Korkmaz Tost Makinesi

Kahvaltıların ve ara öğünlerin vazgeçilmezlerinden olan tostlar, en hızlı yapılan atıştırmalıklardandır. Tostları daha pratik ve lezzetli bir şekilde yapmak için doğru tost makinesi tercih edilmelidir. Korkmaz tost makinesi, yıllardan beri adından bahsettiren markalardandır. Son derece kaliteli ve güvenilir yapısı ile sevilerek kullanılır. Yoğun iş hayatınıza başlamadan önce sizler de kahvaltınızı keyifle yapabilirsiniz. Yalnız tost değil, sucuk ve salam gibi malzemeleri de kızartabilirsiniz. Gün içinde kendiniz için ara öğün hazırlayabilirsiniz. Tost makinesi sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Daha kısa sürede kahvaltınızı yaparak kendinize zaman ayırabilirsiniz. Tost makinesi, mutfakta oldukça az yer kaplayan bir üründür. Temizliği ve kullanımı rahat bir ürün olduğundan evlerinizde severek kullanabilirsiniz. Sadece evlerinizde değil, ofis ve iş yerinizin mutfak kısmında da kullanabilirsiniz. Kalitesi ile uzun ömürlü kullanım sunan Korkmaz marka tost makinesini severek kullanabilirsiniz. 

Korkmaz Tost Makinesi Modelleri

Birbirinden farklı özelliklerde üretilen markanın tost makineleri, geniş kullanım avantajı sunar. Gün içinde karnınız acıktığında mutfağa girerek kısa sürede atıştırmalık hazırlayabilirsiniz. Tost makineleri zahmet gerektirmediğinden istenilen her zaman kullanılabilir. Tostkolik, Granit, Gusto, Azura, Kompakto, Tostella, Tostema, Formulla gibi pek çok modeli mevcuttur. Modeller sunduğu işleve göre değişir. Tüm modeller ergonomik tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Günlük kullanıma uygun olan modellerin yanı sıra, kızartma ve ızgara yapmaya yardımcı modeller de mevcuttur. Kullanım alanınıza ve zevkinize en çok hitap eden modeli seçebilirsiniz. Makinelerde farklı yükseklik noktaları mevcuttur. Bu sayede atıştırmalığınızı istediğiniz kalınlıkta yapabilirsiniz. Korkmaz tost makinesi fiyatı da modellere göre değişir. İşlev bakımından daha fazla avantaj sunan modellerin fiyatları da maliyetli olacaktır. Bütçeniz ile uyumlu bir model seçerek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Korkmaz Tostkolik Tost Makinesi Inox

Günlük hayatta kullanıma en uygun olan modellerden biri Tostkolik tost makinesidir. Dış görünüşünün kalitesi ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Alüminyum granit malzeme kullanılarak üretilen bu model uzun ömürlü kullanım sunuyor. Pişirme ve kızartma gibi özellikleri sayesinde geniş alan kullanıma sahiptir. Ortalama olarak 6 tost ekmeği kapasitesindedir. Böylelikle misafirleriniz geldiğinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 180 derece açılabilen kapağı ile her iki tarafta kızartmalarınızı yapabilirsiniz. Hem kendinize hem de konuklarınıza muhteşem lezzetler sunabilirsiniz. Otomatik ısı kontrol özelliği ile yaptığınız atıştırmalıkların yanmamasını sağlar. Izgaraları kolay takılıp sökülebildiğinden rahat kullanılır. Tostkolik modelinde, et ve balık hazırlamak oldukça pratik hale gelecektir. Sizler de geniş imkanlı bir tost makinesi istiyorsanız Tostkolik inox modeline göz atabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri arasından tarzınıza en yakın rengi seçebilirsiniz. 

