Hugo Boss Parfüm

Günlük hayatta kadın ve erkekler sosyal ilişkilerinde güzel görünmenin yanında hoş bir kokuya da sahip olmak ister. Parfüm ve deodorantlar güzel kokmak için kullanılır ve insanların akıllarında kalıcı bir his bırakır. Koku duyusu beynin direkt talamus kısmına uğramadan kortekse gittiği için hatırlanması daha kolaydır ve bir insanın ismi, görünüşü unutulsa dahi kokusu hafızalara kazınır. Hugo Boss parfüm ürünleri de sosyal hayatında her anlamda iyi görünmek ve güzel kokuya sahip olmak isteyenler için üretilir. İş toplantılarında, davetlerde, düğün, nişan gibi özel günlerde erkekler için üretilen çeşitlerde ferah, odunsu bir koku vardır. Vanilya karışımı erkek kokularında fazla tercih edilmediği için markanın ürünleri daha çok odunsu ve erkeksi tarzları içerir. Hugo markasının tüm kokuları odunsu hissin yanında yumuşak ve ferah bir dokuya da sahiptir. 

Hugo Boss Parfüm Çeşitleri ve Modelleri

Erkek parfümleri kadın kokularına nazaran daha serttir. Ancak fiyat olarak içeriğindeki bileşenlerin kalitesine ve şişenin boyutlarına göre değişiklik gösterir. Hugo Boss parfüm erkek çeşitleri sevdiklerine iyi kokmak isteyen herkesin tercihleri arasındadır. Fiyat performans ürünleri arasında kullanıcı dostu sayılan çeşitleri sağlığa zarar vermez ve paraben içermezler. Boyut olarak el çantasında taşınabilecek ebatlarda üretilir. İş seyahatlerinde, turistik gezilerde çantada ya da bavulda kolaylıkla taşınır ve yer kaplamazlar. Şişesi oldukça nahif bir görünüme sahiptir ve darbelere karşı dayanıklı camdan üretilir. Tüm çeşitleri koku olarak banyodan çıkmış gibi ferah bir his verir. Tıraş köpüğü kokusu tarzında değildir ve tüm gün vücutta kalıcılığı vardır. 

Hugo Boss Parfüm Ürünleri

Hugo Boss parfum bottled modeli ormanda dolaşıyormuş gibi rahatlatıcı bir his bırakır. Erkekler sıklıkla odunsu kokuları tercih ettiği için tonik etkisi bırakan kokuları da sever. Az miktarda kullanımda bile etkisi tüm gün boyunca devam eder. Hugo markası emsallerine göre boyut olarak daha az miktarda olsa da el çantasında taşınabilir. Kullanım süresi ise daha fazladır ve fiyatı da ekonomiktir. Yediden yetmişe her kesimin günlük hayatında severek ve beğenerek kullandığı parfümler, doğal çiçek ve bitki özlerinden üretilir. İşlenmesi ise el değmeden gerçekleştiği için kullanım esnasında vücutta alerjik reaksiyon oluşturmaz. 

Hugo Boss Parfüm Kullanım Alanları ve Özellikleri

Parfümler farklı boyutlarda ve değişik kokularda üretilir. İnsanlar toplumda saygınlık kazanmak ve diğer kişilerin gözünde daha hoş görünmek amacıyla giysilerinin üzerine ya da tenlerine bu ürünleri sıkarak güzel kokmaya önem gösterir. Psikolojik açıdan tam bir iyilik halinde olan bireyler kişisel bakımlarına önem gösterir ve parfümlerin farklı boyutlarını yanlarından eksik etmez. Hugo Boss parfüm fiyatı da boyutuna ve içerdiği kokunun kalitesine göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirleyen bir diğer etken ise kullanıcıların deneyimleridir. Alanında marka yapmış firmalar, müşterilerine kaliteli kokuları daha uygun fiyatlara sunmaya çalışır. 

