Türkiye'nin önemli teknoloji üreticileri arasında yer alan Femaş Grup tarafından Kayseri'de üretilen ocak, fırın, davlumbaz ve aspiratör modelleri Ferre markası ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. 35 yılı aşkın deneyimi ile 5 kıtada 100'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Femaş Grup'un ürün portföyünde oldukça geniş model seçenekleri bulunuyor. Her boyutta mutfağa hitap eden ölçüleri ve her zevke hitap eden renk ve tasarımları ile dikkat çeken Ferre markası ar-ge faaliyetlerine de büyük önem veriyor. Ar-ge faaliyetleri ile Ferre markası ürün portföyünü değişen ihtiyaçlara ve isteklere göre sürekli olarak geliştiriyor ve yeniliyor. Markanın geniş ürün portföyü arasında yer alan aspiratör modelleri her mutfağın ihtiyacına uygun fonksiyonel çözümler sunuyor. 

Ferre Aspiratör Modelleri

Yüksek teknoloji ürünü olan Ferre aspiratör modelleri güçlü motorları ile ön plana çıkıyor. Çift motora sahip olan aspiratör modelleri ile fark yaratan Ferre, yemek pişirme esnasında mutfakta oluşan kötü havayı oldukça güçlü bir şekilde temizliyor. Ferre aspiratör modelleri çift motor gücü ile saatte 460 m3 hava emiş kapasitesine ulaşıyor. Ferre aspiratör modelleri ulaştıkları yüksek emiş gücü ile mutfaktaki kötü havayı çok kısa bir sürede tahliye edebiliyor. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere toplam 3 adet hız kademesi bulunan Ferre aspiratörleri beyaz ve inox renk seçenekleri ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Paslanmaz çelikten üretilen Ferre aspiratör modellerinin çürümeye ve aşınmaya dayanıklı gövdeleri oldukça uzun bir kullanım ömrü sağlıyor. Tasarımları ile de dikkat çeken Ferre aspiratörler tasarımları ile her tarz mutfağa rahatlıkla uyum sağlayabiliyor ve mutfak dekorasyonuna modern bir hava kazandırıyor. 

Bacalı ve bacasız kullanıma uygun olarak üretilen Ferre aspiratör modelleri opsiyonel olarak sunulan hava dolaşımlı kullanım (bacasız kullanım) fonksiyonunda herhangi bir havalandırma olmaksızın  mutfaktaki kötü hava tamamen temizlenerek yeniden ortama kazandırılabiliyor. Bu fonksiyonun kullanılabilmesi için yetkili servislerden karbon filtrenin temin edilmesi gerekiyor. İki adet alüminyum filtreye sahip olan Ferre aspiratör modelleri kullanıcıyı filtre temizleme gibi zahmetli bir işten de kurtarıyor. Ferre aspiratörlerinin alüminyum filtreleri bulaşık makinelerinde rahatlıkla temizlenebiliyor. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan karbon filtrenin temizlenme gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Uzun kullanım ömrüne sahip olan karbon filtrelerin kullanım ömrü doldurduğunda değiştirilmeleri gerekiyor. Sürgülü gövde yapısı ile kullanım alanı açısından oldukça fonksiyonel olan Ferre aspiratörleri kullanıcılar için geniş bir pişirme alanı oluşturuyor. 

Ferre Aspiratör Fiyatları

Femaş Grup'un yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı Ferre aspiratörlerinin tasarım, üretim ve satış sonrası destek aşamalarını da şekillendiriyor. Müşteri ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda şekillenen tasarım ve üretimin yanı sıra Ferre aspiratör fiyatları da bu anlayış işe belirleniyor. Teknolojik özelliklerinin yanı sıra Ferre aspiratör fiyatları da kullanıcılardan tam not alıyor. Fiyatlarının yanı sıra yüksek enerji verimliliğine sahip olan çevre dostu Ferre aspiratörler sağladığı enerji tasarrufu ile de dikkat çekiyor. Doğal kaynakların ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması amacıyla Ferre aspiratörleri ar-ge ve inovasyon çalışmaları ile yeni teknolojiler doğrultusunda sürekli olarak yenileniyor ve geliştiriliyor.

25 watt gücündeki iki adet LED aydınlatma lambasına sahip olan Ferre aspiratörleri pişirme alanını fonksiyonel bir şekilde aydınlatıyor. Çok düşük enerji tüketimine sahip olan LED aydınlatma lambaları fonksiyonel özelliğinin yanı sıra sağladığı enerji tasarrufu ile de dikkat çekiyor. LED aydınlatma lambalarının özelliği bununla da bitmiyor. Ferre aspiratörlerin sade ve şık görünümünü tamamlayan LED aydınlatma lambaları ürünlerin tasarımlarındaki ince dokunuşun bir parçası oluyor.

Ferre Aspiratör Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ferre
  2. White Daisy
  3. Beko
  4. Cvs
  5. Arçelik
  6. Franke
  7. Mekappa
  8. Siemens
  9. Stilevs
  10. Arnica
  11. Conti
  12. Dominox
  13. Esty
  14. King
  15. Simfer
  16. Sunny
  17. Ventino
  18. Altus
  19. Bosch
  20. Eminçelik
  21. Exep
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Tipi
 5. Kademe Sayısı
 6. Maksimum Emiş (m3/saat)
 7. Renk
 8. Satıcı
 • Marka Ferre
DSACategoryId/2147483637/235604/22002
BAŞA DÖN