Fissler Düdüklü Tencereler

Düdüklü tencereler, mutfakta büyük işler yapabilen küçük mucizelerdir. Bir düdüklü tencerenin sayesinde bazen ailenizin karnını keyifle doyurabilir, bazen misafirlerinizden büyük övgüler alabilir bazen de sadece istediğiniz yemeği kolayca yapabilmenin hazzını yaşayabilirsiniz.

Fissler Düdüklü Tencereler

Düdüklü tencereler, eski zamanlarda çeşitli unutkanlıkların ve aksiliklerin eşlik etmesiyle yapılan yemeği taşırabiliyor, kullanıcılarının hayatında tatlı sıkıntılar yaratabiliyordu.

Fissler'in üstün Alman teknolojisi, tüm bu sorunları gidererek, klasik düdüklü tencereleri pek çok yeni özelliğiyle sunmaya başladı. Fissler düdüklü tencere çeşitleri, artık emektar ve eski bir ürün değil, modern mutfaklarda pek çok işi kolaylaştıran, aktif ve dinamik bir yardımcıdır. Hemen her türde yemeği pişirebilme yeteneği, hassas ayarları, konforlu fonksiyonları ve kullanım kolaylığıyla mutfağın vazgeçilmezidir. Çünkü düdüklü tencerenizi güven içinde kullanabilmeniz, mutfağınızda huzur içinde olmanızı sağlayan en önemli unsurlardan biridir.

Fissler düdüklü tencere kullanılan evlerde, yemek taşması gibi bir sorun olmaz. Fissler'in gösterge sistemi üstün teknolojiyle üretilir ve pişirme sürecini kolaylıkla kontrol etmenizi sağlar.

Tencerenize hakim olmanız kullanışlı kulbu sayesinde çok rahattır. Çıkarılabilir kulp, tencerenizin temizliğini oldukça kolaylaştırır. Kapağını doğru yerleştirmeniz için ise konum yardımcısını kullanabilirsiniz. Tencerenizi taşımak, ocağın üzerinde yerini değiştirmek çok basittir. Bir kere yerleştirdiğinizde kıpırdatmak istemediğiniz ağır düdüklü tencereleri hafızanızın derinliklerine atabilirsiniz.

Tencerelerin kilitleme düğmesi, kapağının düzgün şekilde kilitlendiğini görebilmeniz ve duyabilmeniz için size yardımcı olur.

Sebzeleri, balıkları, etleri, çorbaları neredeyse bütün yemekleri tencerenizde sağlıklı ve lezzetli şekilde pişirebilirsiniz. Hassas ve hızlı pişirme ayarlarıyla, yemeğinize ve sahip olduğunuz vakte göre tencerenizi yönlendirebilirsiniz.

Buharda pişirme seti ve üçgen ayaklarıyla her ihtiyacınıza uyum sağlar. Buhar düğmesi, buhar basıncını kolayca ve güvenle boşaltmanızı sağlar. Enerji tasarrufu da sağlayan Cookstar taban yapısı sayesinde, indüksiyon dahil her tür ocakta kullanılabilir. İdeal ısı emilimi, dağılımı ve korunmasına olanak tanır.

Sonuç olarak Fissler düdüklü tencereniz, Alman teknolojisinin üstün özellikleriyle üretilir ve mutfağınızda ve yemeklerinizde size pek çok avantaj sağlar.

Öncelikle size zaman kazandırır. Kapağı kusursuz kapatılmış Fissler tencereniz, kaynayan suyla oluşan buharı içinde sıkıca tutar ve 110 ile 116 dereceye kadar yemeğinizi pişirebilir ve zamandan tasarruf etmenizi kolaylaştırır.

Bunun yanında, size ve ailenize daha fazla vitamin ve mineral kazandırır. Kısa zamanda hassas pişirme yeteneğiyle yemeklerinizdeki vitamin ve mineralleri korur.

Tencerelerin yiyeceklere lezzet katması da bir diğer artısıdır. Ürünler, yemekleri daha kısa zamanda pişirerek oksijeni dışarı atar ve yemeğinizin lezzetinin ve renginin daha fazla korunmasına olanak tanır.

Son olarak da bu modeller ile enerji tasarrufu ypabilirsiniz. Tencereler kısa pişirme süresi sayesinde çok düşük enerji harcar.

Fissler Düdüklü Tencere Fiyatları

Fissler düdüklü tencere fiyatları, model özelliklerine göre değişim gösterebilir. Fissler'in ürün gamı, her evin ihtiyacına ve bütçesine uygun çözümler sunmak için oldukça geniş tutulmuştur.

Aile nüfusunuz azsa, yalnız yaşıyorsanız veya çocuğu olmayan bir çiftseniz düşük litre kapasiteli tek bir Fissler ürünü, sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ama kalabalık bir aileyseniz veya sık misafir ağırlıyorsanız, o zaman Fissler'in düdüklü tencere takımları size hitap edecektir.

Fiyat seçenekleri bu koşullara göre farklılık gösterir ve sizin talebinizle ürününüzün değeri paralel olarak şekillenir. Burada Fissler için esas olan ürününüzün sizi memnun etmesi ve ödediğiniz miktarın karşılğını tam olarak almanızdır. Bir başka deyişle, tencerenizin yemeğinizin hakkını vermesidir.

Fissler ürünlerinin fiyatının hakkını vereceğine inanır ve size 24 ay garantili olarak sunar. Fissler düdüklü tencere, yemeklerinizi tam istediğiniz gibi pişirerek, sizi, ailenizi, misafirlerinizi hatta gürültüsüz çalışmasıyla komşularınızı mutlu eder, keyifli yemek sofralarını sizinle birlikte hazırlar.

Fissler Düdüklü Tencere Fiyatları

69 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fissler
  2. Tefal
  3. Korkmaz
  4. Schafer
  5. Emsan
  6. Pierre Cardin
  7. Karaca
  8. Hisar
  9. Tantitoni
  10. WMF
  11. Taç
  12. Tupperware
  13. Aryıldız
  14. Neva
  15. Esse
  16. Cem
  17. İNTER ÇELİK
  18. Hascevher
  19. ÖZKENT
  20. OMS
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Türü
 6. Renk
 7. Hacim A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Fissler
DSACategoryId/2147483637/22500/17006471
BAŞA DÖN