Hugo Boss Parfüm Ürünlerinin Önemi

Günlük hayatta sosyal ilişkilerin gelişmesi için insanlar görünümlerine dikkat eder. Azami özen gösteren kişilerin iş hayatları ve özel alanları daha iyi gelişir. Çünkü dış görünüş bir ortamda insanı değerli görülmeye yarayan yegane etmendir. Bu nedenle erkekler Hugo Boss bottled edt 100 ml erkek parfüm ürünlerini kullanmayı tercih eder. Etkisi günlerce süren ve devamlı kullanıldığında insanların aklında kalan kokusu sayesinde bu modeller oldukça fazla ilgi görür. Diğer modellere göre bottled çeşidi odunsu ve hoş tarafıyla dikkat çekicidir. Yalnızca erkekler değil kadınlar da bu tarz kokuları günlük hayatlarında beğenerek ve zevkle kullanır. 

Hugo Boss Parfüm Ferah Kokusu

Banyodan çıktıktan sonra insan bedeninde ferahlamış hissiyatı uyanır ve gün boyu bu ferahlığın sürmesi istenir. Ancak uğraşılan işler ve hayatın stresi ter içinde kalınmasına sebep olur. Bu nedenle anında duş alınabilecek alanlar her zaman olmadığı için insanlar parfüm, deodorant gibi ürünlerle ter kokularını bastırmaya çalışır. Hugo Boss parfum scent ile insan bedeni terlese bile çiçek bahçesinde ya da okyanus ferahlığını vücudunda hissedebilir. Alanında uzman kimyagerlerin uzun uğraşları sonucu açığa çıkan bileşenlerde birden fazla bitkisel çeşidin harmanlanmasıyla elde edilen harika kokular yer alır. İnsanlar da bu kokuları deneyimleyerek hayatlarını daha kaliteli bir noktaya taşır. 

Hugo Boss Parfüm Çeşitlerinin Tercih Edilme Nedenleri

Spor yaparken, alışveriş esnasında, işte çalışırken ya da evde temizlik yaparken terlendiği için vücut belli bir noktadan sonra doğal kokusunu kaybederek terin olduğu alanlarda bakteri üremesine bağlı olarak kötü kokular üretebilir. Bu gibi anlarda Hugo Boss parfum tonic ürünü kullanmak insanları bir nebze olsun rahatlatır ve kötü koku hissini ortadan kaldırır. Kullanıldığı andan itibaren güzel hisler uyandıran parfümlerin ruha iyi gelen yanı da yadsınamaz. Diğer tercih edilme sebepleri ise güzel duygular uyandırması, güne başlarken pozitif etki yaratması, sosyal ilişkilerin oluşmasını ve güçlenmesini sağlamasıdır. Bunun yanında sevgili ilişkilerinde özel anlar için tercih edilen Hugo Boss parfüm, ilişkinin daha farklı bir boyuta ulaşmasına yardımcı olur.

Hugo Boss Parfüm Kullananlar

Hugo Boss bottled parfum 50 ml boyut açısından her yere sığabildiği için insanlar evde, dışarda ve iş yerlerinde kolaylıkla yanlarında taşıyabilir. Bu sayede her an her yerde güzel kokar. Parfümler içerdikleri hoş kokular sayesinde günlük rutine eklenmesi gereken kişisel bakım ürünleri arasında yer almalıdır. Çünkü herkes sosyal hayatın içerisinde diğer insanlarla etkileşim kurar ve onlarla birlikte yaşamak zorundadır. Uyumlu olmanın gereği ise birlikte olunan toplum içinde kötü kokmamak ve giyim açısından dışlanmış hissetmemektir. Bireyler kendi var oluşlarını ön plana çıkarmak için toplum önünde öz güven kaybı yaşamamak adına kokuları sıklıkla kullanır. 

Hugo Boss Parfüm Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Her insanın kendine has kokusu vardır. Özel günlerde, davetler, düğün ya da doğum günü gibi organizasyonlarda kullanılmak üzere üretilen Hugo Boss le parfum for him dünya üzerinde milyonlarca insanın tercihleri arasında yer alır. Baştan çıkarıcı kokusu sayesinde kullananların yeniden satın aldıkları hoş, ferah ve eksantrik bir havası vardır. Doğal bitki özleri ve çiçeklerin en güzel yerleri kullanılarak üretilen parfümlerin satın alınması esnasında insanların dikkat etmesi gereken en önemli detay kendi zevklerine uygun olup olmadığıdır. Daha sonrasında ise kalıcı olmasına önem verilmelidir. Kalıcı ve güzel kokan parfümlerin insan vücudunda alerjik etki yapmaması da sağlık açısından değerlidir. Paraben içermeyen kokuların tercih edilmesi son derece önemlidir. 