Korkmaz Granit Tost Makinesi

Granit malzeme kullanılarak üretilen markanın tost makinesi, en sevilen modellerden biridir. Korkmaz tost makinesi granit modelinin beyaz, kırmızı, mavi, pembe ve mor renk seçenekleri mevcuttur. Mutfağınız ile uyumlu bir renk tercih edebilirsiniz. Granit tost makinesi modeli, yapışmaz özelliğe sahiptir. Isı kontrolü özelliği ile yaptığınız tost ve atıştırmalıkların yanmamasını sağlar. Günlük hayatta kullanıma uygun bir modeldir. Yalnız tost ve sandviç değil, et ve balık kızartmaları da yapabilirsiniz. kolay sökülüp temizlenebilen özelliği ile son derece kullanışlı bir modeldir. Yiyeceklerinizi yağsız pişirmenize yardımcı olarak sağlığınızı koruma imkanı sunuyor. Mutfağınızda fazla yer kaplamayacak bu model ile diğer malzemelere yer açabilirsiniz. İstediğiniz yükseklik ayarına getirerek kullanabilirsiniz. Fiyat bakımından da her bütçeye uyum sağlayan modeldir. Yiyeceklerinizi yüzeye yapışmadan pratik bir şekilde yapabilirsiniz. 

Korkma Castron Tost Makinesi

En modern tost makinesi tasarımlarından olan Korkmaz Castron tost makinesi, kullanım açısından en avantajlı modellerdendir. Birden fazla pişirme özelliği ile istenilen yiyeceklerin yapılmasını sağlar. Aynı zamanda ızgara özelliği ile kahvaltıya pratik atıştırmalıklar yapılabilir. Siyah rengi ile tüm mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir. Makinenin ızgara bölümü PTFE maddesi ile kaplıdır. Böylelikle hiçbir şekilde yapışma yapmaz. Castron tost makinesi, uzun ömürlü kullanıma uygundur. Kademeli ısı ayarı ile dilediğiniz sıcaklıkta pişirme yapabilirsiniz. Kapasite bakımından 6 adet tost ekmeğinin sığacağı büyüklüktedir. Misafirleriniz geldiğinde zorluk çekmeden atıştırmalıklarınızı yapabilirsiniz. Sağlıklı ve güvenli bir tost makinesi kullanmak istiyorsanız markadan yana tercih yapabilirsiniz. Castron model tost makinesi ile istediğiniz tüm yiyecekleri pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Güne yorulmadan başlayabilirsiniz. 

Korkmaz Tostella Tost Makinesi

İlk kez bir tost makinesi alacaksanız ve hangi model almak istediğinize karar veremiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Korkmaz tost makinesi rezistansı bilgisine sahip olmaktır. Kullanımı oldukça pratik olan ve lila, pembe, kırmızı gibi renkli tonlarda tasarımlara sahip olan Tostella model, severek kullanacağınız bir modeldir. Mutfak dekorunuzla da uyum sağlayacak olan Tostella, uzun ömürlü bir kullanım garantisine sahiptir. Kesinlikle yapıştırma ve yakma yapmaz. Çift taraflı kullanıma sahiptir. Yağ toplama hazinesi ve yükseklik ayarı mevcuttur. Tost yapmak istediğiniz ürünlerde fazlalık gelen yağları bu hazne özelliği sayesinde toplar ve sağlıklı tostlar yapmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda güç ikaz ışığı da mevcuttur. Bu özelliği tostunuzu yaparken aşırı ısınma ya da yanmaya yönelen durumda sizlere uyarı gönderir. 1800 W güce sahip olan Tostella modeli tost makinesinde tüm ekmek çeşitlerini kızartabilirsiniz. Çift taraflı olduğu için makineyi ya da ekmeğinizi çevirmenize gerek kalmadan kolaylıkla tostunuzu hazır edebilirsiniz. Plaka yüzeyi olarak granit tercih edilmiştir. İster tezgahınızda sürekli olarak kullanabileceğiniz şık bir modeldir isterseniz de yalnızca tost yapmanız gerektiğinde çıkarabileceğiniz bir modeldir. 

Korkmaz Formulla Tost Makinesi

En klasik tasarıma sahip olan modellerden biri de Formulla tost makinesidir. Pişirme yüzeyinde derecesi 240’a kadar ulaşır. 1800 Watt gücünde çalışma kapasitesine sahip olan Formulla tost makinesi, ızgara özelliğine de sahiptir. Izgara özelliği sayesinde et, balık ve tavuk gibi besin ürünlerini de kızartma işlemi yapabilirsiniz. Alüminyum döküm yapısı sayesinde oldukça ağır bir özellik taşır. Böylece uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Kapak kısmında ise boyalı ve yüksek ısıya dayanıklı seramik malzemeler kullanılır. Bu sayede kapaklarında ve tutma yerlerinde yanma ya da bozulma ve boya akması gibi sorunlar meydana gelmez. Yağ toplama haznesine de sahip olan Formulla tost makinesi çıkarılabilir plakaya da sahiptir. Çıkarılabilir plakası sayesinde kolaylıkla temizliğini yapabilirsiniz. Plaka kullanımı tek taraflı özellik gösterir. Aynı zamanda yükseklik ayarı da bulunmaz. Bu özellik, tostlarını en ince formda tüketmek isteyenler için daha idealdir. Korkmaz tost makineleri fiyatları da göz önüne alındığında, bütçenizi aşmadan rahatlıkla temin edebileceğiniz fiyatlardır. Üstelik kalitesi, kullanılan malzemeleri ve ısıya dayanıklı kulpları sayesinde zorluk çekmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Korkmaz Tostema Tost Makinesi

Oldukça yaratıcı bir tasarıma ve son derece sevimli, sıcak renk tonlarına sahip olan Tostema, Korkmaz tost makinesi en ucuz modeller arasında yer alır. Plaka yüzeyi olarak granitten tasarlanan Tostema tost makinesi, 1500 W güce sahiptir. Plaka kullanımı tek taraflıdır. Ekmeğinizin kızarma seviyesine göre maşa yardımıyla çevirmeniz gerekir. Izgara özelliği bulunan Tostema, güç ikaz ışığına, kilitleme mandalına ve yağ toplama haznesine de sahiptir. Granit plaka yüzeyi sayesinde ekmeklerde ya da peynir ve sucuk gibi ürünlerde yapışma ve yanma meydana gelmez. Güvenilir bir şekilde tostlarınızı yapabileceğiniz oldukça şık modellerden birisidir. Aynı zamanda çıkarılabilir plakası sayesinde makineyi temizlemek de son derece pratiktir. Plakayı çıkardıktan sonra tel ya da sünger değdirmenize gerek kalmadan ılık su ile yıkamanız yeterli olur. Üzerinde biriken yağ ve kiri arındırmak için, yağ çöz kullanabilirsiniz. Isı kademesi ise 5’tir ve ekmekte istediğiniz kızarma ve çıtırlık oranına göre ısıyı arttırabilirsiniz. Tezgahınızın üzerinde sürekli olarak kullanmak istemiyorsanız, kullandıktan sonra temizleyip, kurulamalı ve kilitleme mandalını aktifleştirerek kuru bir yerde muhafaza etmelisiniz. Kilitleme mandalı, makinenin hemen yan tarafında yer alır. Bir dokunuşla aktifleşir ve makineyi kilitler. Bu özelliği sayesinde tost makinenizi istediğiniz yerde güvenle saklayabilirsiniz. 

Korkmaz Tostez Granit Tost Makinesi

Renk çeşidiyle hem kullanışlı hem de son derece estetik bir görünüme sahip olan Tostez tost makinesi, 30-22 cm ebatlara sahiptir. 1800 W güçle çalışan modelde ızgara özelliği bulunur. Tek taraflı kullanıma sahiptir. Yağ toplama haznesi bulunur ve özellikle de plaka kullanımı tek taraflıdır. Tost ekmeğini iyice ezmek istediğinizde yükseklik ayarı bulunmaz ve rahatlıkla ince ve lezzetli tostlar yapabilirsiniz. Korkmaz tost makineleri fiyatları göz önüne alındığında en uygun fiyatlara sahip olan modellerden birisidir. Plaka yüzeyi teflondur ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Temizliği de son derece kolay olan Tostez tost makinesinin tutma alanı da oldukça büyüktür. Bu sayede el yordamıyla makineye kolaylıkla baskı uygulayabilirsiniz. İnce ve bol malzemeli tostlar için göz atmanız gereken modellerden birisidir. 

