Evlerin en çok kullanılan ve en çok eşya gerektiren alanlarından biri mutfaklar oluyor. Mutfaklarda birden çok ürün bulunuyor. Bunlardan biri de Franke ocaklar oluyor. Özellikle de teknolojinin gelişmesi ile birlikte mutfak ürünlerinde çeşitlilik artıyor. Hem teknik hem tasarım hem de fonksiyonel bakımdan yüksek performans sağlayan Franke ocaklar kullanıcıyı her bakımdan tatmin etmeyi amaçlıyor. Franke ocak, ocak setleri ve Franke ankastre ocaklar farklı özellik ve tasarımlar ile kullanıcıya sunuluyor. Kalite ve dayanıklılık bakımından da ön plana çıkıyor. Franke ocak modelleri son teknoloji kullanılarak geliştiriliyor. Yenilikçi tasarımları ile göz dolduruyor. Ateşleme gözü sayısı, renk seçeneği, otomatik kullanım, zaman ayarı gibi pek çok farklı özellik modellerde bulunuyor. Franke ocaklar; gazlı, elektrikli ve indüksiyonlu olarak üretiliyor. Modern ve estetik görünüme önem verilerek geliştiriliyor. Her mutfağa uyum sağlayabilecek tasarım, boyut ve renk seçenekleri marka tarafından kullanıcıya sunuluyor. Genellikle minimalist tasarımlar kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Yüksek performans ve standartlara göre üretilen ocaklar yüzey kalitesi ile de dikkat çekiyor. Franke ocak camı sayesinde şık bir görünüm de elde edilmiş oluyor. Üç farklı kategoride üretilen ocakların; siyah, beyaz ve gümüş renk seçenekleri bulunuyor. Franke ocak çeşitleri arasından kendinize ve mutfağınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Franke İndüksiyonlu Ocak Modelleri

Franke indüksiyonlu ocak seçenekleri de markanın en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Yenilikçi teknoloji ile geliştirilen modeller estetik ve şık bir görünüme sahip oluyor. İndüksiyonlu ocak modellerinde Flex gözler bulunuyor. Flex ateşleme gözleri sayesinde enerjiden tasarruf edilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda bu ocaklarda köprüleme özelliği bulunuyor. Köprüleme özelliği; ateşleme gözlerini birleştiriyor. Böylece geniş bir alanda pişirme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Söz konusu indüksiyonlu ocaklarda set modeller de yer alıyor. Slider kontrol panel sistemi de ürünlerde yer alıyor. Böylece parmağınızı kaydırarak kullanabileceğiniz bir konforu kullanıcıya sunuyor. Franke ocak fırın set alternatifi ya da ankastre set alternatifini de değerlendirerek mutfağınız için uyumlu modeli satın alabilirsiniz.

Franke Ocak Özellikleri

Franke ocaklar birbirinden farklı model seçeneği ile üretiliyor. Söz konusu modeller her mutfağa ve her zevke uygun tasarım seçenekleri ile üretiliyor. Fonksiyonel işlev bakımından kullanıcıyı tatmin eden ocaklar marka tarafından üretiliyor. Franke ocaklar kullanıcı dostu, enerji tasarrufu sağlayan, alandan tasarruf etmenize imkan tanıyan ve kullanım kolaylığı sağlayan özelliklere sahip oluyor. Franke ocak kullanımı ile de kolaylık ve pratiklik sağlıyor. Franke ocakların özellikleri şu şekilde listelenebilir:

 • Franke ocaklar tasarım ve estetik görünüm açısından farklı seçenekler ile kullanıcıya sunuluyor.
 • Siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri ürün yelpazesinde yer alıyor.
 • Yüksek verim ve performans sağlamak için özel olarak üretiliyor.
 • Kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlıyor.
 • Franke ocak düğmesi ile farklı fonksiyonel özellikler de kullanılabiliyor.
 • Elektrikli, gazlı ve indüksiyonlu modeller üretiliyor.
 • Yüzey kalitesi ile temizliği ve kullanımı da oldukça pratik oluyor.
 • Flat yakıcı seçenekleri de bulunuyor. Bu özellik sayesinde enerji tasarrufu sağlanıyor.
 • Söz konusu ürünlerde bulunan bir diğer özellik de wok özelliği oluyor. Wok özelliği ile daha geniş çaplara sahip tencerelerin kullanabilmesine imkan tanıyor.
 • Alandan tasarruf etmenizi sağlayacak ya da set halinde kullanabileceğiniz yenilikçi tasarımlara sahip ankastre ocak modelleri de fonksiyonel anlamda kullanıcıyı tatmin ediyor.
 • Ankastre ocak seçenekleri ile alandan tasarruf sağlayabileceğiniz gibi enerji tasarrufu sağlamanıza da imkan tanıyor.
 • Kullanıcı ve çevre dostu bir çalışma prensibi ile çalışıyor.
 • İndüksiyonlu ocaklarda; 8 pişirme alanı seçenekleri de bulunuyor.
 • Flex Pro özelliği ile küçük büyük tüm tencere ve tavalar ile istediğinizi pişirebilirsiniz.
 • Aynı zamanda cook assist özellikleri sayesinde otomatik pişirme işlevini kullanabilirsiniz. Sıcak tutma, eritme, buz çözme, kısık ateşte pişirme, kaynatma gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Franke Ankastre Ocak

