En ucuz ve Kaliteli Erkek Kot Ceket Modelleri ve Fiyatları

Erkeklerin havalı ve sportif bir görünüme sahip olmak istediklerinde ilk tercih ettikleri giyim ürünlerinden olan kot ceketler, spor tarzın vazgeçilmez parçalarından biri olmaya devam ediyor.

Erkek Kot Ceket

Erkek kot ceketleri, bazı tarihçiler tarafından 15.- 17. yüzyıllardan beri üretildiği düşünülen dayanıklı, pamuklu kot kumaştan üretiliyor. Bu kumaş dayanıklılığından dolayı uzun yıllar ağır işlerde çalışan işçiler tarafından kullanılırken, 1900'lerin başından itibaren diğer kesimlerce de tercih edilmeye başlanıyor. Erkeklerin çok uzun yıllardır severek kullandığı kot 50'lerden itibaren spor giyimin önemli bir unsuru haline gelmiş olmasıyla da öne çıkıyor.

Günümüzde bu dayanıklı kumaşla üretilmiş pek çok giyim ürünü bulunuyor. Kot ceketlerse asi ve çekici görünmek isteyen erkeklerin en çok tercih ettiği kıyafet türleri arasında yer alıyor. Dayanıklılığı sebebiyle maceracılar tarafından tercih edilen kot ceket, özgürlüğün ve dinamik gençliğin simgesi olarak algılanıyor. Sağlam kumaşın erkeklere kattığı dayanıklı ve güçlü görünüm, pek çok erkeğin arzuladığı bir görünüm olduğu için erkekler sıklıkla kot ceketleri tercih ediyor.

Erkek Kot Ceket Modelleri

Günümüzde kot ceketler sınırsız renk ve model çeşitliliğine sahip ürünler arasında yer alıyor. Erkeklerin kot cekette en çok tercih ettiği renklerin başında; klasik kot mavisi, siyah, petrol yeşili ve açık mavi geliyor. Bunun dışında ana renklerin kullanıldığı modeller de sıklıkla tercih ediliyor.

Erkeklerin severek kullandığı kot ceketlerde genellikle dış cepler kullanılıyor. Tasarımda pek çok cebe yer verilmesi, özgürlüğüne düşkün ve dinamik erkeklerin hareketlerini kısıtlayabilecek çantaları taşımak zorunda kalmalarının veya pantolon ceplerini doldurarak rahatsız hissetmelerinin önüne geçiyor. Böylelikle kullanıcılar cüzdan, çakmak, telefon veya gözlük gibi pek çok eşyasını mont cebinde taşıyabiliyorlar. Sert kumaşlı modellerde, çirkin görüntüye sebep olabilecek cep kabarıklığı da göze çarpmıyor.

Erkek kot ceketlerinde klasik önü zımbalı metal düğmeli, küçük çok cepli, gömlek yakaya sahip, manşetlerde ve alt kısımda düğmeli bant bulunan modeller hala en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Bu modellere özgünlük ise renklerin kullanımında katılıyor. Tasarımcılar, tamamında tek renk kullanmak yerine bir rengin farklı tonlarını belli bölgelerde açık, belli bölgelerde koyu olacak şekilde kullanıyor.

Ayrıca son dönemde taşlanmış kotlar da çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu teknik kotları küçük çakıl taşları üzerinde sürterek veya kotun yüzeyini zımparalayarak uygulanıyor. Uygulamanın sonucunda kotun rengi ağarıyor ve daha eski bir görünüme kavuşuyor. Eskitilmiş kottan üretilen ceketlerse senelerdir o kotu kullanıyormuşsunuz hissi yaratıyor.

Erkek kot ceket üretiminde son yıllarda farklı kumaşlarla kotun bir karışımından ortaya çıkan ceketler dikkat çekiyor. Ana gövdede çoğunlukla kot kumaş tercih ediliyor. Kollar ise örgüden, kalın pamuklu kumaştan ve polardan üretilip, ana gövdeye genelde içeriden ekleniyor. Böylece kot yelek içerisine bluz veya kazak giymişsiniz gibi görünüyor. Bu tarz modellerde kapüşon da sıklıkla kullanılıyor. Genelde kollarla aynı kumaştan üretilen kapüşon; cekete sportif bir hava katarken, soğuk günlerde başınızı örtmenizi ve soğuklardan daha az etkilenmenizi de sağlıyor.

Erkek Kot Ceket Fiyatları

Birbirinden çekici ve özgün tasarımlara sahip erkek kot ceketlerinin fiyatları, kumaşın geçtiği işleme, modeline, kumaşta kullanılan aksesuarlara ve markasına göre farklılık gösteriyor. Zevkinize uygun ve tarzınızı yansıtacak kot ceketi birbirinden ilginç modellere sahip ceketler arasından seçebilir, dilediğiniz modeli gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Bedeninize uygun ve tarzınızla bütünleşecek bir kot ceketi seçtiğiniz takdirde etkileyici ve çekici bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Kot Ceket Modelleri Fiyatları

Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 844 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/60000758/203873