Beyaz eşyalar, teknolojik özellikleri ile evlerde ve işyerlerinde kullanımlarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Mutfak gereçleri ve ev aletlerinde önemli gereksinimler olarak yer alıyor. Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri geliştirilmiş özellikleri ile her evin ihtiyacı olarak bulunuyor. Bulaşık makineleri farklı markaların, farklı teknik özellikleri ile yer alıyor. Hoover markası da bu markalar içerisinde beyaz eşya üretimi ile beğeninize uygun beyaz eşya ürünleri sunuyor. Bulaşık makineleri, her evin ihtiyacı olarak mutfakta yerini alıyor. Program özellikleri, zaman ayarları, su tasarruflu programları ile bulaşık makineleri farklı teknik özelliklere sahip. Hoover bulaşık makinesi de program özellikleri ve teknik yapısı ile bu modeller içerisinde yerini alıyor. Hoover bulaşık makinesi ankastre özelliği ile kullanıcıya alternatif modeller sunuyor. 5 programlı bulaşık makinelerinden, 12 programlı bulaşık makinelerine kadar farklı sayılarda programlara sahip modellerden oluşuyor. Hoover bulaşık makinesi çeşitleri içerisinde bluetooth özellikli bulaşık makineleri de yer alıyor. Teknolojik özelliği ile kolay kullanıma imkan tanıyor. Birbirinden farklı tasarım, model ve renklerden oluşan Hoover bulaşık makinelerine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz. 

Hoover Bulaşık Makinesi Özellikleri

Hoover bulaşık makinesi özellikleri arasında gelişmiş teknolojiye dayalı ürünlerin bulunması yer alıyor. Wi-fi özellikli Hoover bulaşık makinesi ile bulaşık makinesine telefon veya tablet aracılığı ile komut verilebiliyor. Hoover akıllı bulaşık makinesi kullanımına imkan veriyor. İndirilen uygulama ile bulaşık makinesinin çalışması, programının belirlenmesi, zaman ayarlarının seçilmesi telefon üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Oturduğunuz yerden kullanıma fırsat tanıyor. Program sayısı oldukça geniş. Hoover bulaşık makineleri ile kullanım amacınıza göre bir program sayısı belirlenebiliyor. Hoover bulaşık makinesi axi yapay zeka özelliği ile bulaşık makinesi  programlarınız kişiselleştirilebiliyor. Minumum sürede üstün yıkama performansı ile yer alıyor. Kısa süreli ve uzun süreli yıkama özellikleri tercih edilebiliyor. Hoover bulaşık makinesi sessiz çalışabilir özellikleri ile yer alıyor. Ankastre özelliği ile yer alan Hoover bulaşık makineleri, mutfak dolaplarının kapak mobilyası ile montaj edilebiliyor. Bu özelliği ile mutfakta şık bir görünüm oluşturuyor. Mutfak dolapları ile bütünlük sağlıyor. Hoover bulaşık makineleri renk seçenekleri ile bulunuyor. Beyaz, gümüş renk seçenekleri ile mutfağınıza uygun bir renk tercihinde bulunulabiliyor. 13 kişilik, 16 kişilik yemek bulaşığı yıkama özellikleri ile yer alıyor. Bulaşık makinesi tuzu bittiğinde uyarı ışığı ile tuzun bittiğini ikaz ediyor. Parlatıcı gözünün boşalması durumunda parlatıcı bölümün ışığı yanıyor. Böylece tuz ve parlatıcı takviyeleri zamanında yapılabiliyor. Büyük tabak yıkama özelliği bulunan modelleri de yer alıyor. Geniş ebatlara sahip bulaşıklar için Hoover bulaşık makineleri iç dizaynı farklı tasarımlara sahip oluyor. Bu özelliğinden de faydalanabiliniyor. 

Hoover Bulaşık Makinesi Modelleri

Hoover bulaşık makinesi modelleri farklı program sayıları ve teknik özellikleri ile bulunuyor. Hoover 5 programlı bulaşık makinesi, 9 programlı bulaşık makinesi ve 12 programlı bulaşık makinesi ile kullanım durumuna göre tercih edilebiliyor. Hoover bulaşık makineleri program özellikleri, ankastre özelliği ve bluetooth bağlantılı özelliği ile farklı model başlıkları ile yer alıyor. Bu modeller şu şekilde sıralanabiliyor:

