Hoover Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi, bir mutfağın olmazsa olmaz ekipmanlarındandır. Sizleri bulaşık yıkama gibi bir zahmetten kurtarmasının yanında, bulaşık yıkanırken harcanan suyu ve enerjiyi minimize eden bu makineler son derece çevre dostudur.

Beyaz eşya sektörünün öncülerinden birisi olan Hoover'in ürettiği bulaşık makineleri de gerek performansları gerekse enerji ve su tasarruflarıyla kullanıcılarının beğenisini toplar.

Hoover Bulaşık Makinesi

100 yılı aşkın bir süredir teknoloji üreten Hoover, mühendisliğin en ince detaylarıyla tasarlanan bulaşık makineleriyle kullanıcılarının karşısına çıkar. Bir ekol olan İtalyan mühendisliğiyle üretim yapan marka, kurulduğu tarih olan 1908 yılından bugüne, tüm dünyadan kullanıcılarının hizmetindedir.

Hoover, ürettiği bulaşık makinelerindeki program çeşitliliği, farklı boyut ve tasarımlardaki modelleriyle dikkat çeken bir markadır. Siz de geniş ürün portföyüyle, tüm Türkiye'ye dağılmış satış ve yetkili servis noktalarıyla hizmet veren bu markayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Hoover Bulaşık Makinesi Fiyatları

Hoover bulaşık makinelerinin fiyatları, ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan A++ sınıfı makineler, enerji tüketimi daha yüksek olan A+ modellere göre, daha yüksek fiyata sahiptirler.

Bulaşık makinesinin boyutu da fiyatı belirleyen etmenlerden birisidir. Boyut, makinenin yıkama kapasitesini belirleyen bir faktördür. Makinenin boyutu arttıkça, yıkayabileceğiniz bulaşık miktarı ve fiyat da paralel olarak artar.

Bulaşık makinelerinin fiyatını etkileyen önemli özelliklerden birisi de program sayısıdır. Yüksek programlı makineler, farklı türden bulaşıkları ve lekeleri yıkayabilme özelliğine sahiptir. Kullanıcılarına birçok yıkama alternatifi sunan bu makinelerde, program sayısına bağlı olarak fiyat da yükselir.

Hoover Bulaşık Makinesi Modelleri

Bulaşık makinenizden memnun kalmak ve maksimum verimliliği elde etmek için, ihtiyacınıza uygun bir model seçmeniz oldukça kritiktir.

Eğer ürün fiyatından ziyade, uzun süreli enerji maliyetini düşünüyorsanız, A++ bulaşık makinesi almak sizin avantajınıza alacaktır. Enerji tüketimi oldukça düşük olan bu modeller, daha yüksek satış fiyatına sahip olsalar da uzun süreli kullanım sonunda daha kârlı olabilirler. Ayrıca çevreci olmaları da birçok insanın A++ sınıfı bulaşık makinelerini tercih etmelerine neden olur.

Hoover bulaşık makineleri arasından seçim yaparken, dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi de yıkayacağınız bulaşık miktarıdır. Eğer bulaşıklarınız genellikle fazlaysa ya da makinenizi restoranlar, cafeler için satın alıyorsanız 80X60 gibi büyük modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Fazla miktarlarda bulaşığın yıkanması durumunda, büyük makineler daha başarılı temizlik sağladıkları gibi, daha yüksek enerji verimliliğiyle çalışırlar.

Yıkama zamanınız değişken bir aralıktaysa ya da bulaşık çeşitliliğiniz fazlaysa, program sayısı yüksek modelleri seçmeniz, sizin açınızdan daha doğru olacaktır. 11+ programa sahip olan modeller, birçok farklı yıkama alternatifi sunarlar. Bununla birlikte, fazla sayıda programa ihtiyacınızın olduğunu düşünmüyorsanız 6 - 10 arası program sunan modeller de sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Beyaz, gri, inox gibi farklı renklerde üretilen Hoover bulaşık makineleri, solo ve ankastre olmak üzere farklı modellere kullanım şekillerine ayrılmıştır.

Hoover Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Hoover, 100 yılı aşkın tarihi boyunca kullanıcılarında memnuniyet yaratmış bir markadır. Beyaz eşya sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren markanın ürün kalitesi, kullanıcılarının yorumlarına da yansımış durumdadır.

Hoover'in fiyat - kalite performansının yüksek olması, marka ile ilgili öne çıkan kullanıcı yorumları arasında yer alır.

Gerek Türkiye'den gerekse diğer ülkelerden geri bildirimde bulunan kullanıcıların en çok memnun kaldıkları noktalardan birisi de, Hoover bulaşık makinelerinin oldukça fazla yıkama programına sahip olmasıdır. Farklı hızlarda ya da farklı sıcaklıklarda yıkama yapmak istiyorsanız, bulaşıklarınızdaki kirin sıradan yıkama programlarıyla temizleneceğini düşünmüyorsanız, çok programlı bu makineleri siz de çok seveceksiniz

Hoover bulaşık makinelerinin, bulaşık ağırlığına göre farklı boyutlarda üretilmesi de kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer noktadır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hoover Bulaşık Makinesi Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hoover Bulaşık Makineleri
  2. Bosch Bulaşık Makineleri
  3. Arçelik Bulaşık Makineleri
  4. Siemens Bulaşık Makineleri
  5. Vestel Bulaşık Makineleri
  6. Profilo Bulaşık Makineleri
  7. Altus Bulaşık Makineleri
  8. Electrolux Bulaşık Makineleri
  9. Miele Bulaşık Makineleri
  10. Regal Bulaşık Makineleri
  11. Samsung Bulaşık Makineleri
  12. Beko Bulaşık Makineleri
  13. Vestfrost Bulaşık Makineleri
  14. Grundig Bulaşık Makineleri
  15. LG Bulaşık Makineleri
  16. SEG Bulaşık Makineleri
  17. Empero Bulaşık Makineleri
  18. Teka Bulaşık Makineleri
  19. Candy Bulaşık Makineleri
  20. Finlux Bulaşık Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
  1. Beyaz
  2. Gri
 5. Program Sayısı
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 8. Yükseklik (cm)
 9. Genişlik (cm)
 10. Derinlik (cm)
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Güncel Değerlendirme
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Hoover
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/hoover
Başa dön