Kumtel davlumbaz modelleri ile modern mutfaklar hazırlayabilirsiniz. Yemek pişirirken ve sonrasında daha temiz ve ferah bir alan elde etmek için, sizler de son teknolojili ve modern tasarımlı davlumbaz modellerini tercih edebilirsiniz. Kumtel markasının garantisi ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz davlumbaz çeşitleri evinizin havasını daha sağlıklı hale dönüştürüyor. Oldukça güçlü çekiş gücüne sahip olması, Kumtel davlumbaz modellerinin mutfaklarda daha konforlu bir kullanıma sahip olmasını sağlar. Son teknoloji geliştirilen davlumbaz çeşitleri hem çekimi hem de cam dizaynı ile beklentilere karşılık verecek tüm özellikleri taşıyor. Birbirinden farklı ürün çeşitliliğine sahip olan Kumtel davlumbaz modelleri arasından ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürünü tercih edebilir ve en ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz. Üstelik mutfak dekorasyonunuz ile de uyumlu olması açısından farklı renk seçenekleri ile de estetik bir bütünlük elde edebilirsiniz. Dokunmatik fonksiyonu ve beyaz ve siyah cam seçenekleri ile daha modern, temiz ve kullanışlı mutfaklar hazırlayabilirsiniz. Üstün konforlu kullanımı yanı sıra sessiz çalışan motorları ile evinize eşsiz bir davlumbaz kazandırabilirsiniz.

Modern Tasarımlı Kumtel Davlumbaz Modelleri

Modern tasarımlı Kumtel davlumbaz modelleri işlevsel özellikleri ve şıklığı ile en favori ürün çeşitlerindendir. Pek çok kişinin tercih ettiği Kumtel davlumbaz çeşitleri, özellikle modern mutfak dizaynı için aradığınız tüm özelliklere sahip bir üründür. Kumtel markasının özel üretimi olan davlumbaz modelleri, premium tasarımlı olup tamamen kullanıcı dostu olarak geliştirilmiştir. Ergonomik yapısı, tasarruflu enerji tüketimi ve üstün çekiş gücü ile bir davlumbazdan beklediğiniz tüm özellikleri sizler de Kumtel davlumbaz modelleri arasında bulabilirsiniz.

Davlumbazı çalıştırdığınızda sesi ile sizi rahatsız etmesi beklemediğiniz bir durumdur. Ancak Kumtel davlumbaz modelleri sizleri rahatsız etmeden çalışabilmekte ve düşük ses seviyesine sahiptir. Oldukça etkili bir performans ile çalışan davlumbaz, hem sağlıklı bir hava sahası hem de konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Yüksek çekim kapasitesine sahip olan davlumbaz çeşitleri, mutfaktaki tüm koku ve dumanı saniyeler içerisinde çekerek tertemiz bir hava sunuyor. Yemek yaptığınız süre boyunca açık bırakarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca mutfağınızın metrekaresine ve ocağınızın büyüklüğüne uygun farklı ebatlardaki ürün çeşitliliğine de Kumtel davlumbaz modelleri arasından erişebilirsiniz. Elektrik enerjisi tüketimini minimum seviyede tutan Kumtel davlumbaz, tasarruflu kullanım sunması açısından pek çok modele göre ayrıcalıklıdır. Ortamdaki duman ve kokunun yoğunluğuna göre davlumbazın emiş fonksiyonunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Farklı kademelere sahip olan emiş fonksiyonları ortama göre ayarlanabilir. Ayrıca Kumtel davlumbaz modellerinin led ışıklı özellikleri de yemek yaparken daha konforlu bir alan oluşturmanıza yardımcı oluyor. İşlevsel ve fonksiyonel kullanım ayrıcalıklarına sahip olan Kumtel davlumbaz modelleri, bütçe dostu fiyat teklifleri ile sizleri bekliyor.

