daha rahat ve bol t-shirt tercih ediyorsanız likrasız kumaşlardan üretilen modellere öncelik verebilirsiniz. Genellikle ince numaralı ipliklerle örülen kumaşlardan üretilmeleri; bu ürünlerin hafif, terletmeyen, vücudun formunu kolaylıkla alan dökümlü yapılarında önemli rol oynar.

Erkek bisiklet yaka t-shirt modellerinde tasarıma göre değişmekle birlikte genel olarak süprem, interlok, ribana gibi esnek ve yumuşak örgü çeşitleri kullanılır. Erkek giyimin vazgeçilmezleri arasında yer alan bisiklet yaka t-shirt'lerin çok çeşitli model ve markaları arasından seçimlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Erkek Bisiklet Yaka T-Shirt Modelleri

Tek başına giyilebildiği gibi üzerine gömlek, ceket ya da kazak giyilerek şık kombinler oluşturulabilen erkek bisiklet yaka t-shirt modelleri arasında çok geniş yelpazede seçenekler bulabilirsiniz. Öncelikle tercihlerinizi t-shirt'lerin kısa ya da uzun kollu oluşlarına göre daraltabilirsiniz. Sonrasında t-shirt kumaşının rengine göre seçiminizi filtrelediğinizde, düz ya da desenli modeller arasından tercih yapmanız kolaylaşabilir. Bazı modellerde t-shirt'lerin yakası kendinden kıvrımlı, bazı modellerde elastik ribanalı, bazı modellerde ise ince biyeli olarak tasarlanmıştır. Dikiş şekilleri değişiklik gösterse de genel olarak bisiklet yaka, kolay giyilip çıkarılabilen rahat bir yaka çeşididir. V yaka ile rahat edemeyenler, bisiklet yakalı modellerin pratikliğine kolaylıkla adapte olabilirler.

Düz t-shirt'ler, spor pantolonlar ve kotlarla kombinlenerek pratik bir giyim seçeneği oluşturur. Baskılı t-shirt'lerle ise çok daha renkli ve hareketli bir görünüm kazanabilirsiniz. XXS'den 5XL'ye kadar oldukça geniş beden aralığında üretilen erkek bisiklet yaka t-shirt modelleri arasında her yaştan ve her beden tipindeki erkeğin beğenilerine uygun ürünler bulabilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca erkeğin beğenisini kazanan ünlü markaların modelleri, evrensel modanın tüm detaylarını yansıtmaktadır. Dilerseniz bol kesimli, dilerseniz standart kalıplardaki "regular fit" tasarımlar ya da iddialı "slim fit" modeller arasından vücut tipinize ve giyim stilinize en uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Erkek Bisiklet Yaka T-Shirt Fiyatları

Erkek bisiklet yaka t-shirt fiyatları, her bütçeye hitap eden geniş bir yelpazede konumlanmıştır. Markaların fiyat politikalarına göre değişse de etiketlerin belirlenmesinde kullanılan kumaş çeşidi, kullanılan aksesuarlar; baskı, nakış gibi detaylar da oldukça etkilidir. Basic t-shirt'lere nazaran baskılı ve işlemeli modellerin fiyatları, değişkenlik gösterir. Örneğin, kol ucu ve etek ucuna eklenen ribanalar, ürünün maliyetini artırdığı için doğal olarak fiyatları da farklılalaştıran unsurlardır. Tek renk baskılarla çok renkli baskılar arasında da fiyat farkları olabilmektedir. Üründe kullanılan ekstra cep, ekstra süs dikişi, ekstrafor gibi aksesuarlar; fiyatları farklılaştıran detaylardır. Kategoride yer alan markalar, dünya standartlarındaki kalite politikalarıyla üretim yapan ve ürünlerini titizlikle tüketiciye sunan seçkin isimlerden oluşmaktadır.

Dört mevsim giyilebilen bu ürünlerden yapacağınız seçimlerle gardırobunuzu zenginleştirebilir; alışveriş bütçe planlarınız doğrultusunda fiyat seçimiyle kendiniz için veya sevdikleriniz için ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Bisiklet Yaka T-shirt

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/12087279/80077027