Hugo Boss Parfüm Boyutları

Evde, okulda, iş yerlerinde ve diğer yaşam alanlarında kullanılabilen parfümlerin boyutları çok çeşitlidir. Erkek ve kadınların el çantalarına, bavullarına ya da seyahat ettikleri herhangi bir şeyin içerisinde sığabilecek boyutlarda parfümlerin üretilmesi son derece önemlidir. Hugo Boss parfüm 200 ml uzun süre kullanım için uygundur. Çanta boy olanları ise genelde edt ve 50 ml ebatlarında piyasada bulunur. Sabahları evden çıkmadan önce birkaç defa kullanılması gün boyu ferah kokunun etrafa yayılmasını sağlar. Toplum içinde iletişimi de artıran hoş kokular, insanlar arasında etkileri de artırır. Olumlu izler bırakan kişilerin güzel koktuğu bilinir ve koku yıllar geçse de insan hafızasından silinmez. 

Hugo Boss Parfüm Yorumları

Piyasada her insanın zevkine uygun pek çok sayıda koku vardır. Hepsi birbirinden farklıdır ve genel olarak çiçeklerin özlerinden üretilir. Koku üretimi özen gösterilmesi gereken bir iştir ve Hugo markası bu alanda insanların ihtiyaçlarını karşılayacak modelleri üretir. Hugo Boss reserved edt 125 ml çeşidi diğer modellere göre odunsu havası ile ayrılır. Çünkü erkeklerin ve kadınların sevdiği koku çeşitleri arasında yer alır. Hafif vanilya karşımı ağır etkisini uzaklaştırır. Sıradan parfümlerin kullanıldıktan sonra kalıcılığının azalması gibi sorunlar yaşanmaz. Gün içinde birkaç kez sıkıldığında bile etkisi günlerce vücutta hissedilir. 

Hugo Boss Parfüm Erkekler için Modeller

Hugo Boss selection edt 90 ml erkek parfüm çeşitleri son derece güçlü ve zarafet sahibi bir kokudur. Erkeklerin en sevdikleri arasındadır ve doğası gereği asildir. Kullanıldıktan sonra etkisi uzun süre geçmez ve erkeklerin bedenlerinde herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmaz. Özellikle duştan sonra temiz bedene uygulandığında etkisi daha uzun süre devam eder. Parfüm kullanmadan önce vücudun kuru olmasına dikkat edilmelidir. Göze yakın ve lenf nodlarının olduğu alanlara parfüm sıkılması sakıncalıdır. İçeriği her ne kadar doğal olursa olsun bütün ürünler lenf nodlarına hızlı nüfuz ederek çeşitli istenmeyen yan etkilere sebep olabilir. Göz mukozası naziktir ve krem kullanımında olduğu gibi parfümler için de göze gelmemesine son derece dikkat edilmelidir. 

Hugo Boss Parfüm Ürünleri Ne Kadar Kullanım Ömrüne Sahiptir?

Gün içinde Hugo Boss scent absolute for him edt 100 ml parfüm çeşitlerinden bir kez kullanıldığında etkisi 24 saatten fazla devam eder. Parfümün şişesi büyüklük açısından farklıdır ve çanta boyları diğerlerine göre daha kısa sürede tükenir. Evde sürekli kullanım için büyük boy alınması daha avantajlıdır. Hem uzun süre dayanır hem de kullanımdan birkaç dakika sonra kokusu oturacağı için ferahlık hissi gün boyu devam eder. Diğer yandan ortalama bir şişe boyutunun tükenme süresi sıklıkla kullanıma bağlı olarak değişir. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz farklı boyutlarda parfüm çeşitleri de vardır. 