Kumtel Davlumbaz Özellikleri

Kumtel davlumbaz özellikleri ve sunduğu avantajlı kullanımı ile oldukça popülerdir. Ürünlerin özellikleri ve kapasiteleri modele göre farklılık göstermekte olup, fiyat değerleri de ürünlere göre değişebilir. Kumtel davlumbaz özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Davlumbaz modellerin saatte 650 metreküp emme kapasitesi vardır. Ayrıca 52 desibelden daha az seviyedeki ses düzeyi ile sınıfının en sessiz çalışan davlumbaz tasarımlarıdır. Bu sayede hem ortamdaki kokuyu ve dumanı kısa sürede çekebilir, hem de çalıştığı süre boyunca ses çıkarmaz.
  • Davlumbaz modelleri, tamamen dumandan uzak ve daha ferah bir mutfak alanı oluşturmak için özel inovatif tasarım ile üretiliyor.
  • Kumtel davlumbaz modellerinin filtreleri alüminyumdur. Bu da içine çektiği yağların ve tozların filtreye yapışmasının önüne geçer. Filtrede takılı kalan yağlar ve tozlar motoru da sıkıştırmayacağı için daha uzun ve sağlıklı bir kullanım ayrıcalığı sunar.
  • Kumtel davlumbaz modellerinin filtreleri kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Üstelik çıkartmış olduğunuz filtreyi dilerseniz elde, dilerseniz de bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkayarak temizleyebilirsiniz. Düzenli olarak davlumbazın filtre temizliğini yapmanız, ürünün motor sağlığının da korunmasına yardımcı olur.
  • Kumtel davlumbaz modelleri çalıştırmaya başladığınız andan itibaren ayarladığınız çekiş kapasitesi ile sessiz bir şekilde çalışmaya başlar. Yüksek emiş gücü sayesinde, kısa sürede mutfaktaki dumanı ve kokuyu giderir. Çevreci bir kullanım sunar.
  • Konforlu ve kolay imkanı sunan Kumtel davlumbaz çeşitleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için maksimum konfor ile çalışır.
  • Özellikle cam paneli ve parlak led ışıkları ile mutfağınızı estetik açıdan bütünler. LED ışığını sürekli olarak çalıştırabilirsiniz. Ocak boyutunuz ile uyumlu olan led ışık sayesinde, ocağı tam olarak görebilir ve yemek yapmayı daha konforlu hale dönüştürebilirsiniz.
  • Davlumbazın paneli cam ve tam dokunmatiktir. Sadece parmak ucunuz ile kolaylıkla ayarlarını yapabilir, çalıştırabilir veya kapatabilirsiniz.
  • Yeni nesil teknoloji ve tasarım ile geliştirilen Kumtel davlumbaz modelleri özgün tasarımları ile de dikkat çekiyor. Mutfağınız ile uyumlu olması açısından dilerseniz siyah dilerseniz de beyaz cam yüzeye sahip olan tasarımları tercih edebilirsiniz.
  • Kumtel davlumbaz modelleri sadece dokunmatik olarak değil, uzaktan da kontrol edilebilme ayrıcalığı sunuyor. Uzaktan kumanda ile kontrol mekanizmasına sahip olan davlumbaz modellerini tercih ederek, oturduğunuz yerden ayarları yapabilir veya davlumbazı çalıştırıp kapatabilirsiniz.

İleri Teknoloji Kumtel Davlumbaz

İleri teknoloji Kumtel davlumbaz çeşitleri bütçe dostu fiyat aralıkları ve üstün kalitesi ile pek çok kişinin ilk tercihlerindendir. Mutfağınıza konforlu ve şık tasarımlı bir davlumbaz almayı düşünüyorsanız seçiminizi Kumtel davlumbaz modellerinden yana yapabilirsiniz. Daha temiz ve ferah bir havaya sahip olabilmeniz için özel olarak geliştirilen Kumtel davlumbaz modelleri, yüksek emiş gücü yanı sıra işlevsel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Küçük bir mutfağınız var ise, gün içerisinde düzenli olarak davlumbaz çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak tercih edeceğiniz davlumbaz modelinin elektrik tasarruflu çalışması da sizlere sürpriz faturaların yansımaması için çok önemlidir.

Modern tasarımı, zarif ve göz alıcı şıklığı, işlevsel özellikleri yanı sıra Kumtel davlumbaz çeşitleri, minimum seviyede enerji tüketiyor. Bu da ekonomik bir kullanım ayrıcalığı sunuyor. Kumtel davlumbaz modellerini uzun süreli kullanabilmek ve ilk günkü performansı ile kullanmaya devam etmek için düzenli olarak bakımını ve temizliğini yapmalısınız. Filtre temizliği ve bakımını aksatmadığınız sürece davlumbazın emiş gücünü ilk günkü kalitede kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kumtel Davlumbaz Kullanım Detayları

Kumtel davlumbaz kullanım detayları yanı sıra işlevselliği ile her zaman ön plandadır. Kolaylıkla kullanabileceğiniz Kumtel davlumbaz modelleri tüm buharı, yemek kokularını ve dumanı anında alandan temizleyebilir. Eğer geniş ve büyük bir mutfağa sahip iseniz kokunun dağılmasının önüne geçen ve sesiz çalışan Kumtel davlumbaz modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. Kirli havayı anında temizleyerek, sizlere daha ferah ve temiz bir hava sahası sunabiliyor. Kumtel davlumbaz modelleri içerisinden seçim yapmadan önce hem ocağınızın hem de mutfağınızın büyüklüğüne ve boyutuna göre tercih yapmalısınız. Bu sayede daha doğru kapasiteye sahip olan bir davlumbaz modeli alabilirsiniz. Kumtel davlumbaz seçenekleri sadece temizlik açısından değil, kaliteli ve uzun süreli kullanım açısından da kullanıcılarını memnun ediyor. Kumtel davlumbaz modelini, üst kısmında dolap olmayan ve ocağın üzerine denk gelecek alana kurdurmanız gerekir.

Birbirinden farklı model ve özellikte tasarlanan Kumtel çeşitleri, fiyat aralıkları olarak da farklılık gösterir. Geniş ve büyük alanlarda daha konforlu bir kullanım deneyimi yaşamak için, 3500 mililitre ve çift emiş gücü özelliğine sahip olan davlumbazları tercih edebilirsiniz. Küçük alanlar için ise, 2500 mililitre ve tek emiş gücü olan davlumbaz modelleri ideal bir seçim olacaktır.

