Köklü Alman firması Grundig, dayanıklı ve sessiz çamaşır makinesi modelleriyle öne çıkıyor. 70 yıldır güvenle üretmeye devam eden Grundig, çevre dostu, geri dönüştürülebilir ürünler kullanıyor. Koç grubu güvencesi ile satış hizmeti sunan Grundig, yaygın teknik hizmet servisi sağlıyor.

Hızlı yıkama ve durulama modlarıyla öne çıkan Grundig çamaşır makineleri, bakteri ve mikropları ortadan kaldırarak daha temiz çamaşırlar sunuyor. Yüksek sıcaklıkta yıkama gücü ve sağladığı fiyat avantajlarıyla öne çıkan Grundig marka yıkama sistemleri zengin ürün çeşitliliği ile göz dolduruyor.

Grundig Çamaşır Makinesi Fiyatları

Minimum enerji ile maksimum üretim gerçekleştirmeyi amaçlayan Grundig, A+++ enerji sınıfı çamaşır makineleri ile -40% daha az elektrik harcıyor. Grundig çamaşır makinesi modelleri, minimal ve şık hatlara sahip tasarımları ile göz dolduruyor.  

Eco Motor, mekanik sürtünmeyi ortadan kaldırarak daha az enerji tüketimi sağlıyor. Değişken devir teknolojisi sayesinde güç tüketimini azaltarak verimliliği arttıran Grundig, güçlü bir performans vadediyor. Ana yıkama programında yalnızca 52 dB’lik ses üreten Inverter Eco Motor sayesinde günün her saatinde çamaşır yıkama işlemi gerçekleştirilebiliyor. 

Grundig çamaşır makinesi fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor. Grundig çamaşır makineleri, A+++ enerji tüketim seviyeleriyle kullanılan güç miktarını düzenleyerek kontrol altına alıyor. A+++ enerji tüketimiyle bütçeyi koruduğu gibi doğayı da koruyan Grundig markası, zararlı gaz salınımını önlemeye yardımcı oluyor. Zengin ürün seçeneklerine bağlı olarak ürün fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Teknik servis hizmetiyle sorunlara çözüm odaklı yaklaşan Grundig, kaliteyi güvence altına alıyor. 

Kullanım özellikleri ile öne çıkan Grundig buzdolapları, birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuyor. Teknoloji markası Grundig, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla kolayca kullanıma hazır hale geliyor. Grundig marka yıkama sistemleri kıyafetleri bakterilerden arındırarak güçlü temizleme sağlıyor. Geniş iç hacmi ve çalışma kapasitesiyle fazla enerji tüketiminin önüne geçerek tasarruf ediyor. 

Grundig Çamaşır Makinesi Modelleri

Yünlü giyecekler için özel koruma programı sunan Grundig çamaşır makinesi modelleri, yünden üretilen kıyafetleri düşük su sıcaklığında yıkayarak çekmelerini önlüyor. Yenilikçi tambur tasarımıyla yün liflerinde gevşeme ve sürtünmeye bağlı olarak ortaya çıkan deformasyonları ortadan kaldırıyor. Grundig, kullandığı düşük sıcaklık ve motor devri sayesinde yünden üretilen kıyafetleri temizlerken aynı zamanda topaklanmayı önlüyor.

Grundig tarafından geliştirilen Kazan Temizleme Programı, çamaşır makinesinin gözeneklerinde, tamburda ve borularda biriken kirlerin ve mikropların yok edilmesine yardımcı oluyor. 70 derecedeki sıcak su, yüksek devirde çalışma özelliği sayesinde kötü koku ve çamaşır makinesi arızası gibi sorunlara sebep olan kir ve deterjan kalıntılarını yok ediyor. 

Grundig özel tambur tasarımıyla çamaşırlarınızın yıpranmasını engelliyor. Çeliğin özel bir sistemle preslenmesi ile oluşturulan tambur, güçlendirilmiş malzemeden üretiliyor. Sürdürülebilirliğe önem veren Grundig tarafından tasarlanan tambur, tamamen doğa dostu, geri dönüştürülebilir malzemeden üretiliyor. Darbe ve sarsıntılara dayanıklı, çatlama ya da kırılma gibi problemlere neden olmayan tambur, uzun ömürlü kullanım vadediyor. 

Perdeler, gömlekler, koyu renkli giysiler, pamuklu ve bebek kıyafetleri için birbirinden farklı yıkama programları sunan Grundig kumaş türüne özel yıkama fonksiyonları sunuyor. AquaFusion+ ve elektronik su kontrol sistemiyle güven altında yıkama işlemi gerçekleştiren Grundig marka çamaşır makineleri, hızlı ve kaliteli hizmet sunuyor. Özel leke programıyla 24 farklı lekeyi temizleyebilen Grundig, en zorlu sayılabilecek lekelerle başa çıkıyor. Pamuklular için tasarlanan programa göre daha uzun süre ve daha yüksek sıcaklıkta çalışan leke programı, yoğun, orta ve hafif olmak üzere 3 farklı yıkama seçeneğiyle çamaşırların korunmasına yardımcı oluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Grundig Çamaşır Makinesi Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Grundig Çamaşır Makineleri
  2. Bosch Çamaşır Makineleri
  3. Arçelik Çamaşır Makineleri
  4. Siemens Çamaşır Makineleri
  5. Vestel Çamaşır Makineleri
  6. Samsung Çamaşır Makineleri
  7. Regal Çamaşır Makineleri
  8. LG Çamaşır Makineleri
  9. Altus Çamaşır Makineleri
  10. Hoover Çamaşır Makineleri
  11. Profilo Çamaşır Makineleri
  12. Hotpoint Ariston Çamaşır Makineleri
  13. Beko Çamaşır Makineleri
  14. Electrolux Çamaşır Makineleri
  15. Miele Çamaşır Makineleri
  16. Vestfrost Çamaşır Makineleri
  17. Moyu Çamaşır Makineleri
  18. SEG Çamaşır Makineleri
  19. Finlux Çamaşır Makineleri
  20. Teka Çamaşır Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Enerji Sınıfı
  1. A+++
 4. Yıkama Kapasitesi
  1. 10 kg
  2. 9 kg
  3. 8 kg
  4. 7 kg
 5. Kurutmalı
 6. Maksimum Devir Hızı
 7. Değerlendirme Puanı
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Kontrol Paneli
 11. Renk
  1. Beyaz
 12. Ek Özellikler
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı
 • Marka Grundig
DSACategoryId/2147483637/235604/155121/grundig
Başa dön