Yaşadığınız mekanların sıcaklığını arzu ettiğiniz seviyeye getirip, o şekilde tutmayı sağlayan klimalar; evlerde ve ofislerde giderek yaygınlaşıyor. Türkiye’nin gelişen klima markalarından olan FujiPlus, yenilikçi ürünleriyle günlük yaşantınızı oldukça kolaylaştırıyor. Hem ısıtma hem de soğutma için kullanılan klimalar, sıcak yaz günlerinin aranan cihazları arasına giriyor. En uygun klimayı seçebilmek için, BTU olarak da adlandırılan ve bir saat içinde taşınabilen ısı miktarına göre belirlenen ölçütlere dikkat etmek gerekiyor. İdeal BTU kapasitelerine sahip FujiPlus klima çeşitleri ile ortam sıcaklığını aileniz için en iyi derecede tutabilmeniz olanaklı hale geliyor. Gelişen iklimlendirme araçları içinde öne çıkan DC Inverter tipi klimaları seçerek, enerjiden tasarruf edebilmek de mümkün oluyor.

FujiPlus Klima Modelleri

Verimlilik sağlayacak güçlü bir iklimlendirme süreci için klimanızı, kullanacağınız mekana ve yaşam alışkanlıklarınıza göre belirlemeniz önem kazanıyor. DC Inverter tipi modeller, tasarruf yapabilmenize yardımcı olacak çalışma şekilleriyle beğeni topluyor. Farklı soğutma ve ısıtma kapasiteleri sunan zengin model seçenekleri arasından ihtiyacınıza göre bir ürün belirleyebilmeniz kolaylaşıyor. Klima cihazlarında BTU kapasitelerinin yanı sıra çalışma tipine de dikkat etmek gerekiyor. Günümüzde yoğun olarak duvar tipi şeklinde de isimlendirilen Split klimalar kullanılıyor. Odalarınızın güneşi alma biçimlerine göre yerleştireceğiniz klimalar sevdiklerinize konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Sıcak havaların bunaltıcı etkisini azaltacak ürünler, yaz aylarının vazgeçilmez elektronik cihazları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Soğutma ihtiyacının yanı sıra ısıtma için de kullanabileceğiniz FujiPlus klima modelleri, evdeki ısıyı kontrol altında tutmanıza destek oluyor. Çalışma performansları ile her açıdan göz dolduran modeller, yaşam koşullarınızı iyileştiriyor. FujiPlus sağlamlığı ile uzun süre kullanabileceğiniz ürünler, gri ya da beyaz gibi renk seçenekleri ile ev dekorasyonunuza da katkı sunuyor. İdeal enerji ile en uygun verimi alabilme imkanı sunan klimalar, özellikle sıcak günlerde misafirlerinizin beğenisi topluyor. Mekanların sahip olduğu özelliklere göre belirlenecek modeller, soğutma ya da ısıtma kapasitesi oranlarıyla birçok farklı seçenek sağlıyor. Sıcaklıkların artmasıyla önemli bir ihtiyaç halini alan soğutma işlemi için kaliteli klimalar tercih etmeniz yararınıza oluyor.

FujiPlus Klima Fiyatları

Klima alırken birçok özelliğe dikkat etmek gerekiyor. Soğutma ve ısıtma kapasitelerinin haricinde, tüketim değerlerini de incelemek ev ekonomisi açısından oldukça önem kazanıyor. FujiPlus klima fiyatları ve özellikleri sayesinde yüksek performansa sahip olurken tasarruf da yapılabiliyor. A++ enerji sınıfına dahil olan modelleri seçmek ekonomik yönden yarar sağlıyor. Ürünler arasında bulunan DC Inverter klima çeşitleri, yaz mevsiminde artan yoğun çalışma süreçlerinde de işlevsellik sunuyor. Farklı bir çalışma prensibi ile iklimlendirme işlemini gerçekleştiren Inverter özellikli modeller sürekli kullanım halinde avantajlı oluyor. Yaz günlerinde sık sık yararlanacağınız FujiPlus klima modelleri evdeki ortamı serin ve ferah bir hale getiriyor.

Kışın ısıtacak, yazın da serinletecek klimalar kapalı alanlarda geçireceğiniz vaktin kalitesini arttırıyor. Evlerinizde aileniz için ideal bir sıcaklık sağlayacak ürünler ile ofis ortamları da rahatça çalışılabilecek bir hale geliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte yenilikçi fonksiyonlara sahip olan modeller, tasarruf anlamında da gereksinimleri karşılıyor. Soğutma ve ısıtma işlevlerini başarıyla yerine getiren ürünler cebinizi düşünen fonksiyonel yapılarıyla göz dolduruyor. Odanızın ya da ofisinizin boyutlarına uygun BTU kapasitelerini göz önünde bulundurarak alacağınız ürünler hem ortamı en uygun şekilde serinletiyor hem de gereğinden fazla enerji tüketilmesinin önüne geçiyor. Birçok faktörü baz alarak sahip olacağınız modern bir FujiPlus klima modeli sayesinde yazı serin, kışı da sıcak bir mekanda geçirebilmeniz mümkün oluyor.

FujiPlus Klima Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. FujiPlus
  2. Baymak
  3. Samsung
  4. Vestfrost
  5. Hotpoint Ariston
  6. Altus
  7. LG
  8. Demirdöküm
  9. Beko
  10. Indesit
  11. Arçelik
  12. Vestel
  13. Toshiba
  14. Midea
  15. Alarko
  16. Bosch
  17. Gree
  18. Regal
  19. Sigma
  20. York
  21. Airfel
 2. Enerji Sınıfı
 3. BTU (Soğutma Kapasitesi)
 4. Inverter
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Renk
 8. BTU Aralığı
 9. Klima Türü
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Satıcı
 • Marka FujiPlus
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
BAŞA DÖN