Kumtel Davlumbaz

Evlerde lezzetli yemeklerin piştiği ve tüm ailenin buluşma noktalarının başında gelen mutfakların temiz ve ferah bir havaya sahip olması için gerekli havalandırma ürünlerinin başında davlumbazlar geliyor. Yemek kokularının birbirine karışarak yayılmasını ve dumanın mutfak dışına da sinip ağır bir atmosfer oluşturmasını önlemek için geliştirilen davlumbaz ürünleri, yılların tecrübeli markası Kumtel ile evlerin havasını güzelleştiriyor. Güçlü çekiş mekanizmaları ve üstün çalışma performanslarıyla mutfaklarda sağlıklı bir hava olmasını sağlayan Kumtel davlumbaz ürünleri aynı zamanda estetik dizaynları ile de mutfaklara hoş biir ambiyans katıyor. Standart piramit tipi modellerin yanı sıra duvar tipi, eğimli ve cam dizaynlı davlumbazlar mutfakların havalandırılması için mükemmel çözümler sunuyor. 40 yılı aşkın zamanda birçok pişirici ve ısıtıcı ürünler geliştiren Kumtel markası yenilikçi yapısı ve kalitesi ile evlerin daha konforlu hale gelmesine yardımcı oluyor. Zengin ürün gamına sahip dayanıklı ev aletleri ile hem Türkiye hem de yurt dışında satışa sunulan üstün teknik özellikli Kumtel ürünleri işlevsel kullanımları ve estetik tasarımlarıyla fark yaratıyor. Siyah ya da beyaz renkli cam yüzeyleri ve dokunmatik fonksiyon özellikleriyle dikkat çeken Kumtel davlumbaz modelleri dayanıklı fanları, filtreleri, güçlü ve sessiz motorları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.  

Deneyim ve Modernizmin Birleşimi Kumtel Davlumbaz Modellerinde

Modern mutfakların vazgeçilmez gerekliliklerinden olan davlumbazlar işlevleri kadar şık görünümleriyle de hayran bırakıyor. Kumtel’in premium tasarımlarıyla göz kamaştıran davlumbazlar kullanışlı ergonomileri, düşük ses seviyeleri ve rahatsızlık vermeyen etkili performanslarıyla huzurlu ve sağlıklı bir ortam yaratıyor. Açılı davlumbaz modelleri, yüksek çekim kapasiteleriyle kısa süre içinde mutfakları duman ve kokulardan arındırırken kolay bir kullanım imkânı da sağlıyor. Bulunduğu yerin metrekaresi, konumu, şekli ve ihtiyaçlarına göre farklı modelleriyle satışa sunulan Kumtel davlumbaz modelleri, minimum enerji harcamasıyla da çevre dostu bir kullanım yaratıyor. Farklı kademelerdeki emiş fonksiyonlarıyla dumanı çekerek havayı temizleyen davlumbazlar, havalandırma kapasitelerinin yanı sıra led ışıklandırma sistemine sahip yapılarıyla da verimli bir  işlevsellik sağlıyor.

İnovatif Tasarımlarla Gelen Yeni Teknik Özellikler

 • Saatte 650 metreküp emme kapasitesi ve 52 desibel altındaki sesiyle usulca havayı temizleyebilen Kumtel Davlumbaz modelleri huzurlu, ferah ve konforlu bir ortam vadediyor.
 • Dumandan uzak ve sağlıklı bir mutfak ortamı sağlayan davlumbazlar inovatif tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.
 • Alüminyum filtreleri tozları ve yağı yakalayıp motorun tıkanmasını önleyerek uzun süreli bir kullanım sağlıyor.
 • Kolayca çıkartılıp bulaşık makinesinde yıkanabilen ufak boyutlu ve dayanıklı filtreleri pratik bir kullanım sunarken hava akışını da düzenli gerçekleştirdikleri için motor ömrü de uzuyor.
 • Kısa sürede maksimum duman çekişini sağlayan Kumtel davlumbaz teknolojileriyle çevreye de ferah bir ortam sağlanıyor.  

Konforlu ve Kolay Kullanım İmkânı

 • Nefis yiyeceklerin piştiği, tüm ailenin bir araya gelip ziyafetler verdiği mutfaklarda daha sağlıklı hava dolaşımı olmasını mümkün kılan Kumtel davlumbaz modelleri herkesin hayatını kolaylaştırıp maksimum konfor sağlıyor.
 • Parlak led ışıkları aydınlattığı atmosferde daha iyi bir görüş imkânı yaratan davlumbazlar, ışığı ocağın her yerine eşit şekilde yayıyor.
 • Az enerji tüketen led lambalar uzun süreli kullanım ve elektrik tasarrufu sağlıyor.
 • Tam dokunmatik dijital panel ekran niteliğine sahip fonksiyon imkânıyla davlumbazları parmak ucuyla ayarlayabilmek yeni nesil bir kullanım yaratıyor.  
 • Siyah ya da beyaz cam yüzeye sahip ince profilli Kumtel davlumbaz modelleri özgün tasarımları ile mutfaklara zarif ve şık bir görünüm katıyor.  
 • Uzaktan kumanda imkânlarıyla da rahat kullanım sunan davlumbazlar sayesinde kokular birbirine karışmadan aynı anda birçok yemek hazırlanabiliyor.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel Davlumbaz Fiyatları

Siyah
Inox
Gri
Antrasit
Cihaz Genişliği
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/kumtel