Franke ankastre setler içerisinde bulunan parçalardan biri de ankastre ocak oluyor. Franke ocak kullanıcılara yemek yaparken birçok avantaj sağlıyor. Öncelikle mutfağınıza uyum sağlayabilecek birbirinden farklı renk seçenekleri bulunuyor. Ocaklarda birçok pişirme gözü mevcut. Eş zamanlı olarak birden fazla yemeği pişirme imkanınız bulunuyor. Ateşleme gözler; 4, 5 ya da 8’e kadar ulaşıyor. Bazı modellerde elektrikli ateşleme özelliği de bulunuyor.

Franke Ocak Fiyatları

Franke ocaklar başta olmak üzere tüm Franke marka ev ürünleri inceleyebilir ve ürün özelliklerini değerlendirebilirsiniz. İlerleyen teknoloji ile birlikte mutfak aletlerinde ürün çeşitliliği artıyor. Birçok ocak ve ocak setleri marka tarafından kullanıcılara sunuluyor. Franke ocakların fiyatını etkileyen birçok faktör bulunuyor. Fiyatlar ürün özelliklerine göre değişebiliyor. Ürünlerin özellikleri de ürünlerin teknik özelliklerine, yapısına boyutuna, rengine, işlevsel fonksiyonlarına göre farklılık gösterebiliyor. Aynı zamanda Franke beşli ocak fiyatları da ateşleme gözü fazla olduğu için standart modellere göre daha farklı bir skala ile kullanıcılara sunuluyor. Ocak ve ocak seti şeklinde kullanıcılara sunulan ürünlerde fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. Kullanıcılar tarafından kaliteli ve fonksiyonel ürünleri uygun fiyata almak önemli bir husus oluyor. Her bütçeye hitap edebilecek fiyatlar Franke ocak ve ocak setleri üretiliyor. Ürünlerin sağladığı işlevler ve özellikler arttıkça fiyat skalası da değişiyor. Ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan markanın ocak fiyatlarına ulaşmak için özellik filtrelemesi yapabilirsiniz. Daha sonra kendinize göre bir fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz aralıkta listelenen ürünleri artan ya da azalan sıralama ile listeleyebilirsiniz.

Franke Ocak Yorumları

Franke ocak kullanıcı yorumlarını incelemek ürünler hakkında daha önceden bilgi sahibi olmak için önemli bir husus oluyor. Söz konusu ocakların sağladığı özellikler kadar kullanıcı yorumlarının da dikkate alınması gerekiyor. Franke ocak ürünlerini daha önce deneyimleyen kullanıcıların yorumları satın almadan önce online alışveriş sürecinde sizlere yardımcı olabiliyor. Ürünler hakkında kafanıza takılan sorulara cevaplar alabiliyorsunuz. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda da sizlere avantaj sağlayabiliyor. Aynı zamanda kullanıcıların vermiş olduğu değerlendirme puanına göre de ürünleri filtreleyebilirsiniz. Bu durum daha kolay bir şekilde karar vermenize yardımcı olabilir. Franke ocaklar ve ocak setleri hakkında; nasıl kullanılır, boyutları nelerdir, ateşleme gözü kaç parçadan oluşuyor, sağladığı özellikler neler gibi sorulara yanıtlar alabilirsiniz. Alışveriş sürecinde yapılan değerlendirmeleri incelemek birçok avantaj sağlayabilir. Sizde aynı şekilde satın aldığınız ürünlere yorum yaparak diğer kullanıcıların faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ürün ile ilgili belirtmek istediğiniz olumlu ya da olumsuz özellikleri de ekleyebilirsiniz.

Franke Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Franke markası ev ürünleri kapmasında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir marka olarak biliniyor. İsviçre Aarburg merkezli olarak ürümlerini gerçekleştiren marka hem dünya çapında hem de Türkiye’de önde gelen markalar arasında yer alıyor. Franke Türkiye’de 1999 yılından itibaren çalışmalarına başlıyor. Ortalama 70 şirketi bulunan marka ankastre ve beyaz eşya kapsamında öne çıkan ürünler geliştiriyor. Mutfak sistemleri kapsamında kaliteli, dayanıklı ve sağlam yapıda ürünler geliştirmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda tasarım ve şıklık bakımından da kullanıcıyı tatmin etmek ana esaslardan oluyor. Evye, davlumbaz, mutfak aksesuarları, armatür, buzdolabı, ankastre kahve makinesi, ocak, fırın, bulaşık makinesi ve çöp sistemleri gibi birbirinden farklı ürünü ürün yelpazesinde bulunduruyor. Kullanıcıların pratik bir kullanım sağlaması da amaçlanıyor. Ürünleri hepsiburada ile pratik bir biçimde inceleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Franke Ocak Fiyatları

98 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yakıt Tipi
Toplam 36 / 98 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?