Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Lavazza
Lavazza Expert Gusto Forte Çekirdek Kahve 1000 Gr

Lavazza Expert Gusto Forte Çekirdek Kahve 1000 Gr

Lavazza
239,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (6)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

240,00 TL
250,00 TL
DSACategoryId/2147483619/28001517/28001486/60005099
Lavazza Expert Gusto Forte Çekirdek Kahve 1000 Gr
Lavazza Expert Gusto Forte Çekirdek Kahve 1000 Gr

Lavazza Çekirdek Kahve İle Kahve Keyfinizi Daha İleri Boyutlara Ulaştırma İmkânına Sahip Olabilirsiniz. Çünkü Lavazza Çekirdek Kahve; Bir Kahve Çekirdeğinin Sahip Olması Gereken Tüm Özellikleri Barındırır. Bu Da Sizin Kaliteli Kahveye Ulaşmanızı Sağlar.

Kahve Çekirdeği Nedir?

Kahve, Kökboyasıgiller Familyasına Sahip Coffea Cinsi Bir Ağaçtır. Bu Ağacın Kırmızı Meyveler Olur. İşte Bu Meyvelerine Kahve Çekirdeği Adı Verilir. Kahve Çekirdeği Öğütülür Ve Kavrulur. Bu Sayede De Kahve Ortaya Çıkar. Kahve Çekirdeğine Yapılan İşlemler; Kahvenin Kalitesini Belirlemede Önemli Bir Ölçüt Oluşturur.

Kaliteli Kahve Çekirdeği Nasıl Olmalıdır?

Kahve Çekirdeğinin Kalitesi, Kavrulma Durumuna Göre Belirlenir. Daha Az Ve Daha Açık Kavrulmuş Çekirdekler Daha Kalitelidir. Ancak Kahve Çekirdeğinin Daha Fazla Kavrulması Da; Kahveyi Kalitesiz Yapar. Kısacası Aynı Kahve Çekirdeğinden Kaliteli De Kalitesiz De Ürün Elde Etmek Mümkündür.

Her Kahve Çekirdeği Yetiştiği Alana Özgüdür. Bu Da Yetiştiği Yerin Aromasına Sahip Olmasına Neden Oluyor. Bu Nedenle De Kahve Yapılırken; Farklı Bölgelerdeki Çekirdekler Birbirleri İle Karıştırılmıyor. Bu Da Kahvedeki Tüm Aromanın Alınmasını Sağlıyor.

Lavazza Çekirdek Kahvenin Özellikleri Nelerdir?

Lavazza Kahve, Tüm Çeşitleri İçin Olabilecek En İyi Kahvedir. Lavazza Çekirdek Kahve İçin De Durum Bu Şekildedir. Çünkü Lavazza Çekirdek Kahvenin Kavrulma Durumu Tam Da İdeal Ölçülerdedir. Öncelikle Az Kavrulmuş Bir Kahvedir.

Kahveler Çok Kavrulursa İçlerindeki Aromalar Kayboluyor. Bunun Kaybolmaması İçin De Az Miktarda Kavrulması Gerekiyor. Lavazza Bu Ayrımı Kahve Çeşitlerinde Çok İyi Bir Şekilde Yansıtıyor.

Lavazza Çekirdek Kahve, Kavrulma Durumuna Olduğu Kadar; Tazeliğine De Önem Veriyor. Bu Nedenle Kahve Üzerinde Kavrulma Tarihi De Bulunuyor.

Lavazza Çekirdek Kahve İle Pek Çok Kahve Çeşidi Yapabilirsiniz. Çünkü Tüm Kahve Çeşitleri İçin Etkili Şekilde Ambalajlanarak Hazır Hale Getiriliyor.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000B0FRQ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön