Kullanışlı ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Kumtel, uygun fiyat avantajları ve sağladığı ürün seçenekleriyle öne çıkıyor. Kumtel, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik gerçekleştirdiği tesis yatırımlarıyla yüksek kullanım standartları sunuyor. Teknoloji odaklı bakış açısıyla çalışmalarını yürüten Kumtel, güven ve dayanıklılığı bir arada sağlıyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışında adın söz ettiren Kumtel yenilikçi tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Kumtel Aspiratör Fiyatları

Kumtel doğaya verdiği önem ve yürüttüğü çalışmalarla dünyanın birçok noktasına hizmet sağlıyor. Her parçası özenle, uzun araştırmalar sonucu geliştirilen Kumtel aspiratörler, fonksiyonel ve dayanıklı yapılarıyla çok yönlü kullanım imkanı sağlıyor. Mekanik kontrol düğmeleriyle kolayca ayarlanabilen Kumtel aspiratör modelleri yemek yapmayı kolaylaştırıyor.

Kumtel klasik aspiratör modelleri saatte 365 m3 hava emiş gücüyle kısa sürede tüm yemek kokularını ortamdan uzaklaştırıyor. Kumtel fan motoru sayesinde etkili ve mükemmel performans sergiliyor. Birden fazla hız konumuyla çekim gücü ayarlanabilen Kumtel aspiratörler mutfakta zaman geçirmeyi daha keyifli hale getiriyor.

Kumtel kademeli temizleme modu koku yoğunluğuna göre kolayca ayarlanabiliyor. Kumtel aspiratör fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor. Kumtel aspiratörler, düşük enerji tüketim seviyeleri ve doğayı koruyan akıllı çözümlemeleriyle göz dolduruyor. Detaylara önem veren Kumtel markası, tasarladığı kullanışlı gövde tasarımına sahip aspiratörler sayesinde yağ ve yemek artıklarının motora zarar vermesini önlüyor. Kumtel aspiratörler, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Ürün seçeneklerine bağlı olarak aspiratör fiyatları değişkenlik gösteriyor. Teknik servis hizmetiyle kullanıcı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan Kumtel, kalitesiyle adından söz ettiriyor.

Fonksiyonelliği üretim anlayışının bir parçası haline getiren Kumtel aspiratörler, çoklu çalışma moduyla mutfak temizliğini oldukça kolay hale getiriyor. Kumtel marka aspiratörler hızlı çalışma kapasiteleriyle yiyecek kokularını ortadan kaldırarak ferah bir ortam sunuyor. Bunun yanında, güçlü çalışma motoruna karşın fazla enerji tüketiminin önüne geçen ürünleriyle daha az enerji harcıyor. Doğaya olan bağlılığıyla dikkat çeken Kumtel küresel bir anlayış ile hizmet veriyor.

Kumtel Aspiratör Modelleri

Kumtel aspiratörler filtreleme özellikleriyle mutfakta çalışırken zaman kazandırıyor. Ayrıntılara önem veren Kumtel, ürünlerinin her detayını titizlikle planlayarak hizmete sunuyor. Günlük hayattaki ihtiyaçlara yönelik geliştirilen ürün modelleriyle sürekli kendini yenileyerek beklentilerin ötesinde ev aletleri üretiyor. Ferah bir ortam sunan Kumtel aspiratörler, saatte 365 m3 hava emiş gücü ile çalışıyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla göze çarpan Kumtel aspiratörler mutfakta şık bir duruş sergiliyor. 

Kumtel çift filtreli aspiratörleriyle uzun süreli çalışma vadediyor. Birden fazla havalandırma sistemi sayesinde vakum gücü kolayca ayarlanabiliyor. Kullanışlı filtreleme özelliği ile ortamı kir ve tozlardan kısa sürede arındırıyor. Kumtel aspiratörler zarif alüminyum yüzey ile mutfağa şıklık katıyor. Kumtel sürgülü aspiratör modelleri sahip oldukları güçlü tutamak sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Kumtel karbon filtre servisten ücretli olarak temin edilebiliyor

Kumtel markası, dayanıklı dış yüzeyiyle uzun ömürlü kullanım vadediyor. Kumtel güçlü hava debisiyle yemek kokularını kısa sürede vakumlayarak ortadan kaldırıyor. Kumtel aspiratör modelleri geri dönüş önleme sistemiyle yüksek performans sunuyor. Yemek yaparken başka ışık kaynağına gerek kalmadan ocağı görebilmenizi sağlayan Kumtel güçlü aydınlatma imkanı sağlıyor. Kumtel basınçlı hava emiş transferi sayesinde ortamı kısa sürede yağ ve baharat kokularından temizleyebiliyor. Doğrudan satış imkanı sunan Kumtel, hem yerel hem de global hizmetleriyle öne çıkıyor. Satış sonrası etkili iletişim ve firma garantisiyle tanınmış bir marka olmanın haklı gururunu yaşayarak kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel Aspiratör Fiyatları

Beyaz
Inox
Siyah
Solo
Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483637/235604/22002/kumtel