Goldmaster Blenderlar

Yemek yaparken yiyecekleri doğramak için kullanılan blenderlar, mutfakta en çok kullanılan elektrikli el aletlerinden biridir. Set halinde ve el blenderı olarak farklı modelleri bulunan blenderlar, mutfakta farklı ihtiyaçlara yönelik kullanılır. Set halinde satılan ürünlerde, karıştırma işlevi olan mikserler ve çeşitli aparatlara sahip ürünler bulunur. Farklı özelliklere sahip blender çeşitlerini farklı markalarda bulabilir, Goldmaster’ın blender modellerini inceleyebilirsiniz.

Goldmaster Blender

Elektronik cihazlardan çeşitli mutfak gereçlerine kadar birçok farklı alet üreten Goldmaster’ın elektrikli mutfak aletleri arasında blender çeşitleri de yer alır. Besinleri karıştırmak ve parçalamak için kullanılan blender çeşitlerinde set halinde satılan blender, sürahi blender, el blenderi, stantlı blender gibi birçok farklı ürünü inceleyebilirsiniz. Mikser çeşitlerine de ulaşacağınız ürünler arasında, özellikleri ve performansları farklı olan pek çok model yer alır.

El blender çeşitleri arasında özellikle yüksek performans ve sessiz çalışma fonksiyonları ile öne çıkan Liza serisi ve hız ayar düğmeleri ile kolay bir kullanım sunan Arya serisine ulaşabilirsiniz. Sade tasarımları ile tercih edilen Goldmaster el blender çeşitlerinden, daha yüksek performanslar sunan ürünlere de erişebilirsiniz. Setlerde ise özellikle tasarımları ile dikkat çeken ürünler yer alır. Sürahi blenderlar arasında ise buz kırma özelliği, sağlıklı cam haznesi ve makinede yıkanabilme özelliği ile sizlere kolay ve pratik bir kullanım sunan ürünler bulunur. Çubuk blender aparatına sahip Goldmaster mikserler ise hem işlevsel tasarımı ile mutfakta az yer kaplar hem de çırpma, karıştırma ve doğrama gibi işlemleri tek makinede halletmenize imkan verir.

Goldmaster Blender Seti

El blenderları dışında çeşitli parçalardan oluşan blender setlerine ulaşabilirsiniz. Çırpıcı haznesi, süt ve yumurta çırpma aparatı gibi farklı parçalardan oluşan setler, mutfakta pratik bir kullanıma sahiptir. Özellikle güçlü çırpma özelliği ve hız ayarlarına sahip ürünler ile istenilen hızda ve kıvamda karıştırma işlerini halledebilir, hazne ebatları farklı olan setleri inceleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçakları ile doğrama işlemlerini hızlı yapan blender setlerini tercih edebilirsiniz.

Çırpma, rondo, blender ve köpürtücü gibi farklı işleri kolayca yapan setleri inceleyerek, aparat çıkarma düğmesi olan ürünleri seçebilir, kolayca kullanabilirsiniz. Çırpma aparatı bulunan setler arasında süt köpürtmek için farklı aparatı ile satılan ürünler de yer alır. Özellikle kremşanti gibi farklı besinleri hazırlamak için ideal olan setler, geniş işlem haznesi ile çorbadan içeceklere kadar birçok şeyi kolayca karıştırmanıza imkan verir. Normal ve ekstra hız ayarı ile yiyeceklere istediğiniz kıvamı vermenizi sağlayan setleri inceleyebilirsiniz.

Goldmaster blenderlar arasında şık ve modern tasarımı ile dikkat çeken ürünler de bulunur. Aparatları hazne kısmının üzerine yerleştirilerek mutfakta kolayca muhafaza edilen ürünler, ergonomik tutacak kısımları ile kolay bir kullanım sunar. İdeal ebatlarının yanında şık tasarımı ile dikkat çeken setleri farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Özellikle stant ile satılan setler mutfağınıza şık ve modern bir görünüm katacaktır.

Goldmaster Blender Fiyatları

Modelleri, özellikleri ve performansları değişen Goldmaster blenderlar farklı fiyat aralıklarına sahiptir. El blenderlarının fiyatları hız ayarı ve sessiz çalışma özelliği gibi fonksiyonlarına bağlı olarak değişir. Paslanmaz çelik bıçakları, çelik şaftı ve farklı kapasitelerde haznesi olan ürünler oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunulur. Sürahi blender çeşitleri ve blender aparatlı mikser setleri ise farklı bütçelere hitap eder.

Set halinde satılan blender çeşitleri ise aparatlarına ve modellerine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Mikser özelliği, süt köpürtme aparatı ve doğrayıcı rende aparatları ile satılan Goldmaster blenderlar uygun fiyatlara sahiptir. Cazip fiyatlı setler arasında özellikle şık standı ile satılan ve ergonomik tasarımı ile dikkat çeken ürünleri tercih edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Goldmaster Blender Fiyatları

Marka
El Tipi Blender
Çoklu Set
Sürahili / Smoothie Blender
Siyah
Beyaz
Kırmızı
Pembe
Mor
Inox
Antrasit
Gold
Bej
Gri
Mavi
Mürdüm
Yeşil
Güç (W)
Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22003/goldmaster