Mitsubishi Klimalar

Yaz mevsiminin bunaltan sıcaklarında sizi serinleten, kışın ise içinizi ısıtan Mitsubishi klimalar, en az enerji harcayan ve en düşük ses seviyesine sahip, yüksek performanslı cihazlardır. Tüm modellerinde bulunan çeşitli filtre ve aparatlar sayesinde havayı temizler, bakteri ve mikrop oluşumunu engeller. Bu özellikleri ile serinlerken veya ısınırken sağlığınızı korumanıza da yardımcı olur.

Mitsubishi Klima

Teknolojiden aldığı gücü müşterilerinin beklentilerini karşılamak için kullanan Mitsubishi klima, sektörün önde gelen markaları arasında yer alır. Dünya klima pazarında liderliği elinde bulunduran bu marka sahip olduğu teknoloji ve ürettiği cihazlar sayesinde, iklimlendirme sektörünün belirleyicisi olmuştur.

Müşteri merkezli anlayışları ile Türkiye'de faaliyet gösteren markanın geniş ürün yelpazesi, iklimlendirme alanındaki etkin çözümleri, yaygın servis ağı ve ücretsiz montaj desteği gibi hizmetleri dikkat çeker.

Mitsubishi klima, tasarımda estetik çizgileri kullanarak evinizin dekorasyonuna katkı sağlayan, yüksek performanslı cihazlar üretir. Evinizin havasını serinletirken ya da ısıtırken sağlığınızı da korumayı ihmal etmez. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik, istediğiniz cihaza kısa sürede sahip olmanızı sağlar. Yaygın servis ağı sayesinde, montaj / arıza gibi durumlarda etkin hizmet verir.

Mitsubishi Klima Fiyatları

İhtiyacınız olan cihazın özelliklerine göre değişkenlik gösteren Mitsubishi klima fiyatları, bütçenize en uygun seçenekleri size sunar. Aradığınız özellikteki cihazları inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca yıl içinde belirli dönemlerde yapılan çeşitli kampanyaları takip ederek yüksek oranda indirim elde edebilirsiniz. Taksit seçenekleri sayesinde dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız cihazların montajı, yetkili servis tarafından ücretsiz olarak yapılır. Cihazlar üç yıl garanti kapsamındadır.

Fiyat karşılaştırması yaparken her ürünü kendi sınıfındaki ürünlerle kıyaslama yaparak daha verimli bir araştırma yapabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Modelleri

Mekana göre değişiklik gösteren Mitsubishi klimalar arasından en çok tercih edilen duvar tipi klimadır. Ev, ofis gibi mekanlarda sıklıkla kullanılan bu klima türü az yer kaplaması, dekoratif olması ve etkin performansı ile verimli iklimlendirme sağlar.

Hafif, zarif, estetik ve kompakt bir tasarıma sahip bu klimalar, geniş kapasite seçenekleri ile her türlü iklimlendirme ihtiyacını kolaylıkla karşılar. Sessiz çalışarak ortamda gürültü kirliliğine neden olmaz. Yıkanabilir panellere sahip olan olduğu için, ortamdaki tozu etkin bir şekilde toplar, bakteri oluşumunu engeller. Enerji tüketimi minimum düzeyde olduğu için elektrik tüketimini en aza indirir, ısınmak / serinlemek için harcadığınız enerji giderinizi azaltır. Ozon tabakasına zarar vermeyen özelliği sayesinde çevre dostudur.

Mitsubishi klimalar, insan sağlığına zarar vermeden iklimlendirme yapmak için pek çok özellik içerir. Bu özellikler çeşitli filtre ve aparatlarla ısıtılan / soğutulan havanın temiz ve sağlıklı olmasını sağlar. Cihazın ana gövdesinde bulunan turmalin levha havayı kötü kokulardan arındırır, havaya negatif iyon verir. Doğal enzim filtresi kirli havayı emer, bakteri oluşumu engeller. Bu sayede ortama temiz bir hava verilir. Alerjen filtresi ise mantar, bakteri, spor gibi alerjik bileşikleri yok eder. Yıkanabilir koku filtresi ise havadaki koku moleküllerini ayrıştırır. Biyolojik antibakteriyel filtre, bakteri ve küfleri kalıcı olarak yok eder, ortamda bulunan toz partiküllerini toplar.

Mitsubishi klimalar arasından ihtiyacınıza uygun klima seçerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları vardır. İklimlendirmek istediğiniz mekanın büyüklüğü ile alacağınız cihazın kapasitesi uyumlu olmalıdır. Bu sayede cihazınızdan tam verim alabilirsiniz. Ayrıca yüksek performans elde ederken az ödemek istiyorsanız A sınıfı inverter klimaları tercih edebilirsiniz.

Duvar tipi klima haricinde kullanım alanlarına göre tasarlanmış kaset tipi, kanallı, salon tipi, kanal tipi, tavan tipi gibi çeşitli klima modelleri bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mitsubishi Klima Fiyatları

25 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Klima Türü
Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/mitsubishi2