Kumtel Davlumbaz Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumtel davlumbaz seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ve önerilerimiz ile eviniz, ofisiniz veya iş yeriniz için en ideal davlumbaz modelini tercih edebilirsiniz. Davlumbaz alırken öncelikli olarak mutfağınız ile uyumlu olan modellere yönelmelisiniz. Bununla birlikte tam performanslı ve tam donanımlı davlumbaz modelleri de yine ürün seçiminde oldukça önemlidir. Küçük ve dar bir mutfak kullanıyor iseniz, saat bazında 300 ile 400 metreküp emiş gücüne sahip olan davlumbazları alabilirsiniz. Ancak büyük mutfaklar için saatte 600 metreküp emiş gücüne sahip olan davlumbaz modelleri öneriliyor. Ayrıca alacağınız davlumbazın yağ filtresinin uzun süreli kullanım ayrıcalığı sunacak kalitede olması da gerekir. Klasik ve eski tip davlumbaz modelleri hem düşük emiş gücü hem de sesli çalışma gibi özellikleri açısından kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir. Ancak modern ve son teknoloji geliştirilmiş olan Kumtel davlumbaz modelleri ile aradığınız tüm özelliklere sahip olabilirsiniz. Kumtel davlumbaz modelleri arasından uygun ölçülerdeki ürünleri tercih etmeniz, ortamdaki havanın kısa sürede temizlenebilmesi açısından önemlidir. Kapasite olarak düşük kalan bir davlumbaz modeli, geniş mutfaklarda istenilen performansı sunmayabilir. Kumtel davlumbaz modelleri teknik özellikleri ile de sınıfın en iyi ürün çeşitliliğine sahiptir. Özellikle zaman ayarlı veya uzaktan kumandalı kontrol özellikleri ile teknolojik bir kullanım ayrıcalığı sunar.

Kumtel Davlumbaz Modelleri İle İstenmeyen Kokulara Son

Kumtel davlumbaz modelleri ile istenmeyen kokulara son verebilirsiniz. Hayatınızı daha konforlu ve pratik hale getirmesi için özel olarak tasarlanan Kumtel davlumbaz modelleri ile artık mutfağınızda duman veya yemek kokusu kalmadan, çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Üstelik farklı kapasite ayarları sayesinde, dilediğiniz seviyedeki emiş gücünü de ayarlayabilirsiniz. Yıllardır davlumbaz üretimi ve tasarımı konusunda profesyonel bir marka olarak tanınan Kumtel güvencesinde sizler de uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanacağınız bir ürüne sahip olabilirsiniz. Yemek pişirmekten ve mutfakta uzun süre olmaktan keyif alıyor ancak kokudan rahatsız oluyorsanız ihtiyaçlarınıza yönelik özelliklere sahip olan davlumbaz modellerini tercih edebilirsiniz. Temiz ve sağlıklı bir mutfak oluşturmakla kalmayacak, sınıfının en verimli ve en tasarruflu kullanıma sahip olan davlumbaza da sahip olabileceksiniz.

Kumtel davlumbaz seçenekleri, son gelişmiş teknolojisi ve modern tasarımları daha çok kullanıcıya hitap ediyor. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceğiniz Kumtel davlumbaz seçenekleri, cam tasarımı ile mutfağınızı estetik açıdan da tamamlayacak şıklığa sahiptir. Ayrıca kademe ayarı seçenekleri, dokunmatik ön paneli ve sessiz çalışma ayrıcalıkları ile de en çok tercih edilen davlumbaz modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Kumtel davlumbaz çeşitleri her ne kadar cam yüzeye sahip olsa da kaliteli üretildiği için cam yüzeyi kesinlikle toz tutmaz. Bu da sizleri sürekli olarak temizlik yapma veya toz alma derdinden kurtarır. Mutfaktaki havayı tamamen optimize edebilme özelliğine sahip olan Kumtel davlumbaz modelleri ayrıca mutfağın içerisinde buhar ve nem oluşmasının da önüne geçer. Çalıştığı süre boyunca içine toplamış olduğu havayı kaliteli filtresinden geçirerek, dışarıya sadece temiz havanın verilmesini sağlar. Son teknolojili ve bacasız Kumtel davlumbaz modelleri ile ortamdaki tüm buharı, yağı, kokuyu ve dumanı anında temizleyebilirsiniz. Mutfak dolaplarınız ve ocak renginiz ile uyumlu Kumtel davlumbaz modelini seçebilir ve özelliklerine göre en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumtel Davlumbaz

28 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Beko
Vestel
Silverline
Teka
Ferre
Franke
Ukinox
GL General
Esty
Profilo
Kumtel
Altus
Simfer
Termikel
Alveus
Faber
Çetintaş
Beyaz
Siyah
Antrasit
Bej
Gri
Inox
Ahşap
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Genişliği
Toplam 28 / 28 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?