Hugo Boss Parfüm Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Evden çıkmadan önce, özel gün ve gecelerde kullanılabilir ve gün içinde tek seferde sıkmak bile etkisini saatlerce hissettirir. Duştan çıktıktan sonra parfümün etkisinin uzun sürmesi için roll-on kullanılması daha faydalıdır. Bu nedenle birçok insan Hugo Boss the scent deo stick 75 gr çeşitlerini tercih eder. Etkisi daha fazla süren bu stick modelleri kullanıldığında koltuk altında beyaz lekelerin oluşmasına yol açmaz. Terleme gibi durumlarda giysilerde sarı ve hoş olmayan görüntülerin meydana gelmesini önler. Parfümlerden önce koltuk altına güvenle kullanılabilir. Ayrıca vücudun değişik bölgelerine de uygulanabilir. 

Hugo Boss Parfüm Fiyatları Nasıldır?

Hugo Boss parfüm fiyatları kokunun çeşidine, parfüm şişesinin boyutlarına göre değişiklik gösterir. Ayrıca içerdiği maddeye göre de değişen fiyatlar vardır. Erkeksi kokuların içeriğinde daha çok odunsu ve ferah bir hava vardır. İnsanların tercihleri arasında bu tarz kokuların olmasının en önemli sebebi ruhsal durumlarını olumlu etkilemesidir. Koku gün içinde insanın davranışını, iş performansını ve diğer insanlarla ilişkilerini doğrudan etkiler. Bu nedenle çevreye karşı iyi görünmek, güzel kokmak amacıyla parfüm, deodorant, stick ya da roll-on gibi ürünlerin kullanılması gerekir. Tarzları farklı olan kokular kişilik özelliklerine göre insanların beğenisine sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hugo Boss Erkek Parfümü

32 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Setler
Setler
Parfüm
Parfüm
Parfüm Deodorantlar
Parfüm Deodorantlar
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 32 / 32 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
EDPEDP, Eau De Perfume'ün kısaltmasıdır. Parfümler yoğunluklarına göre, EDP, EDT ve EDC olarak çeşitlere ayrılır. Parfümün etkisini, kalıcılığını belirleyen parfüm özlerinin yoğunluğu üzerinden kategorizasyon yapılır. Esans oranı %10 ile %20 arasında olan parfümler EDP sınıfına girer. Parfümlerin üstünde EDP veya Eau De Perfume ifadesini gördüğünüzde esans yoğunluğunun yüksek olduğunu anlayabilirsiniz.  Parfümler alt, orta ve üst notalardan oluşur. Her parfüm özü nota olarak kompozisyonda anılır. Örneğin, bir parfümde bergamot ve nergis gibi notalar yer alabilir ve bu özlerin alkol içindeki yüzdesi parfümün türünü işaret eder. Eau de Toilette ve Eau de Cologne çeşitlerine göre daha kalıcı ve etkili olan EDP parfümler, alkol içinde daha fazla koku konsantresi bulundurur. Geçmişe gidildiğinde ise EDP parfümlerin yalnızca koku konsatresi değil, parfüm formülasyonu açısından da diğer çeşitlerden ayrıldığı gözlenir. Bu ayrımı, günümüzde yalnızca büyük markalarda görebilirsiniz. Geleneksel formülasyon standartlarını hala sürdüren firmalarda, EDP parfümlerin daha güçlü ve oryantal kokuları olduğunu fark edebilirsiniz.  EDP Parfüm Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli? EDP, daha fazla konsantre içerdiği için tende daha kalıcı etki yaratır. Konsantrasyonun EDP parfümlerde daha fazla olması tende kalıcılık şansını artırsa da diğer faktörleri de göz önünde bulundurmak gerekir. Kokunun molekül özellikleri, içindeki özler, kişinin cildinin yağlı veya kuru olması gibi faktörler de koku kalıcılığı konusunda etkili olur. Bu nedenle koku seçiminde kokunun teninizde nasıl durduğunu deneyimlemeniz önemlidir. Ten kokusunun da desteği ile her parfüm her tende bire bir aynı kokuyu yaratmaz. İki farklı kişide, aynı parfümden tam olarak aynı olmayan kokular duyabilirsiniz. Parfüm uzmanları, parfümün iyi bir parfüm olduğunu belirleyen tek kıstasın kalıcılık olmadığını kullanım zamanına, mevsime ve ten özelliklerine göre koku seçimi yapılması gerektiğinin altını çizer. Diğer bir nokta ise EDP kokuların kullanışlılığıdır. Günün her saatinde, dört mevsim EDP kokuları kullanabilirsiniz. Kokunun günün her saatine, mevsime uyumlu olup olmadığını anlamak için içindeki notalara, kokunun ağırlığına, duyduğunuz etkiye bakabilirsiniz. Baharatlı ve yoğun EDP parfümlerin, daha çok serin havalarda kullanılması önerilir. Floral bir EDP koku ise daha çok yaz aylarında tercih edilir.
Detaylar
EDTEDT, Eau de Toilette anlamında kullanılan bir kısaltma olarak biliniyor. Parfüm çeşitlerinden biri olan EDT kokular, yüzde 4 ile 10 arasında parfüm özü içeriyor. Doğal özlerden ve sentetik aromalardan oluşan parfüm özlerinin yoğunluğu parfümün ağırlığını ve kalıcılığını belirliyor. Alkol içinde seyrelen özler, alkol sayesinde spreylenerek vücuda koku bırakıyor. EDT ürünler hafiflikleri ile dört mevsim kullanılabilse de özellikle gündüz saatlerinde ve yaz aylarında daha çok kullanılıyor.  Eau de Toilette ürünleri günlük kullanım için idealdir. Dünyanın en çok tercih edilen parfüm çeşidi olan EDT ürünler, EDP parfümlerin edisyonları olarak da piyasaya sürülüyor. Ekstra yoğun parfümlerin yaz edisyonları genellikle EDT formunda tasarlanıyor. EDT parfümlerin kalıcılığı yalnızca içerisindeki öz oranına değil; notaların aromalarına, kullanıcıların cilt yapısına ve kokunun formülasyonuna göre de farklılaşıyor. Örneğin, EDT formda oryantal ve baharatlı notalar içeren parfümler yoğun şekilde etkili ve kalıcı olabiliyor. EDP formdaki kokulardan daha az kalıcı parfümler olarak bilinen EDT parfümlerin daha kalıcı olması için cildinize kokusuz bir losyon sürdükten sonra parfüm sıkılması öneriliyor. Böylelikle yağlı losyona yerleşen koku teninizde daha uzun süre kalabiliyor. EDT özelliği parfümlerin kutularında ve şişe etiketlerinde yer alıyor.  Hem erkek hem de kadın parfümlerinde Eau de Toilette parfüm çeşitleri alternatifler arasında rahatlıkla bulunabiliyor. Diğer yandan çocuk parfümleri de genellikle EDT formunda tasarlanıyor. Hafifliği, hoş esintisi ve etkili deneyimi ile tercih edilen EDT kokuların EDP parfümlerden daha ucuz olması da tercih edilmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için EDT kokuları tercih edebilir, hediye olarak EDT kokuları veya parfüm setlerini seçerek hoş kokuları değer verdiğiniz kişilere armağan edebilirsiniz.
