Yemek yaparken koku ve duman çoğu kez sorun yaratıyor. Özellikle ağır yemeklerin kokuları ve dumanları bütün eve sinebiliyor ve günlerce çıkmıyor. Bu koku ve duman için cam ve pencere açmak her zaman çözüm olmayabiliyor. Özellikle kış aylarında pencereleri açmak her zaman mümkün olmuyor. Mutfak aspiratörleri ise bu sorunlarla başa çıkmak için üretiliyor. Esty aspiratör modelleri mutfakta yemek yaparken koku ve dumanların eve yayılmasını önlemede yüksek teknolojiler ile üretilen elektronik mutfak aleti olarak sizlere sunuluyor. Esty mutfak aspiratörleri evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlarla üretiliyor. Emiş gücünün oldukça kuvvetli olması ekstra bir avantaj sağlıyor. Esty davlumbaz aspiratör olarakta bilinen bu aspiratörler birden fazla tasarımları mevcut halde sizlere sunuluyor. Farklı özellikleriyle ve farklı seçenekleriyle inceleyerek kendinize ve mutfağınıza uygun modeli kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Oldukça şık ve yüksek performanslı bu ürünlere siz de kolayca sahip olabiliyorsunuz. 

Esty Aspiratör Çeşitleri

Esty aspiratör çeşitleri yüksek performanslı emiş güçleriyle oldukça beğeni topluyor. Belirgin özellikleri arasında sessiz çalışan modellelerinin olması da ekstra bir avantaj sağlıyor. Kullanım şekline, kontrol tipine, tasarımına ve enerji kullanımlarına göre ayrılan Esty aspiratör modelleri bulunuyor. Siz de bu farklı özelliklere sahip modelleri inceleyebiliyor ve kolayca mutfağınıza uygun Esty aspiratörü bulabiliyorsunuz. Kullanım şekillerine göre ve kontrol tiplerine göre Esty aspiratör çeşitleri aşağıda belirtildiği gibi sizlere sunuluyor.

 • Kullanım Şekline Göre Esty Aspiratör

Kullanım şekillerine göre Esty aspiratör modelleri mutfağınıza uygun şekilde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Esty aspiratör dört farklı tasarımda kullanım için sizlere sunuluyor. Siz de istediğiniz modeli tercih edebilir ve Esty aspiratörleri güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle modellere göre Esty aspiratör montajı oldukça zahmetsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. 

 • Solo Esty Aspiratör

Esty aspiratör solo model klasik kullanıma sahip bir tasarım olarak sizlere sunuluyor. Bu aspiratör evinizde ocağınızın hemen üzerine müsaitlik alanına uygun şekilde yerleştiriliyor. Kullanımı oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilen bu model klasik bir aspiratör kullanımı ile deneyimleyenlerin beğenisini topluyor. Esty sürgülü aspiratör modeli de solo tasarımı içerisinde sunuluyor. Sürgülü model Esty aspiratör kullanımı oldukça pratik bir şekilde tasarlanıyor. Aspiratör filtresini çektiğiniz anda çalışıyor ve kapatmak için de tam tersi hareketi uygulamanız yetiyor.

 • Ankastre Esty Aspiratör

Esty ankastre aspiratör solo aspiratör modellerinin tam tersi şekilde mutfağınıza konumlanıyor. Mutfağınızda duvara gömülü şekilde tasarlanan bu modeller oldukça dikkat çekiyor. Esty gömme aspiratör olarakta adlandırılabiliyor. Esty aspiratör ankastre mutfağınızda alandan tasarruf etmenizi sağlayan tasarıma sahip şekilde üretiliyor. Şık ve estetik bir duruşa sahip bu modeli siz de mutfağınızın uygunluğuna göre tercih edebiliyorsunuz.

 • Bacasız Esty Aspiratör

Esty aspiratör modelleri arasında yer alan Esty bacasız aspiratör kullanıcıları tarafından oldukça tercih ediliyor. Yeni nesil teknolojik tasarımlara uygun şartlarda geliştirilen bu modelde baca kullanmadan aspiratörünüzü kullanabiliyorsunuz. Ekstra bir baca ihtiyacından sizi kurtaran bu tasarım aynı zamanda Esty aspiratör kurulumunu kolaylaştırıyor. Alan anlamında da tasarruf etmenizi sağlayan bacasız model Esty aspiratör karbon filtre ile çalışıyor. Yemekten çıkan koku ve buharı içine çekerek temiz havaya çeviriyor. Oldukça kullanımı kolay olan bu ürün tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Esty aspiratör filtresi aynı zamanda tak çıkar özelliğine sahip şekilde üretiliyor. Bu özellikte Esty marka aspiratör kullanımını hijyenik hale getiriyor. Kolay bir şekilde Esty aspiratör filtresini çıkarıp yıkayabiliyorsunuz. Yemek yapma esnasında yağ ve yemekten sıçrayan sular filtreye yapışabiliyor. Bu sebeple filtre temizliği oldukça önem teşkil ediyor. Filtrenin uzun süre temizlenmemesi filtrenin emiş gücünü azaltabiliyor. Bu sebepler doğrultusunda yıkanabilir filtre özelliği ile öne çıkan Esty aspiratör kullanıcılar tasarından oldukça beğeni görüyor. Esty aspiratör Kullanımı oldukça pratik ve hijyenik bir şekilde sizlere sunuluyor.

