İlk olarak 1978 yılında piyasaya sürülen ve kısa süre içinde dünya çapında tanınmış bir bebek bezi markası haline gelen Huggies, bebeklerin kendilerine has vücut ve cilt yapılarını göz önünde bulundurarak hazırladığı tasarımlarla kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Bu ürünler, hayattaki en kıymetli varlığınız olan bebeklerinizin sağlığı ve rahatlığıyla ilgili her türlü endişenizi yok ederek onlara mutlu bir bebeklik evresi, size ise keyifli bir ebeveynlik tecrübesi yaşatıyor.

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk anlardan itibaren onun için nasıl bir bebek bezini tercih edeceğiniz konusunda yaşanan kararsızlıkların bilincinde olan Huggies, yüksek performanslı bebek bezleri ile karar aşamasını kolaylaştırıyor. Ayrıca bebeklerin farklı gelişim yapılarını göz önünde bulundurarak sunduğu ürün çeşitliliği ile hem bebeklerin hem de anne-babaların gönlünü fethediyor.

İlk doğduğu günden başlayarak bebeğinizin konforunu ön planda tutan Huggies bebek bezi, onun cinsiyetine, kendine has vücut yapısına, gelişimine, boy ve ağırlığına uygun olarak farklı ebatlardaki seçenekleriyle ebeveynlerin işini kolaylaştırıyor. Kızım için Huggies, Oğlum için Huggies ya da unisex ürünler arasından bebeğiniz için en uygun olanını tercih ederek onun için gerekli konforu sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde yenidoğan'dan başlayarak mini, midi, maxi ve junior ebatlardaki bebek bezleri, gün be gün büyüyen çocuğunuza, gündüz hareket halindeyken ve gece uykusu sırasında ihtiyaç duyduğu rahatlığı veren bir tercih imkanı sunuyor.

Esnek ve geniş bel ve yan bantlara sahip Huggies bebek bezi, sızma ve taşmaların önüne geçerek avantajlı bir kullanım sağlıyor. Pamuklu dokusuyla yumuşak bir yapı sağlayan ürün bebeğinizin hassas cildine gereken anne özenini gösteriyor. Vücuda uyumlu kesime sahip Huggies imzalı bebek bezleri, gerek oyun oynayarak geçirdiği gündüz saatlerinde hareket halindeyken gerekse aynı bezin uzun bir süre bağlı kaldığı gece uykusu esnasında çocuğunuzun rahatsız olmasına engel olurken bedensel gelişimleri üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratılmasına engel oluyor.

Yüksek emicilik özelliğiyle Huggies bebek bezi, sıvıyı içinde hapsederek bebeğinizin narin cildinde herhangi bir tahrişe ya da pişiğe mahal vermiyor. Sıvıyı tam gerektiği noktada ve anda, hızlı bir biçimde emen bu bezler sayesinde altları tüm gün kuru kalan bebekler ıslaklık hissetmedikleri için kendilerini daha huzurlu ve keyifli hissediyorlar. 3'lü cilt koruması vadeden bebek bezi yüksek kalitedeki yapısıyla bebeğinizin sağlığını ve konforunu aynı anda temin ediyor.

Tüm bu üstün özelliklerinin yanında Huggies bebek bezi, çeşitli çizgi film karakterleri kullanılarak hazırlanan görsel tasarımları sayesinde çocuğunuzun dikkatini çekiyor. Bu sayede yavrunuz tuvalet ihtiyacını ifade edebilecek yaşa gelene kadar hiç aralıksız devam edecek olan alt açma işlemi, bu ürün sayesinde hem bebeğiniz hem de sizin için çok daha keyifli bir hale geliyor.

Bebeğinizin ay ve kilosuna göre farklı ebatlarda satışa çıkarılan Huggies bebek bezleri tekli paketlerde olduğu kadar, 2'li, 3'lü, 4'lü paketlerde, aylık olarak ya da mega boy gibi farklı seçenekler üzerinden de tercihinize sunuluyor. İhtiyacınıza yönelik olarak dilediğiniz tür paketlerde alabileceğiniz ürünleri çocuğunuzun gelişimi ve sağlığına yönelik herhangi bir endişeye kapılmadan, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

40 seneden fazla bir süreye dayanan marka geçmişinden gelen tecrübeyle tasarlanan ve siz ebeveynlerin tercihine sunulan ürünler avantajlı kampanyalar eşliğinde piyasadaki yerini alıyor. Huggies bebek bezi fiyatları, söz konusu üstün özellikleri sayesinde ortaya çıkan son derece iyi bir fiyat/performans oranıyla kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bir bebek bezinden bekleyebileceğiniz her şeyi ve fazlasını Huggies etiketli ürünlerde bulabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huggies Bebek Bezi Fiyatları

30 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Mayo Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Türü
Toplam 30 / 30 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?