Hava koşullarının, yaşlanmanın, makyaj alışkanlıklarının, gün içindeki stresin ve beslenme düzenin cilde derinlemesine etki ederek cildin yıpranma sürecini etkilediği bilinir. Bununla birlikte düzenli ve kaliteli cilt bakımı ile bu problemlerin ciltte oluşturduğu olumsuz etkileri azaltmak ve yok etmek mümkündür. Bu aşamada Estee Lauder cilt bakım ürünleri cildinizin ihtiyacı olan bakımı derinlemesine yaparken yaşlanma karşıtı etkili bakım ürünleri cildi dış etmenlere karşı bir kalkan gibi sararak korur. Estee Lauder ürünleri, cilt bakımı için nemlendiriciler, canlandırıcı serumlar, göz çevresi bakım ürünleri ve cilt bakım setlerini içerir. Estee Lauder'ın yılların deneyimini katarak pek çok cilt problemine karşı formüle ettiği cilt bakım ürünleri ile siz de cildinize iyi gelen bakımı keşfedebilirsiniz.

Estee Lauder ile Her Daim Bakımlı Bir Cilt

Estee Lauder onlarca yıllık tecrübesini cilt bakım ürünlerine de yansıtmıştır. Nemlendirici etkili cilt bakım kremleri kırışık ve sarkık cilt görünümlerinin önüne geçmek için özel olarak geliştirilmiş ürünlerden oluşur. Ürün içeriklerinde doğanın iyileştirici gücünü de kullanan nemlendirici kremleri, narın antioksidan etkisini, moringa özlerini, kolajen takviyelerini içinde barındıran ürünler içerir. Çok hassas ciltlerden yağlı ciltlere, akne ve gözenek problemi olan ciltlerden ince kırışıklık belirtileri olan ciltlere kadar her cilt problemi için özel olarak ürettiği formülleri ile cildin ihtiyacı olan bakımı almasını sağlar. Estee Lauder, canlandırıcı ve onarıcı serumlar ile cilde anında bakım takviyesi yaparak cildin sıkılaşmasına, gözeneklerin küçülmesine, yaşlanmadan kaynaklı kırışıklıkların azalmasına kadar her cilt ihtiyacına uygun derinlemesine bakımı sağlar. 

Göz Çevresi Bakımınız Estee Lauder'da 

Estee Lauder göz çevresi bakım ürünleri içerdiği yoğun nemlendirici ve onarıcı özler ile göz çevresi gibi çok hassas olan bir bölgenin bakımını cilt problemine uygun olarak yapar. Göz altlarınızdaki morluk ve şişliklerden şikayetçiyseniz Estee Lauder göz çevresi serumu düzenli kullanımda göz çevresini yatıştırarak göz çevresine ihtiyacı olan mineral ve nem takviyesini yapacaktır. Yaşlanmadan dolayı oluşan kaz ayakları ve küçük kırışıklıklardan şikayetçiyseniz Estee Lauder göz çevrenizin gençken sahip olduğu ışıltıyı göz çevrenize geri kazandıracaktır. Göz çevresi maskeleri ile cildiniz canlanırken, Estee Lauder gece serumları ile de cildiniz gece boyu yenilenecektir. Yoğun bakım içeren göz çevresi serumları lüks içerikleri ile de dikkat çeker. Black Diamond Truffle ekstraktı içeren Estee Lauder cilt bakım ürünleri ile siz de cilt bakımınızı yoğunlaştırarak ve içerisine lüks içerikler ekleyerek cildinizi şımartabilirsiniz.

Estee Lauder ile Vücut Bakımında Bir Devrim 

Estee Lauder vücut bakımında da yanınızdadır. Vücudunuzu tepeden tırnağa nemlendiren yoğun vücut kremleri ile oldukça iyi bilinen Estee Lauder, yaşlanma karşıtı vücut nemlendiricileri ile kırışıklık karşıtı savaşını vücut bakım ürünlerinde de sürdürerek bu konudaki iddiasını gösterir. Ciltteki sarkmalara ve ince çizgilere meydan okuyan nemlendirici vücut bakım kremleri ile her banyodan sonra cildinizi beslemeniz mümkündür. Estee Lauder vücut kremleri yaşlanma karşıtı vitamin, mineral, kolojen gibi etken maddeleri sayesinde cildinize bir kalkan oluşturarak onu dış etkenlerden korurken, hücrelere içten gelen koruma ve onarmayı sağlayarak yaşlanma etkilerini de giderir.

Selülit ve çatlaklara da meydan okuyan vücut bakım ürünleri yaş fark etmeksizin, kilo alımı verimi veya doğum sonrası oluşan çatlak ve selülitlere meydan okuyarak daha sıkı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Cilt hücrelerini onararak onları gereken enerjiyi üretmeleri için besler. Düzenli kullanımda ciltte toparlanma ve sıkılaşma sağlayarak çatlak ve selülit gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Estee Lauder ile çatlak ve selülitlere elveda diyebilirsiniz. Estee Lauder yılların deneyimini yoğun cilt bakım ürünleri ile sizlere sunar. Siz de ihtiyacınız olan bakım ürünlerini seçebilir, Este Lauder dünyasının ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Estee Lauder Cilt Bakım Ürünleri

157 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı
Yüz Bakımı
Yüz Bakımı
Göz Bakımı
Göz Bakımı
Dudak Bakımı
Dudak Bakımı
Vücut Bakımı
Vücut Bakımı
El, Ayak & Tırnak Bakımı
El, Ayak & Tırnak Bakımı
Cilt Bakım Setleri
Cilt Bakım Setleri
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 157 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/esteelauder