 • Kontrol Tipine Göre Esty Aspiratör
 • Mekanik Esty Aspiratör

Esty aspiratör mekanik model yemek yapma esnasında yemeklerin koku ve buharını otomatik içine çekerek havayı temizleyebiliyor. Çekilen buharın sıkıştırılmasını ve seyretilmesini sağlıyor. Güç ayarını ayarlayabiliyor. Manuel Esty aspiratör ile güç oranını kademeler şeklinde siz ayarlayabiliyorsunuz.

Esty aspiratör modellerinin özellikleri ve çeşitleri yalnızca bunlar değildir. Farklı renk seçenekleri ile de sizlere sunuluyor. Özellikle Esty aspiratör siyah model kullanıcılar tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Diğer Esty aspiratör renkleri beyaz ve inox şeklinde sizlere sunuluyor.

Esty Aspiratör Özellikleri

Esty aspiratör özellikleri arasında yüksek emiş gücü ve modern tasarımları yer alıyor. Farklı bütçelere ve farklı kullanım çeşitliliğine hitap eden modelleriyle kullanıcısını oldukça memnun ediyor.

 • Esty aspiratör ölçüleri mutfak yapınıza uyabilecek modeller ile tasarlanıyor. Sizde Esty aspiratör çeşitlerine ayrıntılı bakarak mutfağınıa en uygun modeli tercih edebiliyorsunuz.
 • Esty aspiratör modelleri arasında yer alan oldukça sessiz çalışan modelleri ekstra bir kullanım avantajı sağlıyor. Aspiratör kullanırken rahatsız edici özelliklerin birisi de yüksek sesle rahatsız etmesi oluyor. Bazen o kadar gürültülü olabiliyor ki yemek esnasında açılmıyor. Fakat Esty aspiratörler sessiz çalışan modelleri tercih edebilir ve bu dertten kurtulabilirsiniz.
 • Esty aspiratör ızgarası olarak bilinen Esty aspiratör filtreleri oldukça kullanışlı oluşuyla kullananları memnun ediyor. Tak çıkar özelliğine sahip bu filtreler sayesinde kolayca yıkayabiliyorsunuz. Filtre temizliği aspiratörler için oldukça önemli bir ayrıntı olarak biliniyor. Bu sebeple yıkanabilir malzemeden yapılan Esty aspiratör filtreleri oldukça kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor.
 • Esty aspiratör çift motor modelleri sayesinde emiş gücünü iki katına çıkarıyor. Çift motor özelliği yemek yapma esnasında koku ve dumanı iki kat daha fazla temizliyor. Özellikle ağır ve yağlı yemekler yaparken ihtiyaç duyulan bu özellikle aspiratör modellerini siz de tercih edebiliyorsunuz. 
 • Esty aspiratör lambası özelliğine sahip modeller sayesinde yemeklerinizi aydınlık bir şekilde yapmanız sağlanabiliyor. Oldukça sevilen bu özellik Esty aspiratörleri öne çıkaran özelliklerden biri oluyor.
 • Esty aspiratör kullanım kılavuzu paket içerisinde sizlere yollanıyor. Nasıl kullanmanıza gerektiğini ve malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgileri bu kılavuzlardan edinebiliyorsunuz. Farklı kademede çalıştırma sistemi bulunan Esty aspiratörlerin özelliklerini kullanım kılavuzundan bakarak öğrenebiliyorsunuz.
 • Farklı çeşit ve renkleriyle size sunulan Esty aspiratörleri siz de mutfağınıza en uygun olacak şekilde seçebiliyorsunuz. Yemek yaparken koku ve dumandan kurtulurken aynı zamanda modern ve şık tasarımı ile mutfağınıza yeni bir hava katabiliyorsunuz. 

Esty Aspiratör Fiyatları

Aspiratör fiyatları içerdiği özelliklere ve tasarımlarına göre farklılık gösterebiliyor. Esty Aspiratör fiyatları üstün teknolojik özellikleri ve özenli tasarımı ile belirleniyor. Farklı bütçeler ve farklı mutfak tiplerine göre tasarlanan Esty aspiratör modelleri kullanıcısına sunuluyor. Esty aspiratör yorumlar üzerinden siz de deneyimleyen kişilerin farklı yazılarını okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Esty aspiratör modelleri modern ve şık tasarımları ile mutfağınızda güzel bir görünüm yaratabiliyorsunuz. Güzel bir görünüm yaratırken aynı zamanda yemek kokularından ve dumanlarından kurtulmuş oluyorsunuz. Siz de kendi mutfağınıza ve bütçenize uygun Esty aspiratör modelleri bulabilirsiniz. Esty aspiratör çeşitlerini ayrıntılı bir şekilde fotoğrafları ile incelemek ve Esty aspiratör çeşitlerine sahip olmak isterseniz Hepsiburada ile kolayca sipariş verebilirsiniz. Hem ayrıntılı fiyat araştırması yaparken hem de kendinize ve mutfağınıza en uygun Esty aspiratör modellerini bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Esty Aspiratör

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22002/esty