  • Hoover Bulaşık Makinesi 5 Programlı 

Hoover bulaşık makinesi 5 programlı özelliği ile oldukça tercih edilen bir model olarak yer alıyor. Bulaşıkların az kirli ya da çok kirli olmasına göre programın uzunluğu belirlenebiliyor. Kısa süreli programlar, hızlı yıkama programları bardaklar ve çok kirli olmayan tabaklar için seçilebiliyor. Tencere gibi yağlı yemek bulaşıklarını yıkamada  uzun ve ısı derecesi  daha yüksek programlar tercih edilebilir. 5 programlı olarak dizayn edilen Hoover bulaşık makineleri Wizard uygulaması ile program sayıları arttırılabiliyor. 5 programa ilave olarak 19 adet ara yıkama programları ilave edilebiliyor. Böylece program sayısı 24 adete ulaşıyor. Çoklu program özelliğinden faydalanarak bulaşık türüne en uygun programlar seçilebiliyor. Teknolojik uygulamaları bulaşık makinesine uygulayabilen Hoover bulaşık makinelerini kontrol etmek tek bir tuşla gerçekleşebiliyor. Bulaşıkların yıkanmasından sonra elde edilen sonuçlar aynı program üzerinden değerlendirilebiliyor. Hoover bulaşık makinelerinin program özelliği ve bulaşık yıkamadaki etkililiğine puan verilebiliyor. Böylece online bir değerlendirme ile bulaşık makinesi hakkındaki tecrübeleriniz, memnuniyet durumunuz değerlendirilebiliyor. Nfc ya da ‘One Touch’ Hoover bulaşık makineleri ile teknolojik donanımlı bir bulaşık makinesine sahip olabilirsiniz. Tek bir dokunuşla bulaşık makinesi kontrollerini ve değerlendirmelerini sağlayabilirsiniz. 

  • Hoover Bulaşık Makinesi 9 Programlı

Hoover 9 programlı bulaşık makinesi program seçeneklerinin çokluğu ile kullanıcılara alternatifler sunuyor. Bulaşık makinesinin yoğun kullanıldığı alanlar için farklı program seçenekleri ile ihtiyaca cevap verebiliyor. Hoover wifi ve bluetooth bağlantılı bulaşık makinesi ile pratik uygulama ve erişimlere ulaşma kolaylığı sağlayabiliyor. Bulaşık makinesi cep telefonu veya tabletlerden kontrol edilebiliyor. Üstün teknolojik özellikleri ile donatılmış Hoover 9 programlı bulaşık makinesi, teknoloji severlere de hitap ediyor. 9 adet standart bulaşık yıkama programı bulunan Hoover 9 programlı bulaşık makinesi ilave 19 adet ilave program ile 28 programlı bir makine olarak bulunuyor. Ara programlar bulaşık türüne göre ilave edilebiliyor. Uygulama üzerinde bulaşık makinesi yönlendirilebiliyor. Geniş iç hacmi ile bulunuyor. Bu geniş iç hacim 15 kişilik yemek takımının tek seferde yıkanmasını sağlıyor. Akıllı bulaşık makinesi tasarımı ve su tasarrufu sağlayan teknoloji ile maksimum temizlik sağlıyor. Üst sepet bulaşık türüne, bardakların uzunluğuna, kısalığına göre ayarlanabiliyor. Kademeli yükseklik ayarı ile üst sepet yukarı veya aşağıya doğru hareket ettirilebiliyor. Yukarı kaldırıldığında alt sepet için daha geniş alan oluşturuyor. Böylece tencere gibi büyük bulaşık türleri için daha geniş alanlar oluşturulabiliyor. 

  • Hoover Bulaşık Makinesi 12 Programlı

Hoover bulaşık makinesi 12 programlı özelliği ile geniş program seçenekleri sunuyor. 16 kişilik yemek takımı yıkayabilir özelliği ile bulunuyor. Geniş iç tasarımı, sahip olduğu teknolojik özellikler ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Üstün yıkama performanslı program seçenekleri uygulamalar ile seçilebiliyor. Wizard uygulaması ile 12 programlı Hoover bulaşık makinesi tablet veya telefonlardan kontrol edilebiliyor. 12 programlı Hoover bulaşık makinesi total care özelliği ile hassas bulaşıklar için ayrı bir iç dizayna sahip. Yumuşak dokulu kancalar ile hassas bulaşıkları özenle yıkıyor. Çizilmesini ve hasara uğramasını engelliyor. A sınıfı enerji tüketerek bütçenize ve doğaya dost özelliği ile bulunuyor. 

Hoover Bulaşık Makinesi Fiyatları

Birbirinden farklı model ve teknik özellikleri ile yer alan Hoover bulaşık makinelerine Hepsiburada’dan ulaşılabiliyor. Bütçenize uygun Hoover bulaşık makinesi fiyatları fiyat aralığı seçeneği ile seçilebiliyor. Uygun fiyatlı Hoover bulaşık makineleri artana göre sırala seçeneği ile sıralanabiliyor. Beğendiğiniz Hoover bulaşık makinesi ürünlerini beğeni butonu ile seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin fiyat takibini bu listeden yapabilirsiniz. Hoover bulaşık makinesi indirimleri ve kampanyalarından hemen haberdar olmak için bu ürünlerin fiyat alarmını kurabilirsiniz. Böylece indirim ve kampanyalardan hemen haberiniz olur. Hoover bulaşık makineleri hakkında merak ettiklerinizi satıcıya sor kısmından firma yetkililerine sorabilirsiniz. Hoover bulaşık makinesi kullananların yaptığı yorum ve değerlendirmeler alışverişiniz sırasında detaylı bilgiler verebiliyor. Bu yorumları değerlendirebilirsiniz. Fotoğraflı yorumlar, ürünlerin görselliği hakkında detaylı bilgiler verebiliyor. Bu yorumları okuyarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hoover Bulaşık Makinesi

26 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 22 / 26 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/hoover