Grundig bulaşık makinesi, tercih edilen bulaşık makinesi markalarında arasında yer alıyor. Grundig bulaşık makineleri birden fazla modele sahip olduğu için tercih modeller arasından kişiye en uygun olana göre yapılıyor. Özellikle yoğun bulaşık problemi yaşayanların ve suyu daha az kullanmak isteyenlerin tercihi bulaşık makinesi oluyor. Bu sayede hem sudan tasarruf ederken hem de bulaşıklar daha kısa sürede yıkanıyor. Uzun yıllardır kullanılan ve artık günlük hayatın bir parçası haline gelen bulaşık makinesi irili ufaklı pek çok ev ve iş yerinde kendisine yer edinebiliyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ürüne bulaşıkları dizmek ve sonrasında uygun bir programda çalıştırmak yeterli oluyor. Özellikle elde bulaşık yıkama sürecini büyük oranda azaltan Grundig bulaşık makineleri kendi içerisinde farklı programlara ve farklı kapasitelere de ayrılabiliyor. Grundig bulaşık makinesi 5 programlı olabildiği gibi daha fazla olan örnekleri de bulunuyor. Grundig bulaşık makineleri tercihi yapılıyor iken önemli olan kullanılacağı yer ve ihtiyaç faktörü oluyor. 

Grundig Bulaşık Makinesi Özellikleri

Grundig bulaşık makineleri elektronik ürünler olup birtakım özelliklere sahip oluyor. Bu özellikler aynı marka bulaşık makineleri içerisinde farklı modeller bulunuyor. Bu nedenle Grundig bulaşık makineleri farklı özelliklere sahip olabiliyor. Bir üst veya alt modeli olan örnekler farklı özellikleri ile biliniyor. Bu sayede tercih yapmak için pek çok alternatif de bulunuyor. Grundig bulaşık makinesi özellikleri arasında en öne çıkan ise glass care özelliği oluyor. Glass care özelliği ile makine içerisinde bardakların lekelenmesini önleyen bir sisteme sahip oluyor. Bu sayede bardaklar ilk günkü gibi parlak ve çiziksiz görünüme ulaşıyor. Bazılarında ise otomatik kapı açma özelliği bulunuyor. Grundig otomatik kapı açma özelliği ile program sonlandığı anda kapı otomatik olarak kendisini açıyor. Bu sayede buhar bittiği anda çıkıyor ve bulaşıklarda su lekesi görme oranında ciddi azalmalar öne çıkıyor. Hızlı 58 programı olarak bilinen program da Grundig bulaşık makineleri içerisinde kendisini gösterebiliyor. Bu sayede bulaşıklar en hızlı şekilde 58 dakika içerisinde yıkıyor. Bunlar gibi pek çok özellikle Grundig bulaşık makineleri içerisinde ürüne bağlı olarak değişim gösteriyor. Aynı zamanda bu ürünler farklı motor tiplerine göre sepetlerin taşınabilir olup olmamasına ve göstergelerine göre dahi değişiklik gösterebiliyor.

Grundig Bulaşık Makinesi Modelleri

Grundig bulaşık makinesi modelleri kapasitesine bağlı olarak değişim gösteriyor. Bulaşık makineleri özgün özellikleri ile değişim gösteriyor olsa da esas belirleyici kapasite oluyor. Grundig bulaşık makinesi içerisinde iki çeşit model bulunuyor. İki çeşit kapasiteden biri 13 kişilik iken diğeri ise 14 kişilik oluyor. Bu durum tabak koyma bölümünün kapsamı, bardak koyma bölümünün kapsamı gibi alanlarda genişliğe veya daralmaya gidilmesini sağlıyor. 

  • 13 Kişi Kapasiteli Grundig Bulaşık Makinesi Modelleri

Bulaşık makinelerinde kapasiteler, makinede yıkanabilecek ürünlerin kapasitesi hakkında bilgi veriyor. 13 kişi kapasiteli Grundig bulaşık makinesi modelleri 13 kişiyi kapsayacak bulaşıkların konulabileceği makine oluyor. 13 kişilik çatal, kaşık ve bıçak seti ile birlikte 13 kişilik tabak, bardak alanları ve tencere bölümleri bulunuyor. 

  • 14 Kişi Kapasiteli Grundig Bulaşık Makinesi Modelleri

14 kişi kapasiteli Grundig bulaşık makinesi modelleri daha geniş bir boyuta sahip. İçerisine konulacak her bulaşık toplamda 14 kişilik kapasiteye sahip olarak tasarlanıyor. Bu sayede daha fazla malzeme alabiliyor. Daha geniş aileler bu versiyonu tercih edebiliyor. 

