Üretime başladıkları 2007 yılından bu yana Keramika, her zevke ve tarza uygun birbirinden kullanışlı servis tabaklarını tüketici ile buluşturmaktadır. Keramika Servis Tabakları günün her öğününde sofralarımızda, çay saatlerinde sohbetlerimizde yer verebileceğimiz alternatif kullanımlı tasarımlar sunarken, tasarımlardaki desen, renk ve biçim çeşitliliğiyle görsel bir şölen sunmaktadır.

Keramika Servis Tabakları İle Çay Saatlerinizi Renklendirin

Keramika'nın servis tabakları kategorisinde çay ve kahveseverleri mutlu edecek ürün önerileri yer almaktadır. Katlı servis tabakları ile misafirlerinize sunacağınız pasta, kek ve kurabiyelerinizi zarif bir tasarımla servis edebileceğiniz gibi katlı servis tabağında birden fazla farklı yiyeceğinizin sunumunu tek seferde yapabilme imkanı bulursunuz. Çeşitli renk ve desendeki pasta tabakları ile çay saati ikramlarınızı özenli bir sunumla servis etmenin keyfini yaşarsınız. 

Yemeklerinize Stil Katın

Keramika Servis Tabaklarında bulabileceğiniz alt servis tabakları ile yemek takımınıza şıklık katabilirsiniz. Çeşitli desenlerdeki alt servis takımları ile var olan yemek takımlarınızı farklı tarzlarda kombinleyerek her yemekte yeni bir takım kullanıyor hissini deneyimleyebilirsiniz. Keramika Servis Tabaklarından makarna servis tabakları da farklı sos ve çeşitlerde makarnalar hazırlamayı sevenler için şık bir sunum imkanı verir. Kayık servis tabakları ile de salatalarınızı servis edebilir ve sofranızda Keramika farkını ortaya koyabilirsiniz.

Kahvaltılarınıza Alternatif Öneriler

Keramika Servis Tabakları kahvaltı sofralarınızı süsleyecek alternatif ürünler de barındırmaktadır. Çeşitli renk ve desenlerdeki zeytinlikler ile kahvaltı sofranızı alışılmışın dışına taşıma fırsatı bulabileceksiniz. Zeytinlikleri farklı kahvaltılıklar için ya da çerezler için de kullanarak aynı ürünün farklı amaçlar için kullanılabildiği, avantajlı durumlar yaratabilirsiniz. Keramika Servis Tabaklarında kahvaltılarımızın vazgeçilmezi yumurtalar için de şık servis alternatifleri bulunmaktadır. Hazırladığınız yumurtaları şık yumurtalıklarla servis ederken hem kullanım kolaylığı sağlayabilecek hem de sofranızda özenli bir görünüm yaratabileceksiniz. Sunum tahtaları ile de dilediğiniz ürünü servis ederek sofranıza ekstra şıklık katabilirsiniz.

Her Tarza Göre Farklı Alternatifler

Keramika Servis Tabakları tüm ürünlerini farklı tarz ve beğenileri göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Bu sebeple çeşitlendirilen servis ve pasta tabaklarını daire, kare, kayık vb. formlarda tercih edebilirsiniz. Formlarının yanında renk ve desen tasarımı olarak da kullanıcıların beğenisine sunuların farklı tarzda modeller bulmak mümkündür. Klasik ve sade modelleri tercih edenler için düz renk ve klasik formda alternatifler bolca yer almaktadır. Tasarımları incelediğinizde etnik desenleri sevenler için etnik tasarımların kullanıldığı servis tabakları da bulmanın mümkün olduğunu görebileceksiniz. Çizgi sevenler için tasarlanmış çizgili modeller de oldukça tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Kullandığı ürünlerde yazı ve motivasyonel sloganları sevenler için de yazılı tabak alternatifleri de mevcuttur. Ayrıca yılbaşı ve noel temalı desenlerin bulunduğu servis tabaklarını da tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem yeni yıl yemeklerinizi eğlenceli hale getirebilir hem de yıl içinde kullanımlarınızda yeni yıl enerjisini sürekli hale getirebilirsiniz.

Hediye Almakta Zorlananlara Öneriler

Hediye almak konusu birçok insan için zorlayıcı olmaktadır. Keramika da bu soruna çözüm getirecek sayısız alternatif sunmaktadır. Severek kullandığınız Keramika Servis Tabaklarınızdan yakınlarınıza da hediye edebilir ve onların sofralarını da şıklık ve kullanım kolaylığı ile buluşturabilirsiniz. 

Seramik malzemeden üretilen Keramika ürünleri kolay temizlenebilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir olmaları sebebi ile de hayatı kolaylaştırır. Desenler solmaz ve bu sayede uzun bir kullanım ömrü sağlar. Keramika Servis Tabakları serisindeki tüm ürünleri inceleyerek kendinize uygun desen ve modeldeki ürünleri edinebilir, mutfaklarınızda, yemek masalarınızda, cafe ve restaurantlarınızda sunumlarınız için rahatlıkla kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Keramika Servis Tabakları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 282 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60001309/keramika