Detaylar
Anti-AgingAnti-aging, en basit şekilde "yaşlanma karşıtı" olarak tanımlanabilir. Yaşlanmayı geciktiren, yavaşlatan ya da tersine çeviren her türlü uygulama ve içeriği yaşlanma karşıtı olarak sınıflandırmak mümkün. Bu uygulama ve içerikler arasında besin takviyeleri, estetik operasyonlar ve çeşitli kozmetik ürünler gibi birbirinden farklı seçenekler bulunur. Günümüzde en popüler anti-aging ürünleri arasında yer alan kırışıklık ve yaşlanma karşıtı kremler, birçok markanın ürün yelpazesinde yerini almış olmakla birlikte gündüz kremi, gece kremi, pürüzsüzleştirici ve serum gibi her beklentiye hitap eden onlarca farklı alternatif içerir.  Anti-Aging Ürünlerini Neden Kullanmalısınız? Anti-aging ürünleri, genellikle cilt dokusunun ve bağlayıcı hücrelerin yenilenmesini sağlamak, hormonal düzensizliklerin dengelenmesine yardımcı olmak, yaşlılıktan kaynaklı oluşabilecek rahatsızlıkları önlemek, ilerleyen yaşlarda dinç ve zinde kalmayı kolaylaştırmak nedeniyle kullanılır. Anti-aging kremleri, yıllar içinde dış faktörlerden etkilenerek oluşan ve mimik kaynaklı yüzde oluşan çizgi ve kırışıklıklara direkt olarak uygulanır. Estetik veya kozmetik müdahalelere ek olarak kapsamlı bir anti-aging için sigara kullanmamak, uyku düzenine dikkat etmek ve stresten uzak durmak da oldukça önemlidir. Anti-Aging Ürünlerini Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Özellikle yaşınız arttıkça kozmetik ve besin takviyeleri gibi anti-aging ürünlerinizi yaz kış yanınızdan ayırmamalı, mümkünse gündüz ve gece olmak üzere ikiye ayrılan yaşlılık karşıtı kremlerinizi düzenli olarak kullanmaya özen göstermelisiniz.  Anti-aging kozmetik ürünler, genellikle 25 yaşından sonra kullanılmaya başlar ve her 5 yıllık periyotta değişebilir. Çoğu anti-aging kreminin ya da serumunun üzerinde hangi yaş gruplarına uygun olduğu belirtildiği için cilt ve yaş durumunuza uygun anti-aging ürünlerini seçmelisiniz.  Yaşlanma karşıtı ürünleri, yaşlanmanın olumsuz etkilerinden korunmak isteyenlerin yanı sıra daha sağlıklı bir hayat amaçlayanlar da kullanabilir. Yaş grubu arttıkça destek alınan anti-aging ürünlerinin formülünden sayısına, türünden kullanım sıklığına kadar bazı ayrıntılarda değişiklikler yaşanabileceğini unutmamalısınız.
Detaylar
EDCParfümler, kadın erkek fark etmeksizin insanların güzel kokmak adına en sık kullandıkları ürünlerin başında gelir. EDC parfümler, yoğunluk oranının diğer parfümlere göre daha az olmasıyla ön plana çıkar. Parfüm içerisinde yer alan esans oranı yüzde 2-4 arasında değişim gösterir. Böylece kokulara karşı hassasiyeti olan kişiler, seçecekleri EDC parfümü şişenin içerisindeki esans onları rahatsız etmeden rahatlıkla kullanabilirler. Eau de cologne kelime grubunun kısaltılmış hali olan EDC, ağırlıklı olarak bahar aylarında tercih edilen bir parfüm olarak bilinse de aslında kullanım dönemi oldukça geniştir. Kalıcılığı diğer parfüm esans oranlarına bağlı olarak daha düşük olsa da parfüm kullanmak isteyen ancak orta ve ağır yoğunluktaki esanslardan rahatsız olan kişiler, farklı notalarda hazırlanılan EDC çeşitleri içerisinden seçimlerini yapabilirler.  EDC Parfümler Neden Tercih Edilir? EDC, içerisinde yer alan kokuların çeşitliliğinden ötürü hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilen parfümler arasında yer alır. Ancak ilk üretilmeye başladıkları dönemlerde yalnızca erkeklerin kullanabilmesi için üretilmiştir. Daha sonra hafif kokuları tercih eden kadınların da isteklerinin artması ile beraber kadınların tarzlarına uygun EDC parfümler hazırlanmaya başlanmıştır. Parfümler hazırlanırken öncelik hafif kokulara verilir ve ilkbahar ve yaz mevsimlerinde hafif kokuları tercih etmek isteyenlere yönelik ürünler hazırlanır. EDC parfümler hazırlanırken ağırlıklı olarak narenciye meyveleri tercih edilir. EDT’den daha hafif olacak şekilde hazırlanılmakta olan EDC, çoğunlukla Köln olarak da adlandırılır. Hazırlanmış olan EDC parfümlerin kalıcılığı, içerisindeki tonlara bağlı olarak 2 saate kadar sürer. Fakat giysilere sıkıldığı zaman kullanımı 6 saate kadar artış gösterir. Siz de içerisinde yer alan parfüm özü konsantrasyonu ile kendi tarzınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz çeşitler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Detaylar