Grundig Bulaşık Makinesi Program Çeşitleri

Grundig bulaşık makineleri, kapasiteleri ile birlikte farklı programlara da ayrılabiliyor. Özellikle program sayısı makinenin kullanım çeşitlerini belirlenmesi açısından önem arz ediyor. Bu programlar Grundig marka bulaşık makineleri için 4 farklı alternative ayrılıyor. 5 programlı, 6, 8 ve 9 programlı olarak örnekleri bulunuyor. Program sayısı arttıkça makinenin kullanımı da çeşitleniyor. Grundig bulaşık makinesi program çeşitleri arasından seçim yaparken programları bilmek önem kazanıyor.

5 programlı Grundig bulaşık makinesi çeşitleri içerisinde ekonomi 50 derece, yoğun 70, optimum 65, hızlı 58 ve mini 30 alternatifleri bulunuyor. Süreye ve ısıya bağlı olarak gruplanan bu programlarda kişiler o anki ihtiyaçlarına göre tercih yapabiliyorlar. 6 programlı Grundig bulaşık modelleri içerisinde de optimum 65 bulunmuyor ve onun haricindeki her şey bulunuyor. Aynı zamanda ön yıkama ve otomatik alternatifleri de buraya ekleniyor. Böylelikle çeşitlilik artıyor. 8 programlı Grundig marka bulaşık makineleri içerisinde bunlara ek olarak karma ve hassas 40 da yer alıyor. Özellikle daha dikkat edilmesi gereken bulaşıkları olanlar için hassas seçeneği önem kazanıyor. 9 programlı bulaşık makinesinde ise ekstra hijyen programı da ekleniyor. Özellikle hijyene ve makinenin temizliğine dikkat edenler için bu program önem kazanıyor. Bulaşıklar olması gerekenden çok daha hijyenik sonuçlar elde edebiliyor.

Grundig Bulaşık Makinesi Renkleri

Grundig bulaşık makinesi renkleri gri ve beyazdan oluşuyor. Ancak bunların farklı isimlendirmeleri de söz konusu oluyor. Özellikle grideki ton ayrımı bulaşık makinelerinin rengini de değiştiriyor. Beyaz standart bir renk iken gri gümüş ve inkos olarak ayrılıyor. Bunu belirleyen ise malzeme faktörü oluyor. Grundig bulaşık makinesini kaplayan dış çeperin malzemesi ile renk örtüşüyor. İnoks paslanmaz çelik olması nedeni ile pek çok durumdan etkilemez ve inoks rengi olan griyi Grundig bulaşık makinelerinde görmek mümkün. Aynı zamanda bunlar parmak izi bırakmayan inoks olduğundan diğerleri arasında öne çıkıyor. Gümüş rengi de daha tok bir gri oluyor ve farklı bir görüntü de oluşturuyor. 

Grundig Bulaşık Makinesi Nasıl Kullanılır?

Grundig bulaşık makinesi kullanım için öncelikle bulaşıkları doğru yerleştirmek gerekiyor. Bunu ürünün açıklama kağıdından okuyabilmek de mümkün oluyor. Bulaşıklar doğru bir biçimde yerleştirildikten sonra sıvı veya katı olan bulaşık temizleyici ürün gerekli yere konuluyor. Ardından bulaşık makinesi için en uygun program seçiliyor. Bu durum sizlerin aldığı makineye göre değişiklik gösteriyor. Makinedeki program çeşitleri arasından biri seçiliyor. Ardından ise başlat tuşuna basılıyor. Grundig bulaşık makinesi nasıl kullanılır sorusu için genel bir cevap olarak bu verilebiliyor. Ancak makine üzerinde otomatik kapı açılması gibi özellikler de bulunabiliyor. Böylelikle işlem bittikten sonra kapak kendi kendine açılıyor. Grundig bulaşık makinesi yorum ve önerileri de dikkate alınabiliyor. Çünkü çalışma süreci makine bazında bazen değişiklik gösterebiliyor. 

Grundig Bulaşık Makinesi Fiyatları

Grundig bulaşık makineleri pek çok alternatifi bünyesinde barındırıyor. Bu ürünler her yeni teknoloji ile biraz daha katlanıyor ve çeşitleniyor. Aynı amaca hizmet ediyor olsa da bu amacı nasıl, ne kadar zamanda ve ne şekilde gerçekleştirdiği önem kazanıyor. Aynı zamanda Grundig bulaşık makineleri içerisinde sonuç da etkili oluyor. Çıkan bulaşığın çok daha iyi görünmesi ve doğru program seçimi önem arz ediyor. Grundig bulaşık makinesi fiyatları da bunlardan etkileniyor. Program sayısı, malzemesi ve ebatı gibi etkiler Grundig bulaşık makinesi çeşitleri için belirleyici oluyor. Bu nedenle Grundig bulaşık makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken faktörler bulunuyor. Hepsiburada üzerinden çeşitlere sahip olan Grundig bulaşık makinesine erişim artık pratik bir hal alıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Bulaşık Makinesi

16 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Enerji Sınıfı
Toplam 16 / 16 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?