Blender, yaygın şekilde kullanılan elektrikli mutfak araçları arasında yer alıyor. Parçalama, doğrama, karıştırma ve çırpma işlevleri bulunan alet, hızlı ve etkili sonuç almayı sağlıyor. Grundig markası tarafından üretilen blender modelleri, etten sebzeye, dondurulmuş ürünlerden meyveye kadar katı gıdaları farklı büyüklüklerde parçalamak, sıvı formda soslar, karışımlar ve içecekler yapmak, arzu edilen kıvamda çorba ve püre çeşitleri hazırlamak amacıyla kullanılıyor. Markanın blender çeşitleri içerisinde el tipi, sürahili / smoothie ya da çoklu set tipinde model seçenekleri bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar, ihtiyaçları doğrultusunda Grundig blender model seçimi yapma şansı elde ediyor.

Pratik, Kaliteli ve Kullanışlı 

 • Grundig markasının blender modellerinde malzeme kalitesi dikkat çekiyor ve beğeni topluyor. Metal gövde, tritan şişe, cam sürahi ve doğrama kabı gibi tasarım detayları, uzun ömürlü kullanım ve estetik bir görüntü ortaya çıkarıyor.
 • Sürahili / smoothie tip Grundig blender modelleri, kapaklı tritan şişe tasarımları nedeniyle hazırlanan karışımların kapalı olarak muhafaza edilmesini ve kullanıcının yanında taşıyabilmesini mümkün kılıyor.
 • Blender modellerinin çalışma esnasında sıçrama meydana gelmesinin önüne geçen ayak tasarımı, etrafın beklenmedik biçimde kirlenmesinin önüne geçiyor.
 • Doğrama kapları ve sürahilerin üzerinde bulunan ölçekler, herhangi bir tarif uygulanırken ihtiyaç duyulan miktarda malzeme kullanılmasına olanak sunuyor.
 • Kolay biçimde monte edilebilen ve çıkarılabilen parçalar sayesinde Grundig blender çeşitleri, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde temizlenebiliyor. Markanın blender modellerinin aksesuarları, bulaşık makinesinde yıkanmak için uygun olmaları nedeniyle elde yıkama zorunlulukları bulunmuyor.
 • Son derece güçlü ve keskin bıçaklara sahip olan Grundig blender modellerinde çelik malzeme kullanılarak üretilmiş bıçaklar kullanılıyor. Dolayısıyla blender kullanarak buz ve badem gibi sertlik seviyeleri yüksek ürünler parçalamak bile sorun yaratmıyor.

Çok Fonksiyonlu Grundig Blender Setleri

 • Tek başına birçok fonksiyonu yerine getirebilen Grundig blender setleri, kullanıcıları farklı fonksiyonlar için birden fazla elektrikli mutfak aleti satın alma külfetinden kurtarıyor.
 • Değiştirilebilir parçaları sayesinde saniyeler içerisinde fonksiyon değişikliği yapılabilen blender setleri, kullanıcılara ciddi oranda zaman kazandırıyor.
 • Sadece tek bir elektrikli alet kullanarak birkaç elektrikli aletin işlevinden aynı anda yararlanmak, özellikle küçük mutfaklar için depolama alanı konusunda tasarruf sağlamak anlamına geliyor.
 • Vakumlama teknolojisi bulunan Grundig blender çeşitleri, karıştırma işlemi öncesinde hazne içerisinde yer alan havayı dışarı çıkararak gıdaların oksijenle tepkimeye girmesini engelliyor. Bu sayede başta meyve ve sebzeler olmak üzere gıdaların renkleri ve besin değerleri korunmuş oluyor. Karıştırma işlemi sona erdikten sonra buzdolabı içerisinde uygun saklama koşullarında tutulan karışımlar, tazeliklerini bir gün boyunca devam ettiriyor.

Grundig Blender Özellikleri

 • Grundig blender fiyatları, her ürün için farklı tasarım, üretim malzemesi ve çalışma gücü söz konusu olduğundan model özelinde değişkenlik gösteriyor.
 • 350 watt ile 1800 watt arasında değişen farklı güç seçenekleri olan Grundig blender modelleri, kullanıcılara kullanım amacına göre ürün tercihinde bulunma olanağı veriyor.
 • Markanın ürünleri, kullanıcılara teknik özelliklerin yanı sıra fiziksel görünüş bakımından da çeşitlilikle sunuluyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinde farklı renk ve görünüşe sahip model seçenekleri bulunuyor.
 • Her modelde aralarında turbo özelliğinin de yer aldığı hız seviye seçenekleri olması, kullanıcıların parçalama, rendeleme, çırpma, karıştırma ve buz kırma işlemleri sırasında kontrolü tamamen ellerinde bulundurmalarını mümkün hale getiriyor. Hız ayarı sayesinde kullanıcılar, taneli ya da pürüzsüz çorba çeşitleri, farklı yoğunluklarda soslar ve iriliğini kendi belirledikleri parçalama işlemleri yapabiliyor.
 • Kullanıcılar, gövde malzemesi, bıçak özelliği ve hazne kapasitesi gibi detaylara göre de model seçimi gerçekleştirebiliyor.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Blender Fiyatları

Marka
El Tipi Blender
Çoklu Set
Sürahili / Smoothie Blender
Beyaz
Inox
Siyah
Antrasit
Kırmızı
Siyah Inox
Güç (W)
DSACategoryId/2147483637/22001/22003/grundig