Esty Davlumbaz

Estetik tasarıma sahip beyaz eşya modelleri ile Türkiye’nin en iyi markaları arasında yerini alan Esty, 1994 yılından beri hizmetlerini sürdürür. Her geçen gün ürün gamına bir yenisini ekleyen marka, mikrodalga, ocak, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi, batarya, evye ve davlumbaz modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Modern tasarımları ve kaliteli materyal kullanımı ile dikkat çeken Esty davlumbaz modelleri mutfağınıza şık bir dokunuş getirir ve havasını değiştirir.

Daha Ferah Mutfaklar

Yemek pişirme sırasında oluşan koku, nem ve ısıyı dışarıya atılması ya da filtre edilmesi için toplamaya yarayan davlumbazlar, yemek pişirmek için kullanılan cihazlar üzerine yerleştirilir. Oluşan duman ve buharın hızlı bir şekilde ortamdan uzaklaştırarak yemek pişirmeyi daha keyifli hale getiren cihazların kullanılabilmesi için yeterli genişlikte bir kullanım alanı oluşturulmalıdır. Davlumbaz satın alırken yemek pişirme alanının büyüklüğü göz önüne alınmalıdır. Mutfak içinde oluşan kötü koku ve nemin uzaklaştırılması hem yemek yaparken daha ferah bir ortam yaratır hem de istenmeyen kokuların ve nemin evin diğer bölümlerine geçmesini engeller. Mutfağınıza uygun doğru davlumbaz seçimi ile yemek yaparken daha sağlıklı ortamlar hazırlayabilir ve nefes almayı kolaylaştırabilirsiniz.

Şık ve Modern Tasarımlar

Mutfak dekorasyonunun önemli bir parçası olan davlumbaz modelleri genellikle ada ya da duvar tipi tasarıma sahiptir. Bacalı ya da karbon filtreli kullanıma sahip olan ürünler, her zevke uygun birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Ankastre ya da solo olarak satışa sunulan Esty davlumbaz modelleri arasından zevkinize uygun bir ürünü seçebilir, mutfağınızda hem şık bir hava hem de ferah bir dokunuş yaratabilirsiniz. Farklı renk ve tarz seçenekleri ile yemek pişirme alanlarına modern ve estetik bir görünüm getiren davlumbazlar, mutfağınızın estetiğini bozmadan gerekli havalandırmayı sağlayabilir. Mutfakların olmazsa olmaz beyaz eşyalarından biri olan davlumbaz, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda seçildiğinde kullanım kolaylığı sağlar. Mutfağınızın dekorasyonuna ve büyüklüğüne uygun Esty davlumbaz modellerinden dilediğinizi seçerek modern ve şık bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyat ve Geniş Seçenekler

Hemen hemen tüm mutfak dekorasyonlarına uyumlu davlumbaz seçenekleri sahip olan Esty, her keseye uygun fiyatları ile dikkat çekicidir. Kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları ile ön plana çıkan Esty davlumbaz modelleri, yüksek emiş gücüne sahip yapısı ile yemek pişirme işlemi sırasında kullanıcının rahatsızlık hissini minimuma indirir. Geniş ürün seçenekleri ve avantajlı fiyatları ile ön plana çıkan Esty davlumbazlar, mutfağınıza estetik bir görünüm kazandırır. Donatıldığı özelliklere, büyüklüğüne ve emiş gücüne göre farklı oranlarda fiyatlandırılan davlumbaz modelleri, enerji tasarrufu sağlama özelliklerine göre de fiyat açısından farklılık gösterebilir.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Özellikler

  • Mutfak iklimlendirme sisteminin en önemli detayı olan davlumbazlar, yemek sırasında oluşan kötü koku, nem ve ısının ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar. Aynı zamanda yangın risklerinin de minimuma indirilmesini destekleyerek can ve mal güvenliğinin sağlanmasında önemli rol oynar.
  • Davlumbazların tasarımında kullanılan materyaller korozyona uğramayan ve temizlenmesi kolay malzemelerden oluşur. Genel olarak paslanmaz çelik malzemeden üretilen cihazlar, farklı renklerde tasarlanabilir.
  • Ferah ve şık bir mutfak ortamı yaratarak yemek pişirmeyi daha keyifli haline getiren davlumbazlarda aranan bir diğer önemli özellik sessiz çalışmasıdır. Kuvvetli emiş gücüne sahip davlumbazlar aynı zamanda sessiz çalışma özelliği sayesinde huzurlu bir şekilde yemek yapmanızı da kolaylaştırır.
  • Farklı motor güçlerine sahip olan Esty davlumbaz modelleri mutfakta yemek yapmayı daha kolay hale getirmek için aydınlatma özelliğine sahiptir.
  • Pratik temizlenebilir özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı saplayan davlumbaz çeşitleri, kaliteli ham maddeleri sayesinde dayanıklılığını koruyarak uzun süreli kullanılabilir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Esty Davlumbaz

32 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Genişliği
Toplam 32 / 32 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?