Grundig çamaşır makinesi modelleri sahip oldukları teknolojik donanımlarla farklı kumaş ve renklere sahip tekstil ürünlerinize özel yıkama programları sunuyor. Sade ve modern tasarımlarıyla bulundukları ortamın dekorasyonuna da katkı sağlayan çamaşır makineleri hayatınızı kolaylaştıran nüanslar içeriyor. Tüm yaşam alanlarınızda kullanımınıza uygun modeller arasında kendinize ve yaşam tarzınıza en uygun seçeneği bulma şansınız var.

Etkin Yıkama Az Enerji

Grundig çamaşır makinesi modelleri az enerji harcayarak etkin yıkama sağlayan teknolojik donanımlara sahip oluşuyla ön plana çıkıyor. Ürünlerde yer alan 16 ve daha fazla program sayesinde giysilerinizi ve diğer tekstil eşyalarınızı özelliklerine uygun ısı ve sıkma derecesinde yıkayabiliyorsunuz. Kullanım talimatları doğrultusunda çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun yünlü giysilerinizi korunaklı şartlarda, düşük sıcaklıktaki suyla ve uygun devirde yıkama şansınız oluyor. Böylelikle kıyafetlerinizin formunda bozulma olmuyor. Grundig çamaşır makineleri düşük motor devirleri sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor ve yıkanan ürünlerdeki yıpranmaları önlüyor. İnovatif tambur tasarımına sahip olan modeller, giysilerinizdeki yün liflerini gevşetmezken sürtünmeye bağlı deformasyonların da önüne geçmeyi başarıyor. 

Grundig çamaşır makinelerinin birçok faydası bulunuyor:

 • Ürünler hijyen programı sayesinde bebek kıyafetleri, çarşaf, nevresim ve iç çamaşırı gibi hassasiyet gerektiren çamaşırlar için yüksek ısıda, uzun süreli ve yoğun bir yıkama programı sağlıyor.
 • Ürünlerde yer alan hijyen programı alerjik reaksiyonlara sahip sevdiklerinizin çamaşırları için büyük önem arz ediyor. 
 • Dinamik rezistansla donatılmış modellerde yer alan çocuk kilidi, miniklerin makineyle oynamasını ve olası tehlikeleri önlüyor.
 • Makinelerinizin tüm kontrolleri dijital kontrol paneli üzerinden yapılabiliyor. 
 • Su taşması, su kesintisi gibi olumsuzluklar ikaz özellikleriyle size bildiriliyor, bu da güvenli kullanıma olanak sağlıyor.
 • Makineler, 0-24 saat aralığında ayarlanabilir zaman programı donanımı sayesinde, iç aydınlatma özelliğiyle yetersiz ışıkta bile size kolaylık sunuyor. 

Güvenli Hijyen ve Temizlik 

Grundig çamaşır makinelerinde yer alan kazan temizleme programıyla makinenizi uzun süre ilk günkü haliyle kullanma imkanınız oluyor. Standart programlara göre daha yüksek sıcaklık ve devirle çalışan kazan temizleme programı, makinelerin tambur ve borularında biriken kir ve mikroplar hızlıca yok ediyor. Sıcak su ve yüksek devir sayesinde çamaşır makinelerinizde oluşabilecek arıza ve kötü kokular önleniyor. Bu şekilde kir ve deterjan kalıntıları ortadan kalkıyor. Grundig modelleri çamaşırlarınıza mükemmel temizlik sağlamakla kalmıyor, makinelerinizin temizliğini de sağlıyor. Ürünlerin yüksek teknolojiyle geliştirilen filtre sistemleri sayesinde bozuk para, mendil, düğme ve benzeri maddeler yıkanma esnasında pompa pervanesine takılmıyor. Bu sayede atık suyun kolayca tahliye olmasını sağlayan pompanın kullanım ömrü uzuyor.

 • Güçlü performans gösteren teknik bileşenler modellere göre farklılık gösterdiğinden yaşam tarzınıza en uygun olan ürünü seçmeniz öneriliyor.
 • Dayanıklı malzemelerden üretilen makineler taşıma koşullarına uygun şekilde paketlenerek, kutusunda kullanım kılavuzlarıyla beraber gönderiliyor. 
 • Çamaşır makinenizin pamuklu ekonomik ayarı ile orta derecede kirli, keten ve pamuklu çamaşırlarınızı yıkama olanağınız var.
 • Etek, gömlek, pantolon, bluz gibi sentetik karışımlı ya da tam sentetik kıyafetlerinizi sentetik programı sayesinde daha kısa sürede, hassas şekilde yıkayabiliyorsunuz. 
 • Perde ve tüllerinizin ön yıkama ve kırışıklık azaltma fonksiyonlarını seçerek yıkama imkanınız mevcut. 
 • Grundig çamaşır makinelerinizi daha uzun ömürlü ve sorunsuz kullanmak için ürünlerin düzenli aralıklarla temizlenmeleri fayda sağlıyor. 

Grungid Çamaşır Makinesi Fiyatları 

Televizyon ve radar konusunda dünya çapında bilinirliğe sahip ‌Alman markası Grundig günümüzde küçük ve büyük ev aletlerinden eğlence elektroniği alanlarına uzanan geniş bir ürün seçkisiyle size ulaşıyor. Marka, beyaz eşya sektöründe de tercih ediliyor. ‌Özel teknolojik donanımları sayesinde ses kontrolü, yüksek seviyede enerji tasarrufu ve uzun ömürlülük gibi birçok özelliğin yer aldığı Grundig çamaşır makinesi fiyatları, modellerin donanımına göre değişiklik gösteriyor. Çamaşır yıkama kapasiteleri, motor özellikleri, ayar çeşitlilikleri, ses donanımları, tasarım ve benzeri çok sayıda parametreye göre ürünlerin fiyat aralıkları değişiklik gösteriyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Çamaşır Makinesi Fiyatları

17 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Samsung
Beko
Profilo
Vestel
LG
Altus
Hoover
Grundig
Regal
Electrolux
Vestfrost
Windsor
Finlux
Daewoo
Haier
SEG
Miele
10 kg
9 kg
8 kg
7 kg
Beyaz
Gri
Gümüş
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yıkama Kapasitesi
Toplam 20 / 20 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?