Erkek Klasik Ceket Modelleri

Erkek ceketleri her mevsim giyilebilmeleri ve tek hamlede şıklık kazandırmalarıyla tercih edilen ürünler oluyor. Klasik ceketler, gömlek üzerinde şıklık sağlamalarının yanı sıra, t-shirt, sweatshirt ya da, balıkçı yaka kazak üzerinde de oldukça güzel kombinasyonlar oluşturuyor. Farklı kalınlıklardaki ürünler, bir yandan dört mevsim şık giyinmeye yardımcı oluyor, diğer yandan da soğuktan koruyor.

Klasik Ceket

Birbirinden farklı kumaş yapıları, desenleri ve kesimleri ile klasik ceketler, erkek gardıroplarında şıklığı pratik şekilde sağlayan giysiler oluyor. Ürünler, giyenler üzerinde oluşturdukları ağırbaşlı havayla ve etrafta farklı bir etki oluşturması sebebiyle tercih görüyor. Klasik ürünleri sevenlerin favorisi oluyor, bazen de moda akımlarına göre kıyafeti şıklaştıran iç yelekle birlikte tercih ediliyor. Ürünler, resmi günlerde olduğu kadar, günlük giysi olarak da tercih edilebiliyor. Doğru kombine edildiğinde şık görüntüler çıkartan ürünler, dış görünümlerine önem veren erkeklerin tercihi oluyor. Ekose, çizgili veya desenli bir gömlek ile düz renkli ceket giyerek ya da, sade gömlek üzerine ekose ceket giyerek kıyafetinizi tamamlayabilir, şıklığınızı pratik şekilde sağlayabilirsiniz. Özellikle ekose ya da tweet ceketleri, içlerinde bulunan renklerden düz renk pantolonlarla kombine ederek, kolayca şık giyinebilirsiniz.

Klasik Ceket Modelleri

Klasik ceket modelleri; düz, ekose, çizgili, dokumada desenli, modelleri ile farklı zevklere hitap ediyor. Pamuklu, keten, yün benzeri kumaşlar ile elde edilen ceketler, farklı kalınlıklarda üretiliyor. Ceketlerde modeller mevsime göre astarlı, astarsız seçenekleri ile de sunuluyor. Cekete tarz kazandıran yırtmaçlara göre de ürünler; yırtmaçsız, tek yırtmaçlı ve çift yırtmaçlı seçenekleriyle dikkat çekiyor. Klasik kesimli ceketlerin popülerliğinin yanı sıra, vücudu saran slim fit kesimli ceketler de vücut yapılarını ön plana çıkartmak isteyen erkekler tarafından tercih ediliyor. Ürünler, yaka tarzlarında göre de; erkek yakalı, ince yakalı, şal yakalı olmak üzere farklı tarzlar sunuyor. Erkek ceket modellerinde dikkat çeken bir unsur olan cepler de, farklı stilleriyle değişik etkiler yaratıyor. Ceket ceplerinin ellere uyumlu olması da ceketlerin deforme olmaması açısından önem taşıyor. Göğüs cebi olarak adlandırılan peto cep, genellikle mendil konulan, süs amaçlı küçük bir cep olarak kullanılıyor. Peto cepli modellerde, cep işlevsel olarak kullanılmasa da cekete farklı bir hava katıyor. Cebe gizemli bir hava veren ilik cep ise giysiye bir zarafet katarken, kapaklı ilik cepler ceketlere farklı bir tarz katıyor. Omuz ve cep üzerinde kullanılan şık biyeler, elegan ceketler sunarken, dirseği yamalı ceketler giyenlere karizmatik bir hava katıyor.

Klasik Ceket Fiyatları

Klasik ceket fiyatları, ürünlerin markaları, modelleri, özelliklerine göre geniş bir yelpaze sunarak, her kesime hitap etmeyi başarıyor. Gardırobunda ceketi olanlar için pratik şıklığı sağlamak sorun olmaktan çıkıyor. Gömleğin peto cebine konan kontrast renkteki bir mendil bile, dikkatleri çekmede büyük bir rol oynuyor. Ürünler doğru renkteki kumaş pantolonlarla kombine edildiği zaman, takım elbise havası da yakalanıyor. Ceketler, bahar aylarında mont, palto, pardösü giymeyi, ya da kalın giyinmeyi sevmeyen erkekler için, soğuktan korunmanın en pratik yolu oluyor. Hem spor hem klasik giyinmeye imkan tanıyan ürünler, eşleştirildikleri giysilere göre giyimde farklı ciddiyet seviyeleri taşıyor. Mevsime göre seçeceğiniz kumaş özellikleri ve modellerle, ceketiniz içinde dört mevsim konforlu olmanız sağlanıyor ve kışın üşümeden, yazın terlemeden, şıklığınızı muhafaza etmenize imkan tanınıyor. Klasik ceketler, karizmatik giyinmeyi seven erkeklerin gardırobundan eksik olmuyor. Gireceğiniz ortama uygun giyinmek için gardırobunuzda farklı kesimlerde ceketler bulundurmak, size her ortamda şık olabilme imkanı tanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Klasik Ceket

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1470 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/60000758/60006903