Korkmaz Tostema Maxi Tost Makinesi

Kalitesiyle, renk seçenekleriyle ve garantili kullanımıyla adından söz ettiren Korkmaz Tostema Maxi tost makinesi, aynı anda birden fazla tost yapmanıza yardımcı olur. Kalabalık aile grupları için en ideal modellerden birisidir. Mutfaklarınızda hem pratik tostlar hazırlayabileceğiniz hem de dekoratif bir ev aleti olarak kullanabileceğiniz modellerdir. Kullanımı oldukça pratik olan Tostema Maxi tost makinesi, granit malzemeden tasarlanmıştır. Yanma ve yapışma yapmaz. İster ekmeklerinizi tek başına kızartabileceğiniz ister peynir ve sucuk gibi tost içeriklerini hızlıca kızartabileceğiniz modellerdir. Hem renk seçenekleriyle hem de kullanım kalitesiyle en çok tercih edilen tost makinaları arasındadır. Izgara özelliği de bulunan Korkmaz Tostema Maxi, büyük ekmek dilimlerinin de rahatlıkla sığabileceği ebatlara sahiptir. Üstelik fazlalık olan yağları da yağ toplama haznesini kullanarak ayrıştırabilirsiniz. 

Korkmaz Kompakto Tost Makinesi

Sevimli ve midi ebatlara sahip olan Kompakto tost makinesi, 260 C pişirme yüzey sıcaklığına sahiptir. Yağ toplama haznesi sayesinde yağların başka bir yere akmasını engeller. Tost makinesinin yağla kaplanmasını da önleyen bu özelliğinin yanı sıra yanmaz ve yapışmaz maddelerden tasarlanır. Yüzeyinde özel olarak PTFE maddesi kullanılan Kompakto tost makinesi modeli, tüm ekmek çeşitlerine uyumludur. İster normal tost ekmeklerini ister sandviç ekmeklerini kullanarak tostlarınızı hazır edebilirsiniz. Toplamda 4 adet tost ekmeği kapasitesine sahip olan Kompakt tost makinesi, çok amaçlı pişirme fonksiyonuna da sahiptir. Paslanmaz çelik gövde kullanılan Kompakto tost makinesinde aynı zamanda ızgara yapma özelliği de bulunur. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan son derece kaliteli olan bu modelleri Korkmaz tost makinesi fiyat kapsamında uygunca alabilirsiniz. Mutfaklarınızda oldukça az yer kaplayan bu modellerde farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Izgara kısımlarını kolaylıkla çıkarabilir ve temizleyebilirsiniz. Plaka kullanımı çift taraflıdır ve tost ile sandviç hazırlığının yanı sıra waffle ve pankek tariflerinizi de kolaylıkla pişirir. 

Korkmaz Tost Makinesi Fiyatları

Uzun yıllardan beri kaliteli markalar arasında yer alan Korkmaz, geniş ürün kategorisine sahiptir. Özellikle tost makineleri sevilerek kullanılan mutfak aletleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Korkmaz tost makinesi fiyatları, her bütçeye uygun aralıklarda sunuluyor. Tost makinesinin modeline, özelliklerine, ebat, renk ve kalitesine göre fiyatlar değişir. Daha fazla işlev sunan tost makinesi fiyat bakımından maliyetlidir. Korkmaz markasının indirim ve kampanya günlerini takip ederek ihtiyacınız olan tost makinesini daha uyguna satın alabilirsiniz. Günlük kullanım ve yalnızca tost yapmak için üretilen modeller daha uygun fiyatlıdır. Izgara ve pişirme işlevlerini tost makinenizde yapmak istemiyorsanız buna uygun bir model seçebilirsiniz. Çift taraflı kullanıma uygun olan modeller fiyat bakımından daha yüksektir. Geniş kullanım imkanı sağlamak istiyorsanız çift taraflı model tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyu kullanıma uygun olan markanın tost makineleri fiyatlar ile orantılıdır. 

Korkmaz Tost Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tost makineleri, günlük hayatta pratik atıştırmalıklar hazırlamak için yardımcı olan küçük ev aletlerindendir. Evinizde kullanmak için seçeceğiniz modellere doğru karar vermeniz gerekir. Korkmaz tost makinesini seçerken ilk olarak hangi amaçla kullanacağınıza bakmalısınız. Geniş amaçlı kullanacağınız taktirde imkanı daha iyi olan model seçebilirsiniz. Tost makinesinin plakalarının çıkarılabilir olup olmadığına bakmalısınız. Çıkarılabilen plakalar temizlik açısından daha avantajlıdır. Hafif yapıya sahip olan ve yüzey kaplaması kullanışlı bir model seçmelisiniz. Ergonomik tasarım modelleri seçerek kullanım rahatlığının keyfine varabilirsiniz. Isı kademeleri geniş aralıklarda olan bir model tercih edebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz ayarda harika atıştırmalıklar ortaya çıkarabilirsiniz. Mutfağınızda fazla yer kaplamayan bir model tercih edebilirsiniz. Tüm hususları göz önünde bulundurduğunuz taktirde en kaliteli tost makinesine sahip olabilirsiniz. Markanın tüm modelleri son derece sağlıklı ve kaliteli olduğundan dilediğinizi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. 

Korkmaz Tost Makinesi Nasıl Temizlenmelidir?

Tost makinelerinin temizliği hemen hemen her kadının dert ettiği durumlardandır. Teknolojiye en uygun model ve özelliklerde üretilen Korkmaz tost makinelerinde temizlik derdi son buluyor. Korkmaz tost makinesi ızgarası, temizliği zor gibi görünse de aslında oldukça kolaydır. Yağ tutmayan özelliği sayesinde kısa sürede temizlenebiliyor. Tercih edeceğiniz model tost makinesinden ayrılıyorsa yıkayabilirsiniz. Fakat makineden ayrılmıyorsa ılık su ve bulaşık deterjanı ile temizliğini yapabilirsiniz. Yapıştırmayan yüzeyleri sayesinde temizliğinde fazla zaman kaybetmeyeceksiniz. Tost makinenizin temizliğini günlük olarak yaptığınızda zorluk yaşamazsınız. Uzun süre temizlemediğinizde biriken yağları da yağ çözücüler ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Tost makinenizi temizlemeden önce mutlaka ekmek ve diğer kırıntıları arındırmalısınız. Arındırma işleminden sonra yapacağınız temizlik daha kaliteli ve kolay olacaktır. Konforlu kullanımları ile evinizde en sevdiğiniz küçük ev aletleri arasında tost makineleri de yerini alabilir. Kendinize ve sevdiklerinize en güzel atıştırmalıkları hazırlayabilirsiniz. 

Korkmaz Tost Makinesi Dayanıklı Mıdır?

Granit, alüminyum ve döküm malzemeler kullanılarak tasarlanan Korkmaz tost makineleri oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca kaliteyle kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Korkmaz Tost Makinesi Lezzetli Tostlar Yapar Mı?

Özel malzemelerden tasarlanan yüzeylerinde yanma ve yapışma meydana gelmez. Bu sayede istediğiniz her an son derece lezzetli tostlar yapabilirsiniz. İster sabah kahvaltılarında ister ara öğünlerde çeşitli tost lezzetlerini deneyebilirsiniz. 

Korkmaz Tost Makinesi Çizilir Mi? 

Granit ve döküm ağır malzemeler kullanılan tost makinelerinde çizilme, kırılma ya da benzeri durumlar meydana gelmez. Temizliği de oldukça pratik olan bu tost makinelerinde bir problem olmadan uzun yıllar kullanım mevcuttur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KORKMAZ Tost Makinesi

79 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Plaka Yüzeyi
Toplam 37 / 79 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?