Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Expanding Batık Tırnak Bakım Seti

Expanding
680,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/60004068/26012361/332758
Expanding Batık Tırnak Bakım Seti

EXPANDING BATIK TIRNAK SETİ NEDİR ?
 

 

 

EXPANDING BATIK TIRNAK SETİ NEDİR ?
EXPANDING BATIK TIRNAK SETİ veya tırnak kalınlaşmasının verdiği baskı sonucu hassasiyet yaşayanların kullanabileceği son derece kolaylıkla kişinin kendi bakımını yapmasında oldukça etkili bir bakım setidir.
Set iki parçadan oluşmaktadır.
Kutu içinde tırnağınızın kanalına yerleştirerek tırnak ile tırnak eti temasını keseceğiniz içinde ağaç kabuğundan lif haline getirilerek üretilen, hava almasını sağlayan gözenek dokulu bir çeşit pamuktan oluşan şerit şeklinde parçalar vardır.
Yine genel tırnak bakımlarınızda kullanılacak ve aynı zamanda şerit şeklindeki parçayı tırnak ile tırnak eti arasına yerleştirmenizi sağlayacak tırnak şekline göre uyarlanmış tırnak bakım aparatı bulunmaktadır.
EXPANDING BATIK TIRNAK SETİ NASIL KULLANILIR?
Duş sonrası veya ayağınızı yıkadıktan sonra tırnak bakım aparatının geniç uç tarafı ile tırnak kanallarınızdaki birinkintiler temizlenir. Şerit pamuk dikey olarak tırnak kenarına konulur. Tırnak bakım aparatının yarım ay şeklinde olan ucu ile şerit pamuk tırnak arasına itilir. Tırnak bakım aparatı tırnak şekline göre yapılmış bir ürün olduğundan kolaylıkla şerit pamuğu yerleştirmenizde etkili olacaktır. Kişinin hassasiyetine göre düştükçe yenilenmesi önerilir.

EXPANDİNG BATIK TIRNAK SETİNİ KİMLER KULLANABİLİR?
sorunları çocuk, yetişkin, bayan, erkek herkesin yaşadığı bir sorundur.
Özellikle ayakta oluşan tırnağın şekil değiştirerek ete baskı yapmasıyla kişiye verir.
Tırnak batmasının bugüne kadar dünyada bilimsel olarak kanıtlanmış bir teşhisi bulunmamaktadır.
Kullanılan yanlış ayakkabılar, taban basış şekli, yanlış tırnak kesimi, tırnağın aldığı darbe sonucu yatağının bozulması, tırnak deformasyonları, tırnak ından dolayı tırnağın kalınlaşarak baskı yapması, hamilelek dönemlerinde ayakların şişmesi, dolaşım bozukluklarından dolayı ayaklardaki ödemler tırnak batmasını tetikleyen faktörlerindendir.
sorunu olan kişiler rahatlayabilmek için cerrahi müdahale, pedikür, ayak bakımı yaptırarak çözüm ararlar. Doğru bakım yapıldığında bu sorun kişiyi rahatsız etmez fakat belli bir bütçe gerektirir. Bakıma ara verdiğinde yaşana sorun yine tekrar edecektir. Tırnak uzayan bir dokudur uzadıkça günlük yaşam koşullarına göre ayaklarına dikkat etmeyenlerde (yanlış ayakkabı kullanımı, tırnağın darbesel faktörlere maruz kalması vs.) bu sorunu sürekli yaşayabilirler.
Expanding Batık Tırnak Seti zamandan ve paranızdan tasarruf . Çocuk, erkek, kadın, genç, yaşlı herkese uygulanabilen kolaylıkta üretilmiştir. Bir anne rahatlıkla çocuğuna, eşine, aileden herkese uygulayabilir. Kişi kendisine çok rahatlıkla uygulayabilir.

Hacim 75 ml
Kullanımı Tırnak Bakım Setleri
Renk Beyaz
Seçenek YOK
